• GoHome Professional
pala cena barem 40 m2 zadnjih 14 dana do 200000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena barem 40 m2 zadnjih 14 dana do 200000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena barem 40 m2 zadnjih 14 dana do 200000 eura što skuplji lođa

  • Za upit "pala cena barem 40 m2 zadnjih 14 dana do 200000 eura što skuplji lođa" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 2.769 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • parket
    • namešten
    • dve lođe
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 215.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 220.000 €
10.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Topla preporuka - komforan dvoiposoban stan, korisne površine 71 m2 + lepa prostrana lođa 10 m2 na prvom spratu zgrade od 6 spratova sa liftom + pripadajuci podrum. Funkcionalne je strukture: ulazni hodnik, kuhinja, trpezarija, prostrana dnevna soba i odvojen spavaći blok sa predsobljem,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 218.000 € na 214.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 214.000 €, 80,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 220.000 €
17.04.2026 - 218.000 €
13.05.2026 - 214.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno dobar, uknjižen, porodičan stan. Nalazi se u Zagorskoj ulici, na III spratu u sređenoj zgradi sa liftom. Grejne i uknjižene 71m2 plus lođa, ukupno oko 80 m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa pristupom prostranoj terasi za uživanje, kuhinje, trpezarije, dve spavaće....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 210.000 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 62 - Jurija Gagarina 3.0, 76m2 (lođa 5m2), 7/20, CG, dva lifta, telefon, interfon Prostran i očuvan porodičan stan na sedmom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini gradskog prevoza. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena barem 40 m2 zadnjih 14 dana do 200000 eura što skuplji lođa'
199.000 €
181.000 €
196.800 €
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša 3. 0, 58m2 (lođa 3m2), 3/13, CG, lift, interfon U ponudi je trosoban stan površine 58 m² u održavanoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka i trpezarije koji čine jednu celinu, odvojene....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Paliluli,u ulici Nikodima Milaša.Stan se nalazi u mirnom okruženju,a na svega od par koraka od TC Zira,Ruzveltove ulice i svih bitnih gradskih sadržaja.Sastoji se od hodnika,kuhinje,dnevne sobe sa trpezarijom,dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 205.000 € na 199.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.05.2026 - 205.000 €
07.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan poseduje dva mokra čvora, zaseban toalet što je ređe u takvim stanovima, kupatilo sa prozorom. Veoma je svetao, sa lepim, širokim pogledom, u....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 198.000 € na 194.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 194.000 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 198.000 €
12.05.2026 - 194.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Porodičan stan na odličnoj lokaciji, Kostolačka ulica U ponudi je funkcionalan porodičan stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija, u Kostolačkoj ulici, u neposrednoj blizini Super Vera i svih sadržaja neophodnih za savremen i komforan život. Lokacija se izdvaja po izuzetnoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 199.000 € na 189.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 189.000 €, 68,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 209.000 €
15.03.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

ČUKARIČKA PADINA - TROSOBAN DUPLEX - RETKO! Cena:189.000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Čukarička padina Površina: 68 m2 (uknjiženo 40m2 + 28m2 galerije) Struktura: Dupleks koji se sastoji od: - dnevnog boravka; - dve spavaće sobe; - ulaznog hodnika; - kuhinje; - trpezarije;....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 199.000 € na 189.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 189.000 €, 68,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U neposrednoj blizini Ade Ciganlije, u parkovskom okruženju ulice, nalazi se ovaj trosoban duplex za prodaju. Smešten je u zgradi koja je uredna i održavana sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su vrtić, osnovna i srednja škola, Dom zdravlja kao i svi ostali neophodni....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 189.000 € na 185.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2026 - 197.000 €
16.04.2026 - 189.000 €
05.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan stan u Vojvođanskoj ulici, u zgradi iz 2015 godine, korisne površine 59m. Stan se nalazi na četvrtom spratu, iznad je tavanski prostor, u zgradi sa liftom. U zgradi se nalazi garaža, vlasništvo Parking servisa. Prostorije: hodnik, kuhinja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 165.000 €
26.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Površine je 75m2 (67m2+8m2 terase), nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored: iz odvojene ulazne partije se centralno ulazi u dnevni boravak, koji se sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja, u mirnom okruženju a blizu svih bitnih gradskih sadržaja, atraktivna ponuda na prestižnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je trosoban stan, uknjižene površine 67m2 + dve lođe 8m2 (75m2 ukupno), koji se nalazi na II (drugom) spratu stambene zgrade sa 2 lifta, od kojih je jedan teretni. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Delta Planet-a, Doma Zdravlja i mnogobrojnih infrastrukturnih....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
13.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića, u mirnom i odlično povezanom delu grada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i lođe. Zahvaljujući dobrom rasporedu, prostor je maksimalno iskorišćen i pogodan kako za....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 144.000 € na 138.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 138.000 €, 49,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 158.000 €
17.12.2025 - 149.000 €
25.02.2026 - 144.000 €
08.05.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvoiposoban stan (idealno adaptiran iz dvosobnog). U sve prostorije se ulazi iz hodnika. U stanu ostaje ugradna kuhinja. Uknjižen na 49m2, mereno 51m2 + 2 lođe ukupne površine 10m2. Pripada mu i podrum od 15m2. Za svaku preporuku! Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.500 € na 132.100 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.100 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 139.500 €
13.05.2026 - 132.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan trosoban stan površine 75 m² ( grejna površina 70m2 i lođa 5m2) u najlepšem i najuređenijem delu Borče – Centar 3. Iz stana se pruža fantastičan otvoren pogled na okolinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Nije....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Kotež 1, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3. 0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 124.000 €, 58,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 142.000 €
18.03.2026 - 139.000 €
29.04.2026 - 130.000 €
10.05.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Tržni centar Karaburma Sami početak Mirijevskog bulevara. Odličan dvostran i svetao stan u nadogradnji na petom spratu od 5. Ta grejanje Bez lifta Po strukturi 2.5 ,58,44m2 + lođa 6m2 Lepo koncipiran, bez ulaganja, odmah useljiv, za svaku preporuku. Samo za keš kupce. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 77.000 € na 73.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 73.000 €, 72,00 m2 cca 1010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 69.000 €
30.11.2025 - 75.000 €
23.01.2026 - 80.000 €
22.04.2026 - 77.000 €
06.05.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan 2.0, 72m2, 3/5, lift, uknjižen, hodnik, kuhinja, trpezarija ,lođa, kupatilo, dnevna soba, spavaća soba,terasa,cg, održavan, dvostrano orijentisan, prelep pogled, podrum, parking, prevoz, prodavnica agencijska provizija 2 % .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>