• GoHome Professional
pala cena 60 m2 do 2400 eura/m2 najnovije što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena 60 m2 do 2400 eura/m2 najnovije što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena 60 m2 do 2400 eura/m2 najnovije što veći

  • Za upit "pala cena 60 m2 do 2400 eura/m2 najnovije što veći" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.145 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 230000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKO GRADIŠTE, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 69.000 €
15.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, održavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini šetališta. Sva potrebna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 145.000 €
15.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127814, V/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 59m² u ulici Pariske komune. Stan je na petom spratu sa liftom i nije poslednji sprat. Postavljena PVC stolarija, zamenjene sve vodovodne, kanalizacione....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 157.590 € na 147.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 147.000 €, 59,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 163.770 €
17.04.2026 - 157.590 €
15.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo Vam izuzetno kvalitetno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najtraženijih i najuređenijih lokacija na Novom Naselju. Okružen zelenilom, u neposrednoj blizini parka, vrtića, škole i javnog prevoza, ova nekretnina pruža idealne uslove za miran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena 60 m2 do 2400 eura/m2 najnovije što veći'
125.000 €
 
-2%

Promena cene sa 148.000 € na 144.999 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 144.999 €, 56,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 148.000 €
15.05.2026 - 144.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125928, PSUT/IV, terasa, garaza, stambena zgrada. Jedinstvena prilika – stan sa privatnim dvoristem i garazom - 56+50m2! Na prodaju je jedinstven i moderan stan koji se izdvaja svojom funkcionalnoscu i komforom. Stan odlikuju prostran raspored i kvalitetni materijali....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>