• GoHome Professional
pala cena 50 m2 zadnjih 14 dana parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena 50 m2 zadnjih 14 dana parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena 50 m2 zadnjih 14 dana parket

  • Za upit "pala cena 50 m2 zadnjih 14 dana parket" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.326 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 66.000 € na 61.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 61.000 €, 50,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 66.000 €
08.05.2026 - 61.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju manja dvojna kuća u blizini Doma zdravlja. Plac fizički podeljen na dva dela, polovina koja pripada kući ima oko 3a. Ulazi i sve odvojeno. Na placu se nalaze šupa i letnja kuhinja od 20m2. Kuća je zdrava, građena ciglom, useljiva. Drvena stolarija, na podovima parket, kupatilo....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderno opremljen apartman na Zlatiboru, u mirnom i prestižnom naselju Zova, tačno ispod trim staze, u samom pojasu četinara. Lokacija je izdvojena od gradske gužve, sa čistijim vazduhom i prirodnim ambijentom, idealna za odmor i miran boravak, a istovremeno na odličnoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 125.000 €
01.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova, eg (klima), bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 44 m2 gradjevinske, odnosno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena 50 m2 zadnjih 14 dana parket'
148.000 €
148.000 €
 
-3%

Promena cene sa 146.740 € na 141.680 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 141.680 €, 46,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 146.740 €
12.05.2026 - 141.680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054309, SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 46m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 132.000 € na 129.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.500 €, 54,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 132.000 €
08.05.2026 - 129.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1101756 - Cena 129000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan , dupleks na Novoj Detelinari. Stan se dole sastoji iz lepog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, hodnika i terase. Gore je spavaća soba nepravilnog oblika i kupatilo. Grejanje je centralno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>