• GoHome Professional
pala cena barem 40 m2 do 170000 eura zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena barem 40 m2 do 170000 eura zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena barem 40 m2 do 170000 eura zadnjih 14 dana što skuplji polunamešten

  • Za upit "pala cena barem 40 m2 do 170000 eura zadnjih 14 dana što skuplji polunamešten" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.391 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • opremljen
    • klima
    • parking
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 185.000 € na 176.500 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 176.500 €, 70,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 185.000 €
12.05.2026 - 176.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054582, NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, JUŽNI TELEP, KOMFORAN DVOSOBAN STAN! HITNA PRODAJA! ODLIČAN, prostran dvosoban stan ! Kao što se vidi na slikama, radi se o veoma retkom stanu na novosadskom tržištu, a zbog svog polažaja nudi razne prednosti. Specifičan je zbog....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 175.100 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 71,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 175.100 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 71 m² na trećem spratu stambene zgrade na Adamovićevom naselju. Stan je funkcionalnog rasporeda i polunamešten, što pruža mogućnost da se prostor dodatno prilagodi sopstvenim potrebama. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojene spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 139.000 € na 135.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 139.000 €
08.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Hilandarska, 1.5, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, polunamesten, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 36 m2, stara gradnja. Oaza mira u jednoj od najlepsih ulica u centru grada. Stan je smesten u dvorisnoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena barem 40 m2 do 170000 eura zadnjih 14 dana što skuplji polunamešten'
140.500 €
129.900 €
121.000 €
 
-3%

Promena cene sa 133.700 € na 129.900 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.900 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 135.000 €
22.02.2026 - 138.000 €
15.03.2026 - 134.000 €
05.04.2026 - 133.700 €
03.05.2026 - 129.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvosoban stan na opštini Voždovac, na odličnoj i traženoj lokaciji. Stan je prostran, svetao i funkcionalno organizovan, idealan za porodični život, ali i kao investicija. Polunamešten je, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost da ga prilagodi sopstvenom stilu i potrebama.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARI BANOVCI, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 127.000 €
14.11.2025 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3. 0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>