• GoHome Professional
pala cena 50 m2 što jeftiniji 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena 50 m2 što jeftiniji 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena 50 m2 što jeftiniji 4.sprat

  • Za upit "pala cena 50 m2 što jeftiniji 4.sprat" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 2.355 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 55.900 € na 49.500 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.07.2025 - 59.000 €
15.08.2025 - 55.900 €
20.02.2026 - 49.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zamislite da ušetate u stan gde ne morate da menjate ni sijalicu. Sve je već gotovo. Sve je novo. Sve miriše na "samo raspakuj kofere". U samom centru Ćuprije, na četvrtom spratu zgrade, čeka vas kompletno renoviran stan. Sve je urađeno – od instalacija, podova, zidova,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 55.900 € na 49.500 € dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.07.2025 - 59.000 €
12.08.2025 - 55.900 €
17.02.2026 - 49.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.heroldo.com

Zamislite da ušetate u stan gde ne morate da menjate ni sijalicu. Sve je već gotovo. Sve je novo. Sve miriše na "samo raspakuj kofere". U samom centru Ćuprije, na četvrtom spratu zgrade, čeka vas kompletno renoviran stan. Sve je urađeno – od instalacija, podova, zidova, pa do PVC....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 85.000 € na 83.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 83.000 €, 53,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 89.000 €
13.03.2026 - 87.000 €
27.03.2026 - 85.000 €
24.04.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju 2,0-soban uknjižen stan na tesli u blizini aviv parka. Stan je po strukturi dvosoban na 4. spratu bez lifta, grejanje na TA. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena 50 m2 što jeftiniji 4.sprat'
135.000 €
135.000 €
122.000 €
 
-4%

Promena cene sa 126.000 € na 121.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 121.500 €, 52,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.05.2024 - 137.000 €
07.02.2025 - 136.000 €
07.03.2025 - 133.000 €
16.05.2025 - 129.000 €
13.08.2025 - 126.000 €
06.04.2026 - 121.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 109531, IV/, uknjižen, parking. Prodaje se izuzetan dvosoban stan (Ćirpanova, Centar) kvadrature 52m2 (upisanih) + 22m2 (neupisanih). Stan se nalazi na četvrtom spratu bez lifta. Okrenut prema dvorištu. Postoji mogućnost da se iz stana otvori deo u potkrovlje u koji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 132.200 €
11.02.2026 - 129.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se svetao i funkcionalan stan površine 50 m2 (uknjižen), smešten na 4. spratu od ukupno 4, u mirnoj stambenoj zgradi. Stan je dobro organizovan i sastoji se od: Prostrane dneve sobe, odvojene spavaće sobe, posebne kuhinje sa trpezarijom, kupatila. Grejanje je etažno na gas,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 140.000 € na 125.000 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 140.000 €
16.02.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u vrlo lepom kraju Karaburme, u ulici Marijane Gregoran. Stan je površine 50m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i bez lifta. Po strukturi stan se sastoji od predsoblja,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 159.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Kalenić, Sinđelićeva, uknjižen stan na 37m2, a mereno 51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u potkrovlju u bez lifta sa TA grejanjem. Sastoji se od dnevnog boravka, dve manje spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, i kupatila. Pristup tavanu iz stana. Lokacija odlična, blizina....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 163.800 € na 158.600 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 158.600 €, 51,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 175.100 €
19.09.2025 - 167.400 €
04.02.2026 - 163.800 €
29.04.2026 - 158.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan u novijoj gradnji sa pogledom na Frušku goru i parking mestom! Agencija Moj Dom nudi na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan od 51 m², smešten na četvrtom spratu u kvalitetnoj novogradnji sa ukupno pet spratova. Stan je dvorišno orijentisan, sa terasom koja pruža....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 162.000 € na 159.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 159.000 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 173.000 €
05.05.2026 - 162.000 €
07.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054583, NOVI SAD, LIMAN IV, JEDNOIPOSOBAN STAN, 54m2. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Limanu IV, u delu poznatom po planskoj i kavlitetnoj gradnji, u ponudi je jednoiposoban stan smešten na četvrtom spratu uredne i dobro održavane zgrade. Ive Andrića.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 173.000 € na 162.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 162.000 €, 54,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 173.000 €
08.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102545 - .CENA STANA JE 162000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Dvosoban, konforan stan na izuzetno mirnom delu grada, Liman IV. Objekat je uvučen od glavnih ulica, u zelenilu gde je izuzetno mirno za stanovanje. Stan je na četvrtom spratu pa ima lepo osvetljen u svim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.230 € na 163.770 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 163.770 €, 53,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 169.230 €
22.04.2026 - 163.770 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 53 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi preko puta Dnevnika i Futoške Pijace na četvrtom spratu u kvalitetno građenoj zgradi,dvorišne orijentacije svetao je i funkcionalan pogodan je za udoban život građana ima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>