• GoHome Professional
pala cena do 2300 eura/m2 najnovije do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena do 2300 eura/m2 najnovije do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena do 2300 eura/m2 najnovije do 60 m2

  • Za upit "pala cena do 2300 eura/m2 najnovije do 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 129.600 € na 125.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 129.600 €
22.03.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

U blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici je zgrada novijeg datuma, 2016.godine u kojoj se prodaje polusuterenski stan. Uknjižen, ima centralno grejanje na toplanu, klimu, svoje parking mesto. Stan ima dve spavaće sobe, kuhinju, dnevni boravak, hodnik, kupatilo i terasu. Vrlo funkcionalan.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 48.000 €
24.04.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u krugu obdaništa na Bajskom putu od ulazne kapije levo , na uličnom frontu . Gradska voda , kanalizacija , trofazna struja i pripadajuća limena garaža u dvorištu. Odlična lokacija za roditelje sa malom decom zbog obdaništa , blizine škole i grada. Dvorište....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 158.800 € na 151.400 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 151.400 €, 60,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 158.800 €
06.03.2026 - 151.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

***U prilici smo da Vam ponudimo fantastičan trosoban stan u izgradnji po sniženoj ceni.*** -Ovaj objekat predstavlja savršen izbor za porodice koje traže mirnu, zelenu oazu, a ipak žele biti povezane sa svim ključnim sadržajima grada. -U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 39.000 € na 36.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 39.000 €
10.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nedaleko od centra grada , na odličnoj lokaciji , prodaje se dvosobna kuća sa još dve prostorije koje su nekad bile izdate za potstanare. Malo uredno dvorište, gradska voda , kanalizacija , monofazna struja , suvlasništvo na parceli ali nema zajednički ulaz sa drugim suvlasnikom.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 132.000 €
06.02.2026 - 129.000 €
20.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2. 0, 50m2, 4/4, CG-GAS, telefon, interfon, podrum Odličan stan u stambenoj zgradi, na mirnoj lokaciji. Izuzetno je svetao i u dobrom stanju, adaptibilan u dvoiposoban. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi. Pogodan i kao investicija, kao i za život.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.07.2025 - 50.000 €
02.09.2025 - 53.000 €
19.02.2026 - 48.000 €
16.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je kuća (vertikala) na 8,5ari placa na glavnom putu Ibarske magistrale u blizini autobuskog stajališta, Vrbovno. Odlična veza sa gradom. Iako je uknjižena na 60m2, izuzetno je funkcionalna, sa dobro organizovanim prostorom. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba,kupatilo,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 125.000 €
24.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Prvomajska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 145.000 €
05.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053356. NOVI SAD, NOVO NASELJE, TROSOBAN, 60M2 .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 53.000 € na 49.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PARAĆIN, 49.000 €, 60,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.12.2025 - 53.000 €
17.03.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo funkcionalan, dvoiposoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje dve odvojene sobe, kuhinju sa trpezarijom, komforno predsoblje, prostoriju za pranje veša, kupatilo i prostranu terasu. Moguća je zamena....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RIPANJ, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 75.000 €
08.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Ripanj kuća, 60m2, 18a, PR/0, čvrsto gorivo, parking, asfaltni put. Kuća u Ripnju na 150m od samog centra, nalazi se na placu od 18a koji je deljiv na dva dela. Širina placa do ulice je 47m2. Plac je u blagom padu, sa mogućnošću izgradnje stambenog objekta PR+1 ukupno 200m2.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 2300 eura/m2 do 60 m2 (829)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>