• GoHome Professional
pala cena barem 40 m2 klima lođa do 2100 eura/m2 š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena barem 40 m2 klima lođa do 2100 eura/m2 š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena barem 40 m2 klima lođa do 2100 eura/m2 što jeftiniji

  • Za upit "pala cena barem 40 m2 klima lođa do 2100 eura/m2 što jeftiniji" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.839 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena barem 40 m2 klima lođa do 2100 eura/m2 što jeftiniji'
85.000 €
85.000 €
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.700 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U urbanoj vili, na povišenoj i mirnoj lokaciji (BLOK VILA), prodaje se nov, moderan četvorosoban stan površine 98 m², smešten na prvom spratu. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i visokim kvalitetom gradnje, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>