• GoHome Professional
pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana do 2800 eura/m2 no - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana do 2800 eura/m2 no - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana do 2800 eura/m2 novogradnja što skuplji

  • Za upit "pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana do 2800 eura/m2 novogradnja što skuplji" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 2.415 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 175.100 € na 169.950 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 169.950 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 185.200 €
23.11.2025 - 175.100 €
08.05.2026 - 169.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo vam nov, neuseljavan po strukturi trosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole, vrtića Ovaj stambeni prostor čine, svetao dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 199.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 210.000 €
12.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

EKSKLUZIVNA PRILIKA – SAVRŠEN STAN SA OGROMNIM POTENCIJALOM! Na prodaju izuzetno funkcionalan i svetao stan u mirnom, uvučenom delu Požeške ulice – idealna kombinacija gradske energije i privatnosti koju retko gde možete pronaći. Uknjiženih 65 m² + terasa 5 m² Struktura stana: prostrana....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 198.000 € na 194.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 194.000 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 198.000 €
12.05.2026 - 194.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Porodičan stan na odličnoj lokaciji, Kostolačka ulica U ponudi je funkcionalan porodičan stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija, u Kostolačkoj ulici, u neposrednoj blizini Super Vera i svih sadržaja neophodnih za savremen i komforan život. Lokacija se izdvaja po izuzetnoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana do 2800 eura/m2 novogradnja što skuplji'
144.200 €
144.200 €
150.000 €
 
-5%

Promena cene sa 183.000 € na 173.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 173.000 €, 64,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 193.000 €
10.04.2026 - 183.000 €
01.05.2026 - 173.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica, Žarkovo - Vodovodska 3.0, 64m2 (tri terase 5m2), 1/3, CG-GAS Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan od 64m2 u Vodovodskoj ulici. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnika, prostranog kupatila sa prirodnom ventilacijom i tri terase (svaka soba....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 155.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 155.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov stan u novoj zgradi, kompletno zavrsen i spreman za useljenje odmah. Moguca je kupovina samo u kesu. Stan poseduje veliku dnevnu sobu i 2 spvace sobe. Nalazi se na samo 3 minuta do buduce zeleznicke stanice, 7 minuta do aerodroma Nikole Tesle, 10 minuta do Novog Beograda.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne i poslednji). Idealno iskorišćenih 59 m2. Stan kompletno renoviran, odmah spreman za useljenje. Sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, decje....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 138.000 € na 125.500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.500 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 138.000 €
10.05.2026 - 125.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je nov, neuseljavan dvoiposoban stan površine 61 m² (bruto 72 m²), smešten na Novom Naselju - Bate Brkića. Stan se nalazi na petom spratu zgrade, trenutno se ugrađuje lift u istu. Ugrađena je Velux stolarija, PVC, kao i elementi od medijapana. Grejanje je centralno. Uz stan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 134.200 € na 122.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 134.200 €
30.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054263…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, NOVO NASELJE, 2.5 STAN, ZGRADA OD CRVENE FASADNE CIGLE, ODLIČNA NEKRETNINA, 61m2… Predstavljam vam odličan, potpuno nov, dvoiposoban stan na dobro poznatoj novosadskoj lokaciji- Novo naselje. Pozicioniran je na petom, poslednjem spratu stambene....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 119.900 € na 117.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.900 €
30.04.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban stan u mirnom delu Zemun Polja, u urednoj i održavanoj maloj zgradi, u izvornom, korektnom stanju, funkcionalnog rasporeda, svetao. Struktura: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum oko 6m2. Blizina svih neophonih sadržaja....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 111.119 € na 99.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 111.119 €
03.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 55,02m2, 2,0, 99.000 eur U ponudi stan u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god., predviđen kao poslovni prostor. Po strukturi dvosoban, površine 55,02m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>