• GoHome Professional
pala cena barem 40 m2 klima lođa Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena barem 40 m2 klima lođa Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena barem 40 m2 klima lođa Najnovije

  • Za upit "pala cena barem 40 m2 klima lođa najnovije" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 2.797 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 215.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Fontana, 215.000 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 220.000 €
15.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Fontana - Pariske komune 2. 0, 77m2 (dve terase i lođa 15m2), 9/9, CG, dva lifta, klima, interfon, parking Na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, prodaje se funkcionalan i svetao stan u ulici Pariske Komune. Stan se nalazi na 9. spratu uredno održavane....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 71, 274.000 €, 86,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 285.000 €
15.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana Ribara u delu do Save. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika kao prioritetom. Okruženje je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>