• GoHome Professional
pala cena barem 40 m2 do 200000 eura što skuplji k - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena barem 40 m2 do 200000 eura što skuplji k - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena barem 40 m2 do 200000 eura što skuplji klima Najnovije

  • Za upit "pala cena barem 40 m2 do 200000 eura što skuplji klima najnovije" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.481 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • prizemlje
    • 4.sprat
    • renovirano
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 220.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.09.2025 - 240.000 €
14.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem naselje Bagljaš. Zidana veoma kvalitetno sendvič zid. Lep raspored prostorija. U prizemlju se nalazi komforan dnevni boravak sa izlazom na natkrivenu terasu koji je okrenut ka dvorištu, trpezarija sa kuhinjom (ostava) sa izlazom na drugu manju terasu, predsoblje,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 170.000 € na 167.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 59,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Stranda. Stan se nalazi u urednoj i lepo odrzavanoj zgradi, ima kuhinju, dnevnu sobu odvojenu sankom, kupatilo, dve spavace sobe, veliku sobu sa velikim....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 182.000 € na 155.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 51,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 182.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavace sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom, prostranim kupatilom terasom. Pogodan za porodicu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena barem 40 m2 do 200000 eura što skuplji klima najnovije'
132.000 €
127.700 €
119.900 €
 
-3%

Promena cene sa 152.000 € na 147.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.000 €, 49,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 152.000 €
15.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovica ulici. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Renoviran. U dvoristu zgrade ima parking za stanare zgrade. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 120.400 € na 116.500 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.500 €, 43,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 120.400 €
15.05.2026 - 116.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131116, I/IV, klima, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan od 43m2 na Novom Naselju, ulica Seljackih buna. Prvi sprat. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavace sobe, kupatila terase i ostave na terasi. Uknjizen......

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 122.000 € na 115.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
24.04.2026 - 122.000 €
15.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odlicnoj lokaciji – Sajmiste, ulica Slobodana Bajica. Povrsina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta). Funkcionalan i svetao....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 117.000 € na 111.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 111.000 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 117.000 €
15.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132006, I/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 110.000 €
15.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 110.000 €
15.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne autobuske i zeleznicke stanice. Dnevna soba ima izlaz na terasu, kuhinja je odvojena. Manja soba ima dovoljno prostora za bracni krevet i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>