• GoHome Professional
pala cena barem 40 m2 do 200000 eura što skuplji Z - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena barem 40 m2 do 200000 eura što skuplji Z - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena barem 40 m2 do 200000 eura što skuplji Zadnjih 14 dana 4.sprat

  • Za upit "pala cena barem 40 m2 do 200000 eura što skuplji zadnjih 14 dana 4.sprat" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 2.330 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 189.000 € na 185.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 185.000 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 197.000 €
17.04.2026 - 189.000 €
06.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan stan u Vojvođanskoj ulici, u zgradi iz 2015 godine, korisne površine 59m. Stan se nalazi na četvrtom spratu, iznad je tavanski prostor, u zgradi sa liftom. U zgradi se nalazi garaža, vlasništvo Parking servisa. Prostorije: hodnik, kuhinja....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 166.800 € na 163.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 163.800 €, 55,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 178.000 €
08.05.2026 - 166.800 €
10.05.2026 - 163.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan – Liman 4, 55 m² – prodaja Na prodaju dvosoban stan površine 55 m², smešten u jednom od najtraženijih delova grada – Liman 4. Stan je istočno orijentisan i gleda na mirno dvorište, što obezbeđuje prijatnu atmosferu i dovoljno prirodne svetlosti tokom dana. Nalazi se....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 173.000 € na 162.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 162.000 €, 55,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 173.000 €
10.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Liman, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Limanu, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Avenije garden. Stan je u odlicnom stanju, dvosobne strukture. Dvorisno orijentisan i nalati se na 4.spratu zgrade sa liftom. Raspored:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena barem 40 m2 do 200000 eura što skuplji zadnjih 14 dana 4.sprat'
133.000 €
133.000 €
140.000 €
 
-2%

Promena cene sa 162.000 € na 159.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 159.000 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 173.000 €
08.05.2026 - 162.000 €
15.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102545 - .CENA STANA JE 162000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Dvosoban, konforan stan na izuzetno mirnom delu grada, Liman IV. Objekat je uvučen od glavnih ulica, u zelenilu gde je izuzetno mirno za stanovanje. Stan je na četvrtom spratu pa ima lepo osvetljen u svim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 162.000 € na 159.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 159.000 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 173.000 €
05.05.2026 - 162.000 €
07.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054583, NOVI SAD, LIMAN IV, JEDNOIPOSOBAN STAN, 54m2. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Limanu IV, u delu poznatom po planskoj i kavlitetnoj gradnji, u ponudi je jednoiposoban stan smešten na četvrtom spratu uredne i dobro održavane zgrade. Ive Andrića.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 133.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 133.000 €, 77,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 138.000 €
05.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na dobroj lokaciji, u održavanoj zgradi na četvrtom spratu od četiri. Nalazi se u blizini škole, obdaništa, pijace, puno prodavnica, stajališta gsp prevoza. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. U stanu postoje kosine, uknjižen....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 132.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.500 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 139.500 €
24.04.2026 - 138.000 €
15.05.2026 - 132.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA: Retka prilika u Borči 3 – Funkcionalan 3.0 stan (75m²) Lokacija: Borča, Centar 3 (najtraženiji deo naselja) Kvadratura: 75 m² (70m² + lođa 5m²) Struktura: Trosoban (3.0) Spratnost: 4/6 (Zgrada sa liftom) Zašto je ovo nekretnina koju ste čekali? U srcu najuređenijeg dela Borče,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 132.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 132.500 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 143.000 €
03.04.2026 - 139.500 €
24.04.2026 - 138.000 €
15.05.2026 - 132.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.500 € na 132.100 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.100 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 139.500 €
13.05.2026 - 132.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan trosoban stan površine 75 m² ( grejna površina 70m2 i lođa 5m2) u najlepšem i najuređenijem delu Borče – Centar 3. Iz stana se pruža fantastičan otvoren pogled na okolinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Nije....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen, funkcionalan dvoiposoban stan od 52 m², na 4. spratu u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od: dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, predsoblja i terase. Stan ima centralno grejanje, odličan raspored bez suvišnih hodnika. Parket hoblovan i lakiran pre 6 meseci.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 131.840 € na 128.750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 44,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 131.840 €
08.05.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je dvosoban, kompletno namešten stan površine 44 m² u modernom stambenom kompleksu Square Garden u Novom Sadu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od svetlog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 124.000 € na 119.900 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 69,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 124.000 €
05.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na dobroj lokaciji, u odrŽavanoj zgradi na četvrtom spratu od četiri. Nalazi se u blizini Škole, obdanista, pijace, puno prodavnica, stajališta gsp prevoza. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe i kupatila. U stanu postoje kosine, uknjižen....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 124.000 € na 119.900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 119.900 €, 69,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 124.000 €
06.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 133.900 € na 118.450 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 118.450 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 139.050 €
28.11.2025 - 133.900 €
10.05.2026 - 118.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoetažni stan u blizini Sajma i Betanije---Agencijska šifra 1007636.U ponudi je moderan stan koji se sastoji iz dva nivoa – na donjem nivou nalazi se dvosoban stan površine 43 m², dok je na gornjem nivou galerija od 15 m², koja može da posluži kao radna soba, spavaća ili....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 122.000 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
24.04.2026 - 122.000 €
15.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odlicnoj lokaciji – Sajmiste, ulica Slobodana Bajica. Povrsina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta). Funkcionalan i svetao....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 122.000 € na 115.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 135.000 €
30.01.2026 - 130.000 €
22.04.2026 - 122.000 €
10.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odličnoj lokaciji – Sajmište, ulica Slobodana Bajića. Površina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta).Funkcionalan i svetao....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 112.000 € na 109.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 109.000 €, 40,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 112.000 €
07.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054580. NOVI SAD, TELEP-SEVERNI, DVOSOBAN STAN, 40 m2. NOVO U PONUDI! DVOSOBAN STAN BEZ ULAGANJA! Predstavljamo vam odličan, funkcionalan dvosoban stan, pozicioniran na četvrtom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 97.790 € na 93.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 97.790 €
15.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan se nalazi na 4. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, u okviru nadogradnje na postojećoj zgradi. Površina stana iznosi 36,4 m², a prostor je funkcionalno i moderno organizovan, idealan....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 96.600 € na 88.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.500 €, 46,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 96.600 €
15.05.2026 - 88.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102538, cena nekretnine je 95.680 EU SA AGENCIJOM PROVIZIJOM. Novi Sad, Železnika stanica, 46 m2, dvosoban,četvrti sprat ( ne i poslednji). Ekskluzivna prodaja stana za kompletnu adaptaciju u Gagarinovoj ulici. Stan je lepog rasporeda, prostranih prostorija.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.000 € na 77.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
01.03.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji pored parka i pijace. Nalazi se na četvrtom spratu manje, održavane zgrade bez lifta. Stan je vrlo svetao, dvostran i svaka prostorija ima prozor. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 82.000 € na 74.545 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 74.545 €, 41,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 82.000 €
09.05.2026 - 74.545 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Zbog blizine centra, sve uređenije infrastrukture, bogat blizinom najbitnijih sadržaja, a još uvek sačuvanog mira, Margita postaje sve traženiji i poželjniji deo grada. Bez visokih zgrada i bučnih saobraćajnica, već je postala dom mnogih kako Pančevaca, tako i građana pridošlih iz....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 19)

<< <1> >>