• GoHome Professional
pala cena barem 40 m2 zadnjih 7 dana što veći do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena barem 40 m2 zadnjih 7 dana što veći do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena barem 40 m2 zadnjih 7 dana što veći do 1500 eura/m2 klima

  • Za upit "pala cena barem 40 m2 zadnjih 7 dana što veći do 1500 eura/m2 klima" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 1.030 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 425.000 € na 395.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 395.000 €, 340,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 425.000 €
08.05.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična kuća, izuzetno kvalitetne gradnje, uknjižena na 340m2. Nalazi se u mirnom delu naselja Karaburma, u ulici Rospi Ćuprija. Izgrađena je na tri nivoa (P+1+Pk) i svaki može funkcionisati kao zasebna stambena jedinica. Na prvom nivou nalazi se veliki open space prostor....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 425.000 € na 395.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 395.000 €, 340,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 425.000 €
08.05.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 77.000 € na 72.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LOZNICA, 72.000 €, 242,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 69.000 €
05.04.2026 - 77.000 €
10.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostrana kuća u Loznici, u Klupcima – 242 m² sa placem od 9 ari. Na samo 3 km od centra Loznice, u mirnom i zelenom delu grada, nudi se na prodaju prostrana i kvalitetno građena kuća površine 242 m² sa placem od 9 ari. Lokacija omogućava mirno porodično stanovanje, a sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena barem 40 m2 zadnjih 7 dana što veći do 1500 eura/m2 klima'
180.000 €
180.000 €
155.000 €
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 190.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 295.000 € na 220.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, 220.000 €, 193,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 295.000 €
08.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120667, 4.65a, klima, terasa, uknjizen, garaza(2), dvoriste/basta. HIT CENA ZA DVE KUCE! Dve kuce na jednom placu povrsine 465 m², u mirnom i zelenom delu Klise. Kuce imaju 96m² i 97m², u dobrom su stanju, odrzavane i funkcionalne. Svaka kuca ima po tri sobe i kuhinju,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 183.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novo selo, prodaje se samostalna sedmosobna kuća sa potkrovljem, površine 192kvm koja se nalazi na placu površine 211kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala, sa demit fasadom. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju veliku dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 230.000 €
28.11.2025 - 210.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

U veoma mirnom delu Sopota, u novom naselju "Nova Nada". Pružamo vam mogućnost da sebi priuštite sve što ste ikada poželeli. Kuća se nalazi u prelepoj prirodi prepunoj zelenila. Kuća je prizemna i prostrana, sa veoma puno prirodne svetlosti. Kuča ima kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 215.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, VIŠNJICA, 200.000 €, 137,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 215.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Lokal u Višnjici u novijoj zgradi površine 137m2, dva mokra čvora, parking, 3 klima uređaja. Visina 3m. Lokal je trenutno podeljen demontažnim zidovima i vratima koji se mogu ukloniti po želji kupca. Poseduje dva ulaza i deljiv je na dva lokala ili dve stambene površine. Prikaz na....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.000 € na 47.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 47.000 €, 120,00 m2 cca 390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 49.000 €
08.05.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu selu u opštini Kovačica, na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju nameštena i sređena kuća. Kuća se nalazi u samom centru sela, ispred kuće veliki park Kuća se prodaje nameštena, sa svim uređajima i nameštajem koji se u njoj nalazi. Kuća, u stili "Vile" ima....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 61.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOKO BANJA, 60.000 €, 38,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 61.000 €
13.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 55m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 8)

<< <1> >>