• GoHome Professional
pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana do 220000 eura lif - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana do 220000 eura lif - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana do 220000 eura lift renovirano

  • Za upit "pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana do 220000 eura lift renovirano" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 3.108 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 170.000 € na 167.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 59,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.05.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Štranda. Stan se nalazi u urednoj i lepo odrzavanoj zgradi, ima kuhinju, dnevnu sobu odvojenu sankom, kupatilo, dve spavace sobe, veliku sobu sa velikim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 243.200 €
08.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno renoviran trosoban stan u Bloku 62, u ulici Dušana Vukasovića – idealan izbor za porodičan život u mirnom i dobro povezanom delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno četiri, u uredno održavanoj zgradi novije gradnje (2002), bez lifta. Zahvaljujući....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 235.000 € na 218.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 218.000 €, 56,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 215.000 €
06.02.2026 - 235.000 €
01.05.2026 - 218.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 56m2 ( 52m2 merena kvadratura + 2 terase ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , bez lifta , eg / mermerni radijatori , perfektan , kompletno , luksuzno renoviran stan , odmah useljiv ( neuseljavan posle renoviranja ) , dvostrano orijentisan jug - zapad....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana do 220000 eura lift renovirano'
230.000 €
230.000 €
149.940 €
 
-2%

Promena cene sa 219.000 € na 215.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 57,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 219.000 €
07.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na atraktivnoj lokaciji uz sam studentski grad i Sport centar dvosoban stan od 57 + 3m2 (pridružen hodnik), terasa, pripadajući podrum. Renoviran i lako adaptivan. Dvostrano orijentisan. Sa prelepim pogledom. Zgrada pod video nadzorom. Ulaz je sređen i ima dva moderna lifta. Ima veliki....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 205.000 € na 199.900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.900 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.04.2026 - 205.000 €
06.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan, svetao , istočno orjentisan. Od prostorija poseduje prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom sa izlaskom na lođu, renovirano kupatilo i zaseban toalet . Nijedna prostorija nije prolazna. Zgrada ima dva lifta. Stan ima....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.500 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 179.500 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131541, IV/V, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju klasican dvosoban stan od 62m2 na jednoj od najlepsih lokacija u gradu. Stan je u neposrednoj blizini stranda, fakulteta i Spensa. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora a u....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 153.000 € na 147.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 147.000 €, 59,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 153.000 €
01.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130573, VII/, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan povrsine 59m², smesten na jednoj od najlepsih lokacija na Novom Naselju – izmedju parka, vrtica, skole i autobuske stanice, okruzen sa 250 besplatnih parking mesta! Stan se nalazi....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 134.200 € na 122.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 134.200 €
01.05.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102416 CENA 134.200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN dvoiposoban stan na Novom Naselju-Bistrica, u neposrednoj blizini vrtića "Guliver". Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Stan se nalazi na 200.metara od ulice Zrenjaninski Put kod EDB-a. U blizini su autobuska stajališta, pekare, Marketi, Metro… Grejanje je na norveške radijatore (moguće je grejanje na inverter....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>