• GoHome Professional
pala cena do 2300 eura/m2 potkrovlje zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena do 2300 eura/m2 potkrovlje zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena do 2300 eura/m2 potkrovlje zadnjih 7 dana 190 m2

  • Za upit "pala cena do 2300 eura/m2 potkrovlje zadnjih 7 dana 190 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 843 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 70000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 183.000 €
16.11.2025 - 170.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se sedmosobna prizemna kuća sa potkrovljem od 192 kvm na placu od 211 kvm.Kuća je građena od cigle. Grejanje je etažno na gas, struja je trofazna sa dvotarifnim brojilom, voda i kanalizacija su gradske. Na podovima su laminat i keramičke pločice. Kuća se sastoji iz predsoblja,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 190.000 €, 191,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 210.000 €
10.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću, površine 191m2 koja se nalazi na placu od 28,5 ari. Kuća se sastoji od tri etaže, podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje: hodnik, dnevna soba iz koje se izlazi na terasu, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. Pk: tri spavaće....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 220.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.09.2025 - 240.000 €
14.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem naselje Bagljaš. Zidana veoma kvalitetno sendvič zid. Lep raspored prostorija. U prizemlju se nalazi komforan dnevni boravak sa izlazom na natkrivenu terasu koji je okrenut ka dvorištu, trpezarija sa kuhinjom (ostava) sa izlazom na drugu manju terasu, predsoblje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena do 2300 eura/m2 potkrovlje zadnjih 7 dana 190 m2'
135.000 €
135.000 €
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 183.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novo selo, prodaje se samostalna sedmosobna kuća sa potkrovljem, površine 192kvm koja se nalazi na placu površine 211kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala, sa demit fasadom. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju veliku dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 183.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>