• GoHome Professional
pad cena u nišu u Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pad cena u nišu u Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pad cena u nišu u Zadnjih 7 dana

  • Za upit "pad cena u nišu u zadnjih 7 dana" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 716 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2
    • do 290 m2
    • 290 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 290 m2
    • 350 m2
  •  Po ceni
    • do 27000 eura
    • do 34000 eura (prosečna cena)
    • do 41000 eura
    • do 346 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 115.000 € na 110.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 110.000 €, 290,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 135.000 €
24.04.2026 - 115.000 €
17.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje, obzirom da pruža kvalitetan i miran porodični život. Nalazi se u prirodnom okruženju, bez buke i zagađenja, a nadomak centra grada. Kuća je korisne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pad cena u nišu u zadnjih 7 dana'
29.990 €
78.000 €
 
-27%

Promena cene sa 120.100 € na 87.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 87.500 €, 5830,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 120.100 €
15.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 5830m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Ulazni front je sa asfaltmog puta oko 41m, a dužina parcele oko144m, idealnog pravougaonog oblika, sa izlazom na....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>