• GoHome Professional
pala cena 60 m2 do 2800 eura/m2 novogradnja Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena 60 m2 do 2800 eura/m2 novogradnja Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena 60 m2 do 2800 eura/m2 novogradnja Zadnjih 7 dana

  • Za upit "pala cena 60 m2 do 2800 eura/m2 novogradnja zadnjih 7 dana" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.609 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 260000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan, porodično organizovan stan površine 59 m², uknjižen 1/1, smešten u kvalitetnoj i dobro održavanoj novogradnji sa obezbeđenim parkingom za stanare ispred zgrade. Stan je bez potrebe za dodatnim ulaganjima i spreman je za useljenje. Prostor je funkcionalno osmišljen....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 175.100 € na 169.950 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 169.950 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 175.100 €
08.05.2026 - 169.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo vam nov, neuseljavan po strukturi trosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole, vrtića Ovaj stambeni prostor čine, svetao dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena 60 m2 do 2800 eura/m2 novogradnja zadnjih 7 dana'
125.500 €
125.500 €
 
-3%

Promena cene sa 155.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 155.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov stan u novoj zgradi, kompletno zavrsen i spreman za useljenje odmah. Moguca je kupovina samo u kesu. Stan poseduje veliku dnevnu sobu i 2 spvace sobe. Nalazi se na samo 3 minuta do buduce zeleznicke stanice, 7 minuta do aerodroma Nikole Tesle, 10 minuta do Novog Beograda.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 198.000 € na 194.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 194.000 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 198.000 €
12.05.2026 - 194.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Porodičan stan na odličnoj lokaciji, Kostolačka ulica U ponudi je funkcionalan porodičan stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija, u Kostolačkoj ulici, u neposrednoj blizini Super Vera i svih sadržaja neophodnih za savremen i komforan život. Lokacija se izdvaja po izuzetnoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 199.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 210.000 €
12.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

EKSKLUZIVNA PRILIKA – SAVRŠEN STAN SA OGROMNIM POTENCIJALOM! Na prodaju izuzetno funkcionalan i svetao stan u mirnom, uvučenom delu Požeške ulice – idealna kombinacija gradske energije i privatnosti koju retko gde možete pronaći. Uknjiženih 65 m² + terasa 5 m² Struktura stana: prostrana....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>