• GoHome Professional
pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana useljiv

  • Za upit "pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana useljiv" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 3.158 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • podrum
    • parket
    • podno grejanje
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 217.000 € na 212.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 212.000 €, 62,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 233.000 €
13.03.2026 - 223.000 €
03.04.2026 - 217.000 €
03.05.2026 - 212.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan i funkcionalan stan, veoma lako aptibilan u dvoiposoban, na Bežanijskoj kosi, u delu 3. mesne zajednice, u neposrednoj blizini pijace „Ljubinke Božić. Stan se nalazi na 5. spratu, poseduje prostranu terasu od čak 30m². Stan je kompletno renoviran, sa zamenjenim....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 335.000 € na 310.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 310.000 €, 62,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 403.000 €
14.01.2026 - 360.000 €
01.04.2026 - 335.000 €
06.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u salonskoj zgradi iz 1936. godine sa liftom, na Dorćolu, Gospodar Jovanova ulica, u neposrednoj blizini Studentskog trga. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od prostranog ulaznog salona, dve odvojene sobe, kuhinje i kupatila. Kompletno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 172.000 € na 159.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 62,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 172.000 €
01.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja svetao, komforan i dvostrano orijentisan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Bogoslovija, Palilula! Lokacija: Bogoslovija, na samo dva minuta od stadiona OFK Beograd i pet min od Vukovog Spomenika Grejna površina: 58 m² Terasa (lođa): 4 m²....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana useljiv'
124.000 €
179.900 €
149.940 €
 
-7%

Promena cene sa 180.000 € na 168.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 168.000 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 180.000 €
10.05.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ne propustite - Krunska Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ponudi je stan, uknjžene površine 47m2, izvedeno stanje je 60m2, što je bilo izvodljivo uraditi na vrlo lep i koristan način. Vrlo funkcionalan kako za komercijalni stambeni ili poslovni prostor. Od prostorija ima ulazni antre,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 185.000 € na 169.950 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 169.950 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 185.000 €
01.05.2026 - 169.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan u neposrednoj blizini osnovne škole, glavne autobuske i železničke stanice i vrtića. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i terasa.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 210.000 € na 195.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi imamo kuću 61m2, terasa 10m2 i preuređene podrumske prostorije 30m2. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatila, predsoblja. Stan je dvostrano orijentisan. Kuća se nalazi na izuzetno lepoj i traženoj lokaciji, u blizini....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.200 €, 59,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 149.350 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih i najpraktičnijih lokacija u Novom Sadu – u blizini Železničke stanice. Ova lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, dok su Bulevar, Sajam, prodavnice, škole,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 225.000 € na 215.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 225.000 €
01.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se potpuno opremljen, dvosoban stan na četvrtom spratu, u zgradi kvalitetne, novije gradnje, u ulici Dimitrija Tucovića. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i dve terase od kojih je jedna zastakljena. Dvostrano orijentisan, spavaća....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 157.590 € na 151.410 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 151.410 €, 59,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 169.950 €
03.04.2026 - 163.770 €
17.04.2026 - 157.590 €
01.05.2026 - 151.410 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Novo naselje, ulica Braće Dronjak. Uknjižen, renoviran dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji u neposredoj blizini obrazovnih ustanova, dečijih igrališta, supermarketa. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.900 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 179.900 €, 62,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 185.000 €
30.04.2026 - 179.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.500 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 185.400 €
17.04.2026 - 179.500 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman I, ulica Jirečekova. Predstavljamo uknjižen, održavan, po strukturi dvosoban stan na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini Keja, svih fakulteta, vrtića i osnovne škole, centra grada Ovaj komforan stambeni prostor čine....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.700 € na 169.700 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 169.700 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 179.700 €
03.05.2026 - 169.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 62m2 sa terasom, uknjižen, u Ohridskoj ulici, na odličnoj i mirnoj lokaciji, delimično renoviran. Stan se nalazi u prijatnom okruženju sa dosta zelenila, parkovima oko zgrade i javnim parkingom koji je dostupan stanarima. Odlična lokacija koja pruža mir i dobru povezanost sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 175.100 € na 169.950 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 169.950 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 185.200 €
23.11.2025 - 175.100 €
08.05.2026 - 169.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo vam nov, neuseljavan po strukturi trosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole, vrtića Ovaj stambeni prostor čine, svetao dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 330.000 €
20.03.2026 - 313.000 €
03.04.2026 - 296.000 €
24.04.2026 - 290.000 €
01.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Jelene Cetkovic, 3.0, 58 m2 sa terasom, IV od IV sprata, eg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, uknjizen na 55 m2, nadogradnja iz 2014. godine. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.000 € na 77.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
01.03.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je komforan, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji pored parka i pijace. Nalazi se na četvrtom spratu manje, održavane zgrade bez lifta. Stan je vrlo svetao, dvostran i svaka prostorija ima prozor. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija Gagarina, Dušana Vukasovića, Nehruovom i Vojvođanskom. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 210.000 €, 56,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 215.000 €
01.05.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep stan na Vračaru – savršena lokacija, mir i pogled na zelenilo. Na prodaju funkcionalan dvosoban - opremljen stan u jednoj od najmirnijih ulica na Vračaru – Ljubostinjskoj. U pitanju je tiha, jednosmerna ulica sa minimalnim saobraćajem, što ovu nekretninu čini oazom mira u srcu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 3.0, cg, novija gradnja, 3/4, podrum, dve terase. Prodaje se odličan, uknjižen 3.0 stan. Kompletno je renoviran. Stan je u zgradi novije gradnje koja ima 4 sprata. Odličan raspored stana. Ima 2 terase. Uknjižen je na 64m2, mereno ima 68m2. Brzo useljiv. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 310.000 €
09.04.2026 - 295.000 €
21.04.2026 - 270.000 €
07.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan dvosoban stan. Retko se pojavi stan u Bulevar kralja Aleksandra na Lionu koji ima ovako funkcionalan raspored, dvostranu orijentaciju i toliki potencijal za moderno uređenje. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 155.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 155.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov stan u novoj zgradi, kompletno zavrsen i spreman za useljenje odmah. Moguca je kupovina samo u kesu. Stan poseduje veliku dnevnu sobu i 2 spvace sobe. Nalazi se na samo 3 minuta do buduce zeleznicke stanice, 7 minuta do aerodroma Nikole Tesle, 10 minuta do Novog Beograda.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 235.000 € na 218.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 218.000 €, 56,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 215.000 €
06.02.2026 - 235.000 €
01.05.2026 - 218.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 56m2 ( 52m2 merena kvadratura + 2 terase ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , bez lifta , eg / mermerni radijatori , perfektan , kompletno , luksuzno renoviran stan , odmah useljiv ( neuseljavan posle renoviranja ) , dvostrano orijentisan jug - zapad....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 213.000 € na 206.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 206.000 €, 55,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 213.000 €
06.05.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Pariske komune Odličan stan, bez ulaganja u crvenim solterima. Stan je istočno orijentisan, uknjižen, odličnog rasporeda i brzo useljiv. Ag. provizija 2% .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 152.000 € na 149.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.000 €, 55,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 156.000 €
10.04.2026 - 152.000 €
01.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novo naselje- Tozin sokak-odlična lokacija – sam početak Novog naselja! Agencijska oznaka stana 1102037. Cena stana 156.000 eu +3% agencijske provizije. Na prodaju trosoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom, orijentisan ka trgu, bez saobraćajne buke. Uvek dostupno parking mesto!....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.000 € na 132.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 139.000 €
01.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

POGLED KOJI ODUZIMA DAH – Funkcionalan porodični stan kod Gimnazije! Tražite dom koji spaja mir, fantastičan pogled i odmah useljiv prostor? Predstavljamo vam unikatan stan na Labudovom brdu (ul. Serdara Janka Vukotića) koji nudi više od običnog kvadrata. ✨ ZAŠTO JE OVO VAŠ IDEALAN....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 23)

<< <1> >>