• GoHome Professional
pala cena barem 40 m2 što veći interfon zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena barem 40 m2 što veći interfon zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena barem 40 m2 što veći interfon zadnjih 14 dana do 120000 eura do 2200 eura/m2

  • Za upit "pala cena barem 40 m2 što veći interfon zadnjih 14 dana do 120000 eura do 2200 eura/m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.896 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARI BANOVCI, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 127.000 €
14.11.2025 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3. 0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Pere Čodanovića Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena barem 40 m2 što veći interfon zadnjih 14 dana do 120000 eura do 2200 eura/m2'
125.000 €
115.000 €
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 127.000 €
16.11.2025 - 123.000 €
10.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 110.000 €
13.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan u centru naselja Mirijevo, na odličnoj lokaciji u blizini prodavnica, parka, vrtića, škola i autobuskih stanica. Stan se nalazi u suterenu zgrade, ali nije ukopan ni sa jedne strane, što omogućava prijatan boravak. Raspored prostorija čine hodnik, dnevna soba, spavaća....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.800 € na 110.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 112.800 €
12.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 49m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 49m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>