• GoHome Professional
pala cena barem 40 m2 najnovije do 170000 eura 1.s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena barem 40 m2 najnovije do 170000 eura 1.s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena barem 40 m2 najnovije do 170000 eura 1.sprat podrum što jeftiniji

  • Za upit "pala cena barem 40 m2 najnovije do 170000 eura 1.sprat podrum što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 121.000 € na 119.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 119.000 €, 49,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 121.000 €
19.04.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen stan površine 49m2 u ulici Jovana Isailovića u Kotežu. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka sa koga se izlazi na terasu, kupatila i spavaće sobe, stan takodje ima i pripadajući podrum. Stan je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 60.000 €
03.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan na prvom spratu površine 43m2 bez terase u mirnom delu grada u naselju Pivara. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostavom, kupatilom i velikom terasom. Poseduje i pripadajući podrum. PVC stolarija, podna....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 108.200 € na 95.790 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 95.790 €, 82,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 108.200 €
19.04.2026 - 95.790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na spratu kuće u Veterniku, Novi Sad. Stan je površine 82 m² i nalazi se na prvom spratu kuće. Prodaje se bez nameštaja, a sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan pripada i polovina dvorišta, jedna garaža i zajednički podrum. Nekretnina....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 121.000 € na 119.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kotež, 119.000 €, 49,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 121.000 €
19.04.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 160.000 €
05.12.2025 - 159.000 €
06.02.2026 - 153.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 2. 0, 51m2 (terasa 3m2), 1/4, norveški radijatori, interfon, podrum, parking U ponudi odličan renoviran stan na prvom spratu lepo održavane zgrade. Stan ima komotni dnevni boravak iz koga se izlazi na terasu, kuhinju sa trpezarijom, spavaću....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 163.500 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 163.500 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA U ponudi dvoiposoban stan u naselju Duvanište u Nišu, funkcionalan i svetao, pogodan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan se nalazi na prvom spratu i ima površinu od 67 m², uz dodatnih 11,4 m² terasa. Raspolaže sa tri terase, od kojih je jedna....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 168.000 € na 157.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 157.000 €, 273,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 168.000 €
06.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižena spratna kuća u StarčevuPodrum + prizremlje + sprat. Podrum ima oko 70m2, na prizemlju se nalazi trosoban stan kao i na 1. spratu. Na placu ima dva pomoćna objekta od 15m2. Grajanje je centralno na čvrsto gorivo, amože i na struju. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 206.000 € na 185.400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 72,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 206.000 €
06.05.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je svetao i funkcionalan troiposoban stan od 73 m², smešten na prvom spratu zgrade u Dositejevoj ulici, u mirnom delu Podbare, nadomak strogog centra grada. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje odličnu provetrenost i prijatnu dnevnu svetlost tokom celog dana.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena barem 40 m2 do 170000 eura 1.sprat podrum što jeftiniji (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>