• GoHome Professional
pala cena barem 40 m2 do 200000 eura parket najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena barem 40 m2 do 200000 eura parket najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena barem 40 m2 do 200000 eura parket najnovije

  • Za upit "pala cena barem 40 m2 do 200000 eura parket najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 199.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 199.500 €, 43,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 225.000 €
20.03.2026 - 195.000 €
23.03.2026 - 220.000 €
01.05.2026 - 199.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici u novoj zgradi sa liftom i video nadzorom, prodaje se uknjižen jednoiposoban stan. Izuzetno lepa zgrada, izgradjena pre tri godine. Iznad stana je penthouse. Stan je u potpunosti natkriven. Primer stana koji spaja luksuz i udobnost. Dnevna sobu, trpezarija i kuhinja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 206.700 € na 199.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 199.000 €, 130,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 223.600 €
05.04.2026 - 211.900 €
17.04.2026 - 206.700 €
06.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Kralja Petra, šetalište, renoviran četvorosoban stan, luksuzno opremljen najmodernijim ugradnim elementima i uređajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa terasom od 13m2, tri spavaće sobe, kuhinje i trpezarije, kupatila i dodatnog toaleta. Jedna od spavaćih soba....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.000 € na 196.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 196.000 €, 45,00 m2 cca 4360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 205.000 €
08.05.2026 - 196.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je renoviran dvosoban stan merene površine 45m², smešten na drugom spratu u mirnom okruženju na Senjaku. Uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi. Stan je renoviran u potpunosti – zamenjene su sve instalacije, ugrađeno podno grejanje, PVC stolarija (8 komora), kao i visokokvalitetan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 200.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 220.000 €
08.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine Vam nude stan na odličnoj lokaciji, 100m od Košutnjaka. Stan se sastoji od spavaće sobe, hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Moguća adaptacija u 2.5-soban. Iz dnevne sobe se izlazi u deo dvorišta oko 15m2, koje pripada samo tom stanu. Stan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 200.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 210.000 €
22.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prelepa kuća u najlepšem delu Meljaka. Kuća ima odličan raspored, novogradnja je, okrečena i odmah useljiva. Radjena je najkvalitetnijim materijalima, na podu je postavljen tarket parket. Paseduje dva kupatila. Stan je kaskadni - na prvoj kaskadi nalazi se kuhinja, dnevna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 204.160 € na 197.120 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 197.120 €, 64,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 204.160 €
12.05.2026 - 197.120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054316, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 64m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 206.075 € na 201.687 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 201.687 €, 87,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 206.075 €
27.03.2026 - 201.687 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i kvalitet stanovanja. Stan se nalazi na prvom spratu modernog stambenog objekta sa liftom. Orijentacija stana je severo-istočna i stan gleda na....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.07.2025 - 240.000 €
04.09.2025 - 210.000 €
13.11.2025 - 205.000 €
10.01.2026 - 195.000 €
14.02.2026 - 190.000 €
19.03.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052387, NOVA DETELINARA, DUPLEX - TROSOBAN STAN, 70m2 Oglašavamo prodaju odličnog duplex-trosobnog stana na veoma traženoj lokaciji, na Novoj Detelinari. PVC stolarija, parket, sigurnosna ulazna vrata i odlična keramika. Stan sadrži dva santarna čvora. Na donjoj etaži se....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 181.830 € na 175.560 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 175.560 €, 57,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 181.830 €
12.05.2026 - 175.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054307, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 57m2 <span style="font-size:12.0pt; font-family:" calibri="" light",sans-serif;mso-ascii-theme-font:major-latin;="" mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-hansi-theme-font:major-latin;="" mso-bidi-theme-font:major-latin;color:#46515c"="">....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena barem 40 m2 do 200000 eura parket (199)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>