• GoHome Professional
pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana uknjižen do 220000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana uknjižen do 220000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana uknjižen do 220000 eura do 2700 eura/m2

  • Za upit "pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana uknjižen do 220000 eura do 2700 eura/m2" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 2.350 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan, porodično organizovan stan površine 59 m², uknjižen 1/1, smešten u kvalitetnoj i dobro održavanoj novogradnji sa obezbeđenim parkingom za stanare ispred zgrade. Stan je bez potrebe za dodatnim ulaganjima i spreman je za useljenje. Prostor je funkcionalno osmišljen....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban, uknjižen stan na Altini, sređen, bez ulaganja, sa dobro iskorišćenim rasporedom. Sasastoji se iz predsoblja, dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, jednu malu ptostoriju koja može biti radna soba ili garderober, i kupatilo. Poseduje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 149.350 € na 141.300 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 141.300 €, 56,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 149.350 €
06.05.2026 - 141.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, u mirnom kraju okruženom zelenilom i u neposrednoj blizini parka. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje ga izuzetno dobar raspored koji pruža mogućnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana uknjižen do 220000 eura do 2700 eura/m2'
169.700 €
169.700 €
159.000 €
 
-5%

Promena cene sa 183.000 € na 173.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 173.000 €, 64,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 193.000 €
10.04.2026 - 183.000 €
01.05.2026 - 173.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica, Žarkovo - Vodovodska 3.0, 64m2 (tri terase 5m2), 1/3, CG-GAS Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan od 64m2 u Vodovodskoj ulici. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnika, prostranog kupatila sa prirodnom ventilacijom i tri terase (svaka soba....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 170.000 €
05.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča ukupne površine 60 m2. Lux renoviran stan u nivou visokog prizemlja u zgradi od ukupno osam stanova. Stan je dvostrano orijentisan sa centralnim grejanjem i pripadajućim podrumom.Svaka prostorija u stanu ima prirodnu ventilaciju. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,kupatila,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 157.590 € na 151.410 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 151.410 €, 59,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 169.950 €
03.04.2026 - 163.770 €
17.04.2026 - 157.590 €
01.05.2026 - 151.410 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Novo naselje, ulica Braće Dronjak. Uknjižen, renoviran dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji u neposredoj blizini obrazovnih ustanova, dečijih igrališta, supermarketa. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 157.590 € na 149.940 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.940 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 162.180 €
17.04.2026 - 157.590 €
01.05.2026 - 149.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 59 m², smešten na 7. spratu (od 11) u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih u Novom Naselju, Novi Sad. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodični život ili kao investiciju u okviru prodaje stanova i iznajmljivanja stanova u Novom Sadu.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 153.000 € na 147.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 147.000 €, 59,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 153.000 €
01.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130573, VII/, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan povrsine 59m², smesten na jednoj od najlepsih lokacija na Novom Naselju – izmedju parka, vrtica, skole i autobuske stanice, okruzen sa 250 besplatnih parking mesta! Stan se nalazi....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 147.500 € na 145.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 59,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 147.500 €
01.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 110145 - CENA sa uračunatom provizijom od 3%. u U CENI kuhinja i deo ugradnog nameštaja. Uknjižen lepo uredjen i održavan četvorosoban stan na Telepu. Stan poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojenu kuhinju, trpezariju i ustakljenu terasu. U izvornom stanju....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.500 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 185.400 €
17.04.2026 - 179.500 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman I, ulica Jirečekova. Predstavljamo uknjižen, održavan, po strukturi dvosoban stan na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini Keja, svih fakulteta, vrtića i osnovne škole, centra grada Ovaj komforan stambeni prostor čine....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.500 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 179.500 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131541, IV/V, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju klasican dvosoban stan od 62m2 na jednoj od najlepsih lokacija u gradu. Stan je u neposrednoj blizini stranda, fakulteta i Spensa. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora a u....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.200 €, 59,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 149.350 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih i najpraktičnijih lokacija u Novom Sadu – u blizini Železničke stanice. Ova lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, dok su Bulevar, Sajam, prodavnice, škole,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne i poslednji). Idealno iskorišćenih 59 m2. Stan kompletno renoviran, odmah spreman za useljenje. Sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, decje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 142.000 € na 139.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 139.000 €, 59,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 142.000 €
06.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m², sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban. Stan je uknjižen i nalazi se na drugom spratu uredne stambene zgrade sa ukupno šest spratova i liftom. Sastoji se od: dve komforne sobe hodnika kuhinje sa trpezarijom zatvorene terase....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 140.000 € na 135.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 135.000 €, 61,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.10.2025 - 150.000 €
08.10.2025 - 140.000 €
08.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121673, V/VI, lift, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se odličan dvosoban stan 61m2 na Bulevaru Jovana Dučića na Novom Naselju. Stan se nalazi na 5. spratu, nije poslednji, iznad je dupleks. Svetao, funkcionalan stan, bez dodatnih ulaganja. Izuzetno ekonomičan, topao....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 185.000 € na 169.950 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 169.950 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 185.000 €
01.05.2026 - 169.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan u neposrednoj blizini osnovne škole, glavne autobuske i železničke stanice i vrtića. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i terasa.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 126.000 € na 119.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 119.000 €, 56,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 160.000 €
22.06.2025 - 130.000 €
20.07.2025 - 128.000 €
10.12.2025 - 126.000 €
08.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Rotkvarija, stambene površine 56m2, 30m2 tavana, 20m2 podruma. Na prodaju fantastična nekretnina sa ogromnim potencijalom, u mirnoj i odlično povezanoj ulici Lukijana Mušickog, u Rotkvariji, na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada. Stan je salonskog tipa, ukniženih....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 180.000 € na 168.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 168.000 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 180.000 €
10.05.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Ne propustite - Krunska Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ponudi je stan, uknjžene površine 47m2, izvedeno stanje je 60m2, što je bilo izvodljivo uraditi na vrlo lep i koristan način. Vrlo funkcionalan kako za komercijalni stambeni ili poslovni prostor. Od prostorija ima ulazni antre,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 128.000 € na 122.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 128.000 €
03.05.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u novoj lux zgradi, na fenomenalnoj lokaciji u ekološkom naselju Jelena Anžujska sa prelepim pogledom. Stan je uknjižen na 56m2, ali mereno ima 61m2. U pitanju je dupleks na drugom spratu, južno orjentisan, sa pogledom ka centralnom delu Zlatibora. Stan je sređen i prodaje se....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 127.720 € na 121.330 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 121.330 €, 62,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 127.720 €
01.05.2026 - 121.330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN NAMEŠTEN DUPLEKS STAN NA DETELINARI---Agencijska šifra: 1007979. Prodaje se kompletno opremljen trosoban dupleks stan na petom spratu zgrade sa liftom u mirnom kraju Detelinare. Donja etaža stana se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 170.000 € na 167.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 59,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.05.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Štranda. Stan se nalazi u urednoj i lepo odrzavanoj zgradi, ima kuhinju, dnevnu sobu odvojenu sankom, kupatilo, dve spavace sobe, veliku sobu sa velikim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 120.000 €
05.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Zrenjaninski put, Beograd, Srbija ; Palilula, Krnjača, Zrenjaninski put 2.0-soban stan.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Stan se nalazi na 200.metara od ulice Zrenjaninski Put kod EDB-a. U blizini su autobuska stajališta, pekare, Marketi, Metro… Grejanje je na norveške radijatore (moguće je grejanje na inverter....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 110.000 €
06.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta hoda do samog centra grada. U blizini su marketi, pekare, autobusko stajalište Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 62 m2. Sastoji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.000 € na 77.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
01.03.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je komforan, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji pored parka i pijace. Nalazi se na četvrtom spratu manje, održavane zgrade bez lifta. Stan je vrlo svetao, dvostran i svaka prostorija ima prozor. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 197.000 € na 180.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 61,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.01.2026 - 200.000 €
21.02.2026 - 199.000 €
26.02.2026 - 197.000 €
09.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053784…GRBAVICA,DVOSOBAN,61M2…., Prodajemo komforan dvosoban stan. Komplet opremljen, klimatizovan. Veća dnevna soba, kuhinja izdvojena.Iz kuhinje pogodna ostava. Ulaz u spavaću sobu iz manjeg hodnika.Veća terasa sa lepim pogledom prema Fruškoj Gori. .Prednost lokacije zbog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 175.000 € na 169.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 169.000 €, 57,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 175.000 €
10.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan na odičnoj lokaciji u ulici Gundulićev venac. Stan je odličan i za poslovni prostor pošto ima dve podjednako velike sobe i pored toga kupatilo, kuhinju i hodnik. Stan je uknjižen i bez tereta, polusuteren u zgradi od 5 spratova. Stan ima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 25)

<< <1> >>