• GoHome Professional
pala cena što skuplji najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena što skuplji najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena što skuplji najnovije

  • Za upit "pala cena što skuplji najnovije" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 1.974 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • dvorište
    • 2.sprat
    • luksuzan
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 169.000 € na 163.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 163.000 €, 62,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 169.000 €
18.05.2026 - 163.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Ivo Andrić i vrtića Kanarinac, prodaje se stan kompletno renoviran i odmah useljiv. Mirno okruženje, mnogo zelenila i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je prazan osim ugradne kuhinje sa tehnikom koja ostaje . Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 512.590 € na 465.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 465.990 €, 133,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 512.590 €
18.05.2026 - 465.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4.0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran, svetao četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji, u blizini TC Ada Mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića, pijace, marketa....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 512.590 € na 465.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 465.990 €, 133,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 512.590 €
18.05.2026 - 465.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena što skuplji najnovije'
135.000 €
234.990 €
210.000 €
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 369.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 369.000 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 390.000 €
18.05.2026 - 369.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 70 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u visokokvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 328.000 € na 319.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 319.000 €, 102,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 328.000 €
18.05.2026 - 319.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju - Adamovićevo naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Adamovićevom naselju, Novi Sad. Na prodaju je dvoetažni četvorosoban stan površine 102 m² na Adamovićevom naselju, u zgradi visokog kvaliteta izgradnje iz 2008. godine.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 260.000 €
18.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zgrada 2010 godište, blizina vrtića, škole, Maxija, pošte, Košutnjaka. Mala zgrada 30 stanova, duplex stan. I nivo - dnevna soba, odvojena kuhinja, gostinski toalet, kupatilo i jedna zastakljena lođa. Kuhinja je sa prirodnom ventilacijom. II nivo - radna soba ili dečija soba, garderober....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.270 € na 205.670 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 205.670 €, 78,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 215.270 €
18.05.2026 - 205.670 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je predivan prazan stan na Limanu 4, u Novom Sadu, na 11. spratu od ukupno 17. Stan je strukture 3.0 i ima 78 m². Vrlo popularna lokacija sa svim neophodnim stvarima u blizini. Posebnu vrednost ovom stanu daje predivan pogled na Frušku goru, kao i odlična orijentacija jug–istok–zapad,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 210.000 € na 204.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 204.000 €, 59,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 217.000 €
30.03.2026 - 210.000 €
18.05.2026 - 204.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dupleks stan na odličnoj lokaciji, nekoliko minuta hoda od Botaničke baste u kući sa renoviranom fasadom uknjižene površine 59m2. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 205.000 € na 191.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 191.000 €, 87,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.07.2024 - 193.400 €
11.08.2024 - 189.900 €
04.12.2024 - 169.900 €
03.08.2025 - 185.000 €
14.09.2025 - 190.000 €
08.05.2026 - 205.000 €
18.05.2026 - 191.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je fenomenalan četvorosoban stan u Zemunu, ulici Rade Končara. Sastoji se iz dva nivoa-prizemlje, u kom se nalaze predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, toalet, ostava. i gornji sprat-dugačak hodnik, tri spavaće sobe, kupatilo i prostrana terasa. Stan....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 200.000 € na 185.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 185.000 €, 127,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 200.000 €
18.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Porečka, pr, cg, uknjižen-Stvarna površina-127m2 , ugovorna površina-127.00m2, Prodaje se poslovni prostor na odličnoj lokaciji na samoj granici Palilule i Dorćola. Prostor ima veliki izlog ka ulici. Na dva nivoa je. Na gornjem nivou su dve velike, odvojene kancelarije. Donjinivo....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 180.000 €, 355,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 200.000 €
18.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostrana porodična kuća površine 355m², smeštena na placu od 5.5 ari u mirnom delu Leštana. Nekretnina se prostire na više nivoa i pruža veliki potencijal kako za porodičan život, tako i za kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Posebnu vrednost kući daju velike....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 179.000 €
18.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban, svetao stan na odličnoj lokaciji u naselju Braće Jerković. Stara gradnja, održavan, renoviran pre par godina. Prostorije: Dnevni boravak, spavaća, dečija soba, odvojeno kupatilo ,toalet, kuhinja, trpezarija, pomoćna ostava, pripadajući podrum. Jednostran, jugozapadno orijentisan.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 160.000 € na 144.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 144.900 €, 82,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 166.000 €
19.04.2026 - 160.000 €
18.05.2026 - 144.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderna porodična kuća u nizu (dupleks) površine 84m2, smeštena u zatvorenom i uređenom kompleksu u mirnom delu starih Banovaca. Ova nekretnina pruža osećaj kuće uz sigurnost i urednost kompleksa - idealno za porodicu, miran život i dugoročnu vrednost. Raspored: Prizemlje-....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 156.240 € na 140.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMČICA, 140.000 €, 3906,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 156.240 €
18.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Bićin potok, poljoprivredno zemljište-Stvarna površina-3906m2 , ugovorna površina-3906m2, U Sremčici, na odličnoj lokaciji povezana sa glavnom saobraćajnicom, imamo u ponudi parcelu za više namena. Blizina priključka na elektro-mrežu. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 139.500 € na 135.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 135.000 €, 52,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2024 - 154.500 €
20.11.2024 - 168.300 €
26.02.2025 - 159.500 €
30.04.2025 - 154.500 €
07.09.2025 - 139.500 €
18.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Fenomenalna lokacija u srcu starog grada, na domak pesacke zone i blizina Spensa. Stan je u novijoj zgradi, komplet renoviran. Moderno kupatilo, nova unutrasnja stolarija i prozori, nova klima. U donjoj etazi komotan ulazni hodnik iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom, sobu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 140.000 € na 133.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMSKA MITROVICA, 133.900 €, 37800,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2025 - 145.000 €
22.10.2025 - 140.000 €
18.05.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plantaža lešnika u selu Ležimir, opština Sremska Mitrovica, zasadjena 2018. godine na površini od 3.78 hektara. Plantaža ima 2270 sadnica leske (italijanske sorte sertifikovanog Ferrero kvaliteta), ogradjena je sa sistemom za navodnjavanje kap po kap. U sklopu plantaže....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 104.500 € na 98.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 98.000 €, 55,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 104.500 €
18.05.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Hitna prodaja U ponudi je prijatan i svetao 2.5-soban stan na drugom spratu, smešten u mirnom i uređenom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, a raspored prostorija je izuzetno praktičan: ulazni hodnik vodi ka prostranoj dnevnoj sobi povezanoj sa....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 92.000 € na 86.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 86.500 €, 29,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 94.700 €
27.04.2026 - 92.000 €
18.05.2026 - 86.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju kompletno nameštene garsonjere na Novom Naselju u mirnoj ulici sa puno zelenila, u kvalitetno zidanoj zgradi. Stan se nalazi na cetvrtom spratu, iznad stana se nalazi tavanski prostor sa ostavama i ostava koja pripada stanu. Prodaje se sa kompletnim nameštajem koji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 55.000 €
18.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €
18.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kuća (vertikala) na 8,5ari placa na glavnom putu Ibarske magistrale u blizini autobuskog stajališta, Vrbovno. Odlična veza sa gradom. Iako je uknjižena na 60m2, izuzetno je funkcionalna, sa dobro organizovanim prostorom. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba,kupatilo,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 58.000 €
31.08.2025 - 54.000 €
03.09.2025 - 53.000 €
24.12.2025 - 49.000 €
14.01.2026 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €
18.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), vertikala. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 39.000 € na 37.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KNIĆANIN, 37.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 39.000 €
18.05.2026 - 37.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Knićanin – dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 39.500 € na 35.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RAČA, 35.000 €, 108,00 m2 cca 320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.06.2025 - 39.500 €
18.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo dve zasebne kuće na placu + pomoćni objekti i garaža koje se prostiru na prelepom placu od 30ari koji je pod 9 vrsta voća. 1. Vikendica na sprat 68kvm 2. Lovačka-stara kuća 40 kvm 3. Pečenjara-Pušnica 4 kvm 4. Kačara za alat 56 kvm 5. Garaža 90kvm Ukupno 258 kvm. Kuća....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>