• GoHome Professional
pala cena barem 40 m2 do 170000 eura 3.sprat što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena barem 40 m2 do 170000 eura 3.sprat što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena barem 40 m2 do 170000 eura 3.sprat što manji Najnovije

  • Za upit "pala cena barem 40 m2 do 170000 eura 3.sprat što manji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 135.000 € na 128.750 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 53,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 135.000 €
27.02.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam uknjižen, funkcionalan dvoiposoban dupleks površine 53 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade, u jednoj od najmirnijih i najtraženijih ulica na Grbavici. Ovaj prijatan stan idealan je kako za porodični život, tako i za mlade parove, studente ili kao investicija....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.000 € na 164.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 164.000 €, 36,00 m2 cca 4560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 175.000 €
16.01.2026 - 169.000 €
20.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 1.0, 36m2, 3/8, CG, lift, podrum Izuzetno svetao i funkcionalan jednosoban stan od 36,41m² sa centralnim grejanjem, nalazi se na idealnom trećem spratu od ukupno osam spratova. Zahvaljujući odličnoj funkcionalnosti, stan pruža mogućnost....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.000 € na 164.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 164.000 €, 36,00 m2 cca 4560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.11.2025 - 175.000 €
11.12.2025 - 169.000 €
19.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2025.,

www.galerijanekretnine.com

1. 0, 36. 41m2, 3/8, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum. Karađorđeva ulica je na par minuta od Savske promenade sa jedne strane, a sa druge strane iste udaljenosti od epicentra grada odnosno Terazija, Trga Republike, Kalemegdana. Zbog toga su nepokretnosti....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.000 € na 164.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 169.000 €
20.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan od 36 kvm u Karađorđevoj ulici, na odličnoj lokaciji na Savskom vencu. Nalazi se na 3. spratu u zgradi sa liftom. Stan je svetao i funkcionalan, kako za život, tako i za investiciju. Zgrada je uredna i održavana. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Izuzetna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.000 € na 164.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 164.000 €, 36,00 m2 cca 4560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 169.000 €
20.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na izuzetnoj lokaciji za rentu i stanovanje. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi, svetao i funkcionalan. Odlična povezanost ka svim delovima grada i svim atraktivnim turističkim i urbanim sadržajima. Stan se nalazi na 3. spratu od 8. zgrade sa liftom. Sa lođe se pruža....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.950 € na 164.800 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 39,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 169.950 €
27.03.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju funkcionalnog stana površine 39 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade. Stan je veoma praktično organizovan – dnevna soba je pregrađena gipsanim zidom, čime je dobijena odvojena spavaća soba, pa stan funkcioniše kao jednoiposoban. Kuhinja je posebna prostorija,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 133.900 € na 129.780 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 129.780 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 133.900 €
06.03.2026 - 129.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam jednoiposoban stan koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade, u jednoj od najtraženijih ulica u Novom Sadu – Vojvode Šupljikca. Lokacija je izuzetna, na svega nekoliko minuta hoda do strogog centra grada, keja, osnovne škole, marketa, kao i više linija javnog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 59.000 € na 54.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 54.000 €, 40,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 59.000 €
20.03.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na trećem spratu u zgradi bez lifta, površine 40 m2. U svom sastavu ima predsoblje, jednu sobu, kupatilo i kuhinju iz koje se izlazi na zatvorenu terasu, Stolarija je drvena, podovi su laminat i pločice, grejanje je toplana. Stanu pripada podrumska prostorija. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
27.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Velik jednosoban stan, koji lako može postati dvosoban. Agencijska oznaka stana 1098486, cena stana je 105.000e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Novo Naselje / Šarengrad, 46 m2, jednosoban, treći sprat. Prostran jednosoban stan, sa odvojenom kuhinjom koja ima prirodnu ventilaciju,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 190.000 € na 187.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 187.000 €, 46,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 190.000 €
04.03.2026 - 187.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan 46.30m2. Stan se nalazi na trećem spratu moderne novogradnje i biće useljiv do 01.06.2026. godine. Osnovne karakteristike: Struktura: 2.0 dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Novogradnja vrhunskog kvaliteta. Lift, video....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena barem 40 m2 do 170000 eura 3.sprat što manji (78)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>