• GoHome Professional
pala cena barem 40 m2 zadnjih 14 dana do 200000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena barem 40 m2 zadnjih 14 dana do 200000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena barem 40 m2 zadnjih 14 dana do 200000 eura 1.sprat do 2400 eura/m2

  • Za upit "pala cena barem 40 m2 zadnjih 14 dana do 200000 eura 1.sprat do 2400 eura/m2" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 1.753 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • renovirano
    • 2.sprat
    • parket
    • klima
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 190.000 €
08.02.2026 - 200.000 €
13.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka,dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebno toalet, hodnika i dve terase. Zgrada ima svoj parking. Stan je uknjižen....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 98.900 € na 96.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 96.000 €, 40,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 98.900 €
08.05.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan uknjižene površine 35m2 i 5m2 terase koja ne ulazi u kvadraturu stana, smešten na prvom spratu stambene zgrade na Novom Naselju. Jednosoban stan funkcionalnog rasporeda sastoji se od komforne dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje sa prirodnom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 143.000 €
11.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. Funkcionalan raspored obuhvata dve spavaće sobe, kuhinju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena barem 40 m2 zadnjih 14 dana do 200000 eura 1.sprat do 2400 eura/m2'
154.500 €
154.500 €
179.000 €
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 143.000 €
13.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 154.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, DUVANIŠTE, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 165.000 €
08.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan 67m2 grejne površine sa tri terase koje su još 11m2 u lepom, mirnom delu Duvaništa, u blizini su trgovinskih lanaca, škola , vrtića, autobuske stanice. Stan se sastoji iz hodnika i malog kupatila koje je predviđeno za perionicu, dnevna soba sa trpezarijom i posebnom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 180.000 €, 72,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 200.000 €
05.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054229, SALAJKA, TROSOBAN, 72M2 U ponudi je funkcionalan i svetao stan koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u Dositejevoj ulici, na lokaciji koja je izuzetno atraktivna kako za porodičan život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je dobro organizovanog rasporeda....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 179.000 €, 71,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 185.000 €
06.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 71m2, balkon, gas, I/II, telefon, interfon. Uknjižen. Komforan trosoban stan u zgradi iz 2005. godine. Nalazi se na dobroj lokaciji u blizini svih sadržaja neophodnih za stanovanje kao i mnoštva linija javnog gradskog prevoza. Nalazi se na prvom spratu od dva sprata u zgradi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan na prvom spratu, uknjižene površine 33m2, stavrne površine 45m2 od kojiih je 12m2 zastakljena terasa. Stan je veoma funkcionalan i sa dobrim rasporedom prostorija što pruža mogućnost adaptibilnosti istog. Sastoji se od hodnika iz koga se ulazi u prostran i svetao dnevni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan od 45m2 u ulici Pabla Nerude na Karaburmi. Stan je uknjižen na 33m2 i poseduje terasu od 12m2. Stan se nalazi na 1 spratu uredno održavane zgrade, i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase, i poseduje podrum kao dodatni....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 206.000 € na 185.400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 72,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 206.000 €
06.05.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je svetao i funkcionalan troiposoban stan od 73 m², smešten na prvom spratu zgrade u Dositejevoj ulici, u mirnom delu Podbare, nadomak strogog centra grada. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje odličnu provetrenost i prijatnu dnevnu svetlost tokom celog dana.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 86.000 € na 84.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 84.000 €, 67,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 86.000 €
08.05.2026 - 84.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je moderan i komforan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, površine 67 m². Nalazi se u prizemlju, ali je pozicioniran kao prvi sprat, sa posebnim ulazom, što dodatno doprinosi osećaju privatnosti i praktičnosti. Stan je moderno namešten, sa ugradnim nameštajem, i sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 44.000 € na 42.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 37,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 45.000 €
01.05.2026 - 44.000 €
10.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju manji jednosoban stan na prvom spratu, sa terasom od 4m2 i dobrim rasporedom koji omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Nekretnina je za renoviranje, ali upravo tu leži njena prava vrednost – mogućnost da je prilagodite sebi ili pretvorite u odličnu investiciju. Bez....

 
 
 
 
-44%

Promena cene sa 234.000 € na 130.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 80.000 €
17.04.2026 - 234.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Kuća - seosko domaćinstvo na odličnoj lokaciji , stara kuća dozidana u procesu renoviranja, tri stambene jedinice, površine 120m2, prizemlje i sprat, komplet za renoviranje, pomoćni objekat, dva ribnjaka, plac 53,08 ari, asfalt, struja, voda, prevoz agencijska provizija 2 % .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 150.000 €
12.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Veoma komforan, prostran i idealno pozicioniran stan na 1. spratu u manjoj zgradi. Stan je odličnog rasporeda i fantastične strukture. Ima 55m2, i dvosobnog je tipa. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, trpezarije, kupatila, kuhinje, velike terase, dnevnog boravka i lepe spavaće sobe.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 165.000 €, 173,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
10.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća bruto površine 235 m² (korisne 173 m²) na placu od 3 ara, uknjižena, spratnosti visoko prizemlje + prvi sprat, u Leštanima, u mirnoj ulici, na 1 km od raskrsnice Vinča–Leštane. Struktura kuće: Visoko prizemlje: spavaća soba, prostrana dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 235.000 € na 200.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOLJEVCI, 200.000 €, 294,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 235.000 €
13.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Boljevci - Ilije Radojčića Zeca kuća, 294m2, terasa 24m2, SUT+PR+I, GAS, parking, struja, voda, asfalt, plac 7.30 ari Prodaju se dve novoizgrađene kuće na placu od 7,30 ari. Kuće su izgrađene 2024. godine i potpuno su useljive. Veca kuća je ukupne kvadrature 240m2, uknjižena,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 168.000 € na 157.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 157.000 €, 273,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 168.000 €
06.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižena spratna kuća u StarčevuPodrum + prizremlje + sprat. Podrum ima oko 70m2, na prizemlju se nalazi trosoban stan kao i na 1. spratu. Na placu ima dva pomoćna objekta od 15m2. Grajanje je centralno na čvrsto gorivo, amože i na struju. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 19)

<< <1> >>