• GoHome Professional
pala cena barem 40 m2 zadnjih 14 dana luksuzan što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena barem 40 m2 zadnjih 14 dana luksuzan što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena barem 40 m2 zadnjih 14 dana luksuzan što veći do 240000 eura

  • Za upit "pala cena barem 40 m2 zadnjih 14 dana luksuzan što veći do 240000 eura" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 2.587 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • dvorište
    • 2.sprat
    • bazen
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 199.000 € na 195.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 195.000 €, 63,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 199.000 €
06.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan, svetao i veoma funkcionalan dvoiposoban stan na Zvezdari. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade u mrinoj ulici na obodu Zvezdarske šume. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravaka, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom. Izuzetna lokacija u neposrednoj....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 199.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 179.000 €, 489,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena porodična kuća 489m2 20 minuta od Ustaničke Na prodaju prostrana porodična kuća u Leštanima. Građevinska površina kuće je 489 m2 a korisna 405m2. Nalazi se na placu od 7 ari koji je ograđen. U kući postoje 3 etaže i dve garaže. Ova kuća može biti porodični objekat, poslovni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.03.2025 - 226.600 €
18.04.2025 - 211.600 €
25.04.2025 - 198.000 €
09.05.2025 - 188.000 €
20.06.2025 - 175.000 €
02.07.2025 - 206.000 €
10.08.2025 - 167.000 €
12.09.2025 - 206.000 €
16.11.2025 - 196.000 €
03.12.2025 - 206.000 €
05.12.2025 - 198.000 €
21.12.2025 - 188.000 €
08.02.2026 - 186.000 €
29.03.2026 - 175.100 €
17.04.2026 - 165.000 €
10.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno zastupanje !!! Najbolja lokacija u Temerinu ! Prodajemo u centru Temerina u mirnoj ulici fantastičnu lux nekretninu. Kuća ima ukupno sa pomoćnim prostorijama 212m2. Tri spavaće sobe , dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo. Sama kuća ima 130m2. Kuća je prizemna i kompletno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena barem 40 m2 zadnjih 14 dana luksuzan što veći do 240000 eura'
160.000 €
160.000 €
224.500 €
 
-4%

Promena cene sa 206.700 € na 199.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 199.000 €, 130,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 223.600 €
05.04.2026 - 211.900 €
17.04.2026 - 206.700 €
06.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar, Kralja Petra, šetalište, renoviran četvorosoban stan, luksuzno opremljen najmodernijim ugradnim elementima i uređajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa terasom od 13m2, tri spavaće sobe, kuhinje i trpezarije, kupatila i dodatnog toaleta. Jedna od spavaćih soba....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 249.000 €
26.01.2026 - 261.800 €
11.03.2026 - 250.000 €
03.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen,lux,2.5- soban stan na drugom spratu novije zgrade. Sastoji se iz dnevne sobe sa kaminom,2 spavaće sobe,kuhinje,kupatila,gostinskog toaleta i dve terase od kojih je jedna zastakljena. Stan ima centralnu klimu,etažno grejanje na struju kao i elektronski nadzor (G4). U neposrednoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 107.910 € na 102.300 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRDNIK, 102.300 €, 66,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
24.04.2026 - 107.910 €
15.05.2026 - 102.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3.0, 66m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični objekat u centru poznatog banjskog mesta Vrdnik stanarima pruža izvanredne pogodnosti - spoj prirodnog mira, čistog vazduha, netaknute prirode....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 107.910 € na 102.300 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, IRIG, 102.300 €, 66,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 131.900 €
27.02.2026 - 118.602 €
08.03.2026 - 115.000 €
19.04.2026 - 107.910 €
13.05.2026 - 102.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 128.000 € na 122.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 128.000 €
03.05.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novoj lux zgradi, na fenomenalnoj lokaciji u ekološkom naselju Jelena Anžujska sa prelepim pogledom. Stan je uknjižen na 56m2, ali mereno ima 61m2. U pitanju je dupleks na drugom spratu, južno orjentisan, sa pogledom ka centralnom delu Zlatibora. Stan je sređen i prodaje se....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 170.000 €
05.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča ukupne površine 60 m2. Lux renoviran stan u nivou visokog prizemlja u zgradi od ukupno osam stanova. Stan je dvostrano orijentisan sa centralnim grejanjem i pripadajućim podrumom.Svaka prostorija u stanu ima prirodnu ventilaciju. Stan se sastoji od ulaznog hodnika....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 240.000 € na 209.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 209.000 €, 57,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 240.000 €
08.05.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, komforan dvosoban stan površine 57m2 u novoizgrađenom poslovno-stambenom kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi. Stan se sastoji od dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom (open space), jedne spavaće sobe, kupatila i terase. U stanu je drvo-aluminijumska stolarija sa roletnama,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 126.000 € na 119.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 119.000 €, 56,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 160.000 €
22.06.2025 - 130.000 €
20.07.2025 - 128.000 €
10.12.2025 - 126.000 €
08.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Rotkvarija, stambene površine 56m2, 30m2 tavana, 20m2 podruma. Na prodaju fantastična nekretnina sa ogromnim potencijalom, u mirnoj i odlično povezanoj ulici Lukijana Mušickog, u Rotkvariji, na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada. Stan je salonskog tipa, ukniženih....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 233.900 € na 207.900 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 207.900 €, 52,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 233.900 €
12.05.2026 - 207.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

LUX + UKNJIŽEN STAN NA VIDIKOVCU! Kontakt: +381668091211 Cena: 207.900 € Lokacija: Rakovica - Vidikovac, sprat 1. Površina: 52 m2 Struktura: Dvosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka; - trpezarije; - kuhinje; - spavaće sobe; - kupatila; - ulaznog hodnika; - terase. OPIS:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 119.000 € na 115.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Centar, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.000 €
08.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan, svetao, dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj novogradnji. Stan ima odličan raspored sa posebnim prostorom za veš i sušenje, kompletno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 119.000 € na 115.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 119.000 €
08.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pan��evo, Oslobo��enja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spava��a soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odli��an, svetao, dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj novogradnji. Stan ima odli��an raspored sa posebnim prostorom za ve�� i su��enje, kompletno....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 140.000 €
06.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan na Kopaoniku, smešten u mirnom vikend naselju. Stan ima 48m2 i izuzetno je funkcionalno organizovan. Spavaća soba nalazi se na galeriji, dok ostatak prostora čine moderna kuhinja sa dnevnim boravkom i kupatilo. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan na Kopaoniku, smešten u mirnom vikend naselju. Stan ima 48m2 i izuzetno je funkcionalno organizovan. Spavaća soba nalazi se na galeriji, dok ostatak prostora čine moderna kuhinja sa dnevnim boravkom i kupatilo. Ispred zgrade obezbeđeno je pripadajuće....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 204.999 € na 196.800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 196.800 €, 41,00 m2 cca 4800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 205.999 €
01.05.2026 - 204.999 €
06.05.2026 - 196.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep jedoiposoban stan u kompleksu Zelena avenija na 3 spratu. Kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, lođa. Sve je u lux varijanti. Stolarija metal drvo. Stan je za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 15)

<< <1> >>