• GoHome Professional
pala cena barem 40 m2 zadnjih 7 dana do 1500 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena barem 40 m2 zadnjih 7 dana do 1500 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena barem 40 m2 zadnjih 7 dana do 1500 eura/m2 uknjižen što veći

  • Za upit "pala cena barem 40 m2 zadnjih 7 dana do 1500 eura/m2 uknjižen što veći" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 590 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 32000 eura
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • 1.sprat
    • parking
    • renovirano
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 97.000 € na 89.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 89.000 €, 14700,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 97.000 €
10.05.2026 - 89.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samom ulazu u Umku, uknjižen plac na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Na dve parcele ukupno 147 ari gradsko-građevinsko zemljište. Plac se nalazi na staroj pruzi u ulici Borisa Andruševića. Asfalt do placa, voda i struja. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 97.000 € na 89.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, UMKA, 89.000 €, 14700,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.07.2025 - 105.000 €
13.08.2025 - 97.000 €
10.05.2026 - 89.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 68.000 € na 65.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SMEDEREVO, 65.000 €, 13956,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 78.000 €
22.04.2026 - 68.000 €
10.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Smederevo, okolina - Gročanska plac, 139.56a Izuzetna prilika za vinograde! U ponudi veći broj parcela (šest parcela) u opštini Smederevo. Četiri parcele KO Smederevo spojene su u jednu, a do druge dve KO Udovice dolazi se putem koji prolazi kroz zajedničku parcelu (pravo prolaza).....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena barem 40 m2 zadnjih 7 dana do 1500 eura/m2 uknjižen što veći'
77.000 €
69.900 €
87.500 €
 
-16%

Promena cene sa 380.000 € na 320.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRNJAČA, 320.000 €, 6000,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 480.000 €
15.02.2026 - 450.000 €
22.03.2026 - 480.000 €
01.04.2026 - 380.000 €
10.05.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124915, uknjižen, plac. Predviđena komercijalna gradnja , zauzeće 50℅, maximalno 2600m2 u osnovi , visina objekta do venca 9m , 12,5m u slemenu , p+2 maximalno 7800m2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 21.000 €, 1236,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 25.000 €
17.04.2026 - 23.000 €
26.04.2026 - 22.000 €
10.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Maloj Moštanici, od 12,36 ari, sa započetom gradnjom . Objekat pod pločom je polusuteren od 30m2, a projekat i temelj su urađeni za SU+PR+PTK, ukupne površine 115,50m2. Za gradnju su izdati lokacijaki uslovi, tako da nema prepreka za izgradnju. Zbog svega toga je....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Borča, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.10.2025 - 55.000 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Borča, Mali Zbeg plac, 10a Zemljište površine 1000m2 u naselju Mali Zbeg u Borči, udaljeno od Zrenjaninskog puta 900m. Parcele od Zrenjaninskog puta do parcele koja je predmet prodaje formirana je ulica duž koje su izgrađene kuće. Uknjižen. Agent: Zora Đenić 064/116-88-80....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOVILOVO, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 55.000 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 95.000 € na 89.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Jajinci, 89.000 €, 800,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 95.000 €
13.05.2026 - 89.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U opštini Voždovac, u mestu Jajinci, nalazi se ovo gradsko građevisnko zemljište površine 7,22 ara za prodaju. Front ka ulici 17m. Gradska voda i struja su vezani za torlak. Gas u neposrednoj blizini. Zona individualnog stanovanja-A. Uknjižen. Agencijska provizija 2% 069/2191-847....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 92.000 € na 90.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BELE VODE, 90.000 €, 700,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 92.000 €
11.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen plac, oformljena građevinska parcela, smešten u mirnom, zelenilom okruženom delu Rupčina. Plac se nalazi na približno 500m od Vodovodske ulice, gde saobraća više autobuskih linija. Plac je ravan, dovedena voda na placu. Struja na udaljenosti....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 92.000 € na 90.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Čukarica, 90.000 €, 614,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 92.000 €
11.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 32.000 € na 27.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 27.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 32.000 €
13.05.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac 5 ari u Starim Banovcima. Stari Banovci se nalaze u istočnom Sremu, na desnoj obali Dunava – teritorijia opštine Stara Pazova. Sta dobijate: Na samom placu nije potrebno dodatno ravnanje, idealan ukoliko zelite mir bez gradske buke. Infrastruktura – mogucnost prikljucenja....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 145.000 € na 120.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 120.000 €, 265,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 150.000 €
10.05.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična kuća, smeštena u mirnom i zelenom delu Barajeva, sa prelepim pogledom ka jezeru i okolnoj prirodi. Nekretnina je idealna za kupce koji traže mir, komfor, veliku parcelu i mogućnost uređenja doma po sopstvenoj meri. Objekat je uknjižen 1/1 i potpuno bez tereta.....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 80.000 € na 60.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 60.000 €, 222,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.08.2024 - 80.000 €
10.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 190.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 295.000 € na 220.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, 220.000 €, 193,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 295.000 €
08.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120667, 4.65a, klima, terasa, uknjizen, garaza(2), dvoriste/basta. HIT CENA ZA DVE KUCE! Dve kuce na jednom placu povrsine 465 m², u mirnom i zelenom delu Klise. Kuce imaju 96m² i 97m², u dobrom su stanju, odrzavane i funkcionalne. Svaka kuca ima po tri sobe i kuhinju,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-47%

Promena cene sa 150.000 € na 80.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 158,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 150.000 €
10.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Uknjizeni objekti od 89m2 i 69m2 ,blizina autoputa omogucava odlicnu mogucnost gradjenja komercijalnog objekta za izdavanje ili sopstveno poslovanje! .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 65.000 € na 59.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 59.000 €, 149,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.06.2025 - 95.000 €
06.07.2025 - 90.000 €
19.09.2025 - 85.000 €
01.10.2025 - 80.000 €
16.11.2025 - 74.000 €
04.03.2026 - 69.300 €
29.03.2026 - 65.000 €
13.05.2026 - 59.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj objekat u izgradnji se nalazi na pola puta između dve naše popularne planine Avale i Kosmaja a udaljen je tridesetak kilometara od našeg glavnog grada. Nalazi se u prelepom prirodnom okruženju u kome dominiraju velike površine pod šumom tako da je lepa prilika za ljubitelje prirode.....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 54.900 € na 47.900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TOPOLA, 47.900 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 54.900 €
10.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću u naselju Bajša (Pr+Ptk), uknjižene površine 140m2 na placu od 6.7ari, sa pratećim pomoćnim objektima, u korektnom i održavanom stanju, sa urednim dvorištem. Funkcionalnog rasporeda prostorija koje se mogu lako adaptirati prema vašim potrebama. Bajša se nalazi na oko....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 70.000 € na 60.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STEPOJEVAC, 60.000 €, 99,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 80.000 €
17.04.2026 - 70.000 €
08.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižena kuca 99m˛ na placu od 17 ari, na 400m od centra Stepojevca, blizu škole, ambulante, pijace, pošte, autobuske stanice, u blizini Ibarske magistrale. Stanje objekta: neophodno renoviranje, neuseljivo. Dodatni objekti:Garaža uknjizen ST/0 VOJVODE MISICA Kuća, Beograd - Stepojevac....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 169.200 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 169.200 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Vanknjižno vlasništvo 1/1, u postupku uknjižavanja. Samo za keš do uknjižbe. Nema PDV - a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 155.000 € na 139.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 139.000 €, 86,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 155.000 €
10.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno redak poslovni prostor u samom srcu Beograda, površine 86m², sa parking mestom odmah ispred objekta – što predstavlja jednu od najvećih prednosti ove nekretnine i pravu retkost u strogom centru grada. Lokacija je idealna za firme, ordinacije, advokatske kancelarije,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Kotež 1, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3. 0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 78.000 € na 75.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 75.000 €, 52,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 78.000 €
13.05.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u širem centru grada ( preko Lepenice ), površine 52 kvm, sa centralnim gradskim grejanjem. Sastojis se od dve prostorije, kuhinje i mokrog čvora (mogućnost postavljanja tuš kabine). Sa sopstvenim ulazom iza zgrade. Uknjižen ( upotrebna dozvola ). U papirima poslovni....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 64.900 € na 63.900 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 63.900 €, 43,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 64.900 €
09.05.2026 - 63.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.knez-nekretnine.com

IZUZETNO KOREKTNA PONUDA! PRODAJE SE PRELEP, RENOVIRAN, OPREMLJEN I UKNJIŽEN STAN U NOVOM NASELJU. STAN JE FUNKCIONALNO JEDNOIPOSOBAN I ODMAH JE USELJIV. ODRŽAVANA ZGRADA OKRUŽENA ZELENILOM, PARKINGOM I KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM. PROSTORIJE: PREDSOBLJE, SOBA, KUPATILO, KOMFORNA KUHINJA....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 25)

<< <1> >>