• GoHome Professional
pala cena 50 m2 useljiv Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena 50 m2 useljiv Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena 50 m2 useljiv Zadnjih 7 dana

  • Za upit "pala cena 50 m2 useljiv zadnjih 7 dana" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.935 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 49,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad- Novo naselje, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 49m2, visoko prizemlje, useljiv, uknjižen. Stan ima odličan raspored, dnevna soba sa kuhinjom i terasom, iz hodnika odvojene dve spavaće sobe i kupatilo. U stanu ostaje kuhinja i plakari u sobama. Nalazi se na odličnoj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 148.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 159.650 €
28.01.2026 - 155.000 €
29.04.2026 - 153.000 €
08.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep jednoiposoban stan na Bulevaru oslobodjenja. Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi sa liftom i ulično je orijentisan. Stan je komforan, ima veliku sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju i posebno spavaću sobu, kupatilo, posebno toalet, zatvorenu terasu i ostavu. Stan....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan na Kopaoniku, smešten u mirnom vikend naselju. Stan ima 48m2 i izuzetno je funkcionalno organizovan. Spavaća soba nalazi se na galeriji, dok ostatak prostora čine moderna kuhinja sa dnevnim boravkom i kupatilo. Ispred zgrade obezbeđeno je pripadajuće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena 50 m2 useljiv zadnjih 7 dana'
111.000 €
175.000 €
131.000 €
 
-2%

Promena cene sa 219.000 € na 213.900 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 213.900 €, 49,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 228.000 €
12.04.2026 - 219.000 €
11.05.2026 - 213.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj i veoma traženoj lokaciji u bloku 11b. Uknjižen, čista papirologija. Pravo visoko prizemlje sa baštom/zelenom površinom ispred samog stana i zgrade koja daje veliki osećaj privatnosti, izuzetno funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 207.000 €
08.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3.0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj ulici. Visina plafona 3m. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, lođa, ostava. Postoji mogućnost....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 120.000 € na 110.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kumodraska, 2.0 lokal, 49 m2, bez terase, PR od I sprata, ta, bez lifta, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 49 m2 (kao dva lokala od 16 m2 i 33 m2), parking mesto, starogradnja. U ponudi je poslovni prostor sa izlogom u Kumodraskoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 182.000 € na 175.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 61, 175.000 €, 53,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 199.900 €
22.04.2026 - 189.000 €
29.04.2026 - 182.000 €
08.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je funkcionalan dvosoban stan povrsine 58m2 za renoviranje, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Jurija Gagarina (Blok 61), na jednoj od najtraženijih lokacija. Stan se nalazi na sedmom spratu uredne višespratnice, koja poseduje putnički i teretni lift,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>