• GoHome Professional
pala cena 90 m2 do 330000 eura uknjižen interfon n - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena 90 m2 do 330000 eura uknjižen interfon n - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena 90 m2 do 330000 eura uknjižen interfon najnovije što veći

  • Za upit "pala cena 90 m2 do 330000 eura uknjižen interfon najnovije što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 315.000 € na 290.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 290.000 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 315.000 €
11.05.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Gornji grad - Banatska 3.5, 95m2 (lođa 2.3m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju moderan i funkcionalan troiposoban stan, idealan kako za porodični život, tako i za poslovni prostor. Orijentisan ka mirnoj, dvorišnoj strani, bez buke i saobraćaja. Prostorije:....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 295.000 € na 275.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 275.000 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 295.000 €
17.04.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac-Višegradska 4.0, uknjižen 81m2 mereno 95m2, ptk/6, TA, klima, KATV, internet, interfon, lift prostorije: hodnik, veliki dnevni boravak, izdvojena kuhinja, 3spavaće sobe, kupatilo, lepa galerija na kojoj je joč jedna manja soba Zadovoljstvo nam je predstaviti kvalitetnu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 336.000 € na 310.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2024 - 336.000 €
08.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Dravska lokal, 93m2, PR/5, CG, interfon Na prodaju lokal u dva nivoa - donji nivo iznosi 73. 10m2, dok galerija ima 15. 97m2. Pogodan je za kancelariju. U cenu lokala je uračunat PDV. Uknjižen na 93m2. Agencijska provizija 2%, Agent Vojka Joksović: 064/55-55-196....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 245.000 € na 240.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 240.000 €, 93,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 230.000 €
11.02.2026 - 240.000 €
22.02.2026 - 245.000 €
08.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Braće Jerković - Indire Gandi 3.5, 93m2 (dve terase 5m2), 6/7, CG, lift, podrum, interfon, klima. Troiposoban stan u lepšem delu naselja Braće Jerković, u novijim zgradama. Trostrano orijentisan, u izvornom stanju. Neposredna blizina škole, vrtića, marketa, stajališta gradskog....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 205.000 € na 195.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 195.000 €, 93,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 220.000 €
20.03.2026 - 210.000 €
01.04.2026 - 205.000 €
24.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo izuzetno zanimljiv duplex od 93m2 na Bogosloviji Lokacija fantastična- sav neophodan sadržaj u blizini, a istovremeno dovoljno izolovano da omogućava mir i udobnost Zgrada je dobra, obezbeđena interfonom, održavana, bez lifta Stan se prostire na 4. i 5. spratu,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 259.000 € na 249.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 249.000 €, 92,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.05.2024 - 209.000 €
25.10.2024 - 198.000 €
22.11.2024 - 195.000 €
07.02.2025 - 219.000 €
30.01.2026 - 265.000 €
20.02.2026 - 259.000 €
10.04.2026 - 249.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Banatska 4. 0, 92m2 (terasa 8m2), 2/2, podno grejanje, telefon, interfon, parking Odličan stan - dupleks od 92m2 + 7m2 prostorija preko puta stana. Donji nivo: dnevni boravak, terasa, kupatilo sa tuš kabinom, spavaća soba, garderober. Gornji nivo: dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 280.000 €, 91,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 290.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen salonac, CG, klime, terasa, lođa, internet, lift Interfon, parking Odličan, trosoban svetao niži salonac, trostrane orijentacije u zgradi starije gradnje sa malim brojem stanova, na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je u izvornom, održavanom stanju i sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 270.000 € na 263.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 263.000 €, 90,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 270.000 €
06.05.2026 - 263.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Zivka Davidovica, 3.0, 90 m2 sa terasom, I od II sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 89 m2, parking za stanare u dvoristu zgrade, zgrada iz 2008. godine. Stan je trostrano orijentisan i sastoji....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 275.000 € na 269.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 269.000 €, 88,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 275.000 €
19.04.2026 - 269.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U zgradi koja je povučena od ulice, izvorno dvoiposoban stan, renoviran 2000 godine, dvostrano orjentisan, svetao, funkcionalan raspored. Ulazno predsoblje, prostrana dnevna soba, kuhinja šankom odvojena od trpezarije, zazidana terasa iz dnevne sobe, hodnik koji odvaja spavaći deo....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 275.000 € na 269.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 269.000 €, 88,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 275.000 €
19.04.2026 - 269.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena 90 m2 do 330000 eura uknjižen interfon što veći (69)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>