• GoHome Professional
pala cena 130 m2 do 210000 eura najnovije što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena 130 m2 do 210000 eura najnovije što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena 130 m2 do 210000 eura najnovije što manji

  • Za upit "pala cena 130 m2 do 210000 eura najnovije što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 175.100 € na 164.800 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Klisa, 164.800 €, 118,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.06.2024 - 177.200 €
23.02.2025 - 175.100 €
18.02.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodicna kuca u Novom Sadu u naselju Klisa. Povrsina placa je 601m2, a povrsina same kuce je 118m2 i legalizovana je. Pored kuce je nus prostorija 47m2 - nije legalizovana ali moze i garaza 27m2 koja je legalizovana. Kuca ima centralno grejanje na gas, gradsku vodu i kanalizaciju.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Kotež, 140.000 €, 118,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
01.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128012, 5a, prizemna, struja, kanalizacija, pogodan za pp. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 142.000 € na 135.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 135.000 €, 118,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 142.000 €
03.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ovaj stan ima sve što vam je potrebno: - veliki dnevni boravak sa kuhinjom - 3 spavaće sobe - dve terase - kupatilo i toalet. Dvostrano je orijentisan tako da možete da birate sa koje strane ćete piti jutarnju kafu. Panoramski pogled na grad. Stan se nalazi u jednom od najluksuznijih....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 99.000 € na 85.000 € dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KARAĐORĐEVO, 85.000 €, 118,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2025 - 99.000 €
17.02.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo kuću na Karađorđevom brdu sa pogledom na grad , potpuno ograđenog dvorišta i placem pravougaonog oblika. Na samom placu pored kuće se nalazi pomoćni objekat(garaža, pomoćne prostorije i ozidan kamin) i letnjikovac! Kuća je izgrađena od čvrstog materijala , sa izolacijom....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 99.000 € na 85.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 85.000 €, 118,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.03.2025 - 99.000 €
20.02.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kuću na Karadjordjevom brdu sa pogledom na grad ,potpuno ogradjenog dvorišta i placem pravougaonog oblika.Na samom placu pored kuće se nalazi pomoćni objekat(garaža,pomoćne prostorije i ozidan kamin) i letnjikovac! Kuća je izgradjena od čvrstog materijala ,sa izolacijom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.000 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 72.000 €, 118,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.06.2025 - 80.000 €
26.02.2026 - 75.000 €
31.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je kuća površine 118m², koja dolazi u kompletu sa pomoćnim objektom na dva sprata površine 71m² i garažom – idealno rešenje za porodično stanovanje ili kombinaciju doma i posla. ✅ Useljiva odmah – sve je spremno za vaše nove početke. ✅ Pomoćni objekat od 71m² pruža dodatni....

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 298.000 € na 220.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 119,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 298.000 €
13.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Rastka Petrovića, Voždovac, 220000€, 119m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Rastka Petrovića, Voždovac Rastka Petrovića.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.000 € na 222.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 222.000 €, 119,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 259.000 €
16.01.2026 - 258.000 €
23.01.2026 - 255.000 €
28.01.2026 - 250.000 €
30.01.2026 - 249.000 €
08.02.2026 - 245.000 €
20.02.2026 - 242.000 €
04.03.2026 - 238.000 €
11.03.2026 - 236.000 €
15.03.2026 - 234.000 €
20.03.2026 - 231.000 €
25.03.2026 - 229.000 €
19.04.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 4.0, 119m2 (terasa 16m2), 7/8, EG, lift, parking, podrum, interfon, klima, video nadzor. U ponudi odličan dupleks, nadogradnja iz 2008 godine u lepo održavanoj zgradi sa dva lifta. Lokacijski i mikrolokacijski odlično pozicioniran, u blizini....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 247.200 € na 206.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 120,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 247.200 €
22.02.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo pravi porodični stan u Novom Sadu koji se nalazi na Novoj Detelinari. Nalazi se u mirnoj ulici, u zgradi novije gradnje, na trećem spratu koji je ujedno i poslednji. Stan je triplex i sastoji se od tri nivoa koji su spojeni stepenicama, pa više imate....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 247.200 € na 206.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 206.000 €, 120,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 247.200 €
05.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, novija zgrada, petosoban stan raspoređen na tri poluetaže. Na donjem nivou je odličan dnevni bravak, trpezarija, kuhinja sa prirodnom ventilacijom i terasa od 4m2, kupatilo, na narednoj etaži su dve spavaće sobe i kupatilo sa prirodnom ventilacijom i isto....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena 130 m2 do 210000 eura što manji (140)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>