• GoHome Professional
pala cena barem 40 m2 do 440000 eura pogodan parki - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena barem 40 m2 do 440000 eura pogodan parki - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena barem 40 m2 do 440000 eura pogodan parking do 2500 eura/m2 zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "pala cena barem 40 m2 do 440000 eura pogodan parking do 2500 eura/m2 zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.710 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 157.590 € na 149.940 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.940 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 162.180 €
17.04.2026 - 157.590 €
01.05.2026 - 149.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 59 m², smešten na 7. spratu (od 11) u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih u Novom Naselju, Novi Sad. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodični život ili kao investiciju u okviru prodaje stanova i iznajmljivanja stanova u Novom Sadu.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 69.000 €
12.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, odrzavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini setalista. Sva potrebna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena barem 40 m2 do 440000 eura pogodan parking do 2500 eura/m2 zadnjih 14 dana što manji'
154.500 €
200.000 €
340.000 €
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 135.000 € na 125.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 294,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Dve kuće ukupne površine 294m2 na parceli od 339m2 sa kolskim ulazom, koji je pod krovom i koristi se kao garaža, Mužljanska kolonija. Prva kuća je prizemna, 144m2 i sastoji se od ulaznog hola, predsoblja, 2 sobe, kuhinje s trpezarijom, vešeraja, toaleta, kupatila i terase. Renovirano....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 315.000 € na 310.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 310.000 €, 431,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2025 - 350.000 €
24.10.2025 - 330.000 €
20.02.2026 - 315.000 €
01.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Nova Pazova - Kneza Mihaila kuća, 431m2 (terasa 15m2), PR+I, GAS/struja/čvrsta goriva, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 15 ari Prodaje se velika kuća udaljena 300 metara od centra Nove Pazove. Sastoji se od tri zasebne stambene jedinice, kotlarnice,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>