• GoHome Professional
opremljen što skuplji pala cena - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • opremljen što skuplji pala cena - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - opremljen što skuplji pala cena

  • Za upit "opremljen što skuplji pala cena" pronađeno 318 nekretnina - prosečna cena 2.988 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 85.000 € na 79.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 35,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 85.000 €
01.04.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno opremljen 1.5 apartman, površine 35 m2, na Zlatiboru, u 1.zoni, smešten u potkrovlju nove apartmanske zgrade, koja ima su+pr+ 3 sprata i potkrovlje. Spoljašnja stolarija je aluminijumska, sa roletnama, grejanje na norveške radijatore na daljinsko upravljanje. Zgrada....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 95.000 € na 79.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 79.000 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 95.000 €
15.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130373, PR/III, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju sredjen i potpuno opremljen namesten stan od 34m2 u mirnom delu Ledina u blizini svih sadrzaja potrebnih za svakodnevni zivot i sa dobrom povezanoscu sa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.12.2024 - 79.000 €
27.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA splav kuća, 3. 0, 85m2 (dve terase 20m2), PR+PTK, EG/pelet, klima Na desnoj obali Save nalazi se splav sa kućicom u dva nivoa. Na glavnoj palubi (prvi nivo) nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa, a na gornjoj velika spavaća soba....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 82.000 € na 75.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 82.000 €
01.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno opremljen 1.5 apartman, površine 31 m2 + terasa 4 m2, na Zlatiboru, u 1.zoni, smešten u prizemlju nove apartmanske zgrade, koja ima su+pr+ 3 sprata i potkrovlje. Spoljašnja stolarija je aluminijumska, sa roletnama, grejanje na norveške radijatore na daljinsko upravljanje.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MLADENOVO, 75.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 85.000 €
28.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004460, MLADENOVO, ŠIRI CENTAR, SPRATNA KUĆA/POSLOVNI PROSTOR, PLAC 32Ar U ponudi imamo kvalitetan stambeno poslovni objekat na ulazu u selo Mladenovo, opština Bačka Palanka. Mladenovo je selo udaljeno od Bačke Palanke 15km, povezano kvalitetnim magistralnim putem koji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 78.000 € na 74.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 74.000 €, 38,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 78.000 €
01.05.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

KOMPLET OPREMLJEN STAN. Agencijska oznaka 1102527. CENA stana 74.000e + 3% agencijska provizija. Veternik , jednoiposoban, 39m2, potpuno nov. Dvostrano je orijentisan i obe sobe su veoma komforne, vrlo dobro iskorištena kvadratura. Gasno grejanje plaćanje po utrošku, samim tim, troškovi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 77.000 € na 73.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 73.000 €, 22,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 83.000 €
03.04.2026 - 77.000 €
22.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130670, PR/II, dupleks, terasa, renoviran, stara gradnja. Prodaje se potpuno opremljen stan u strogom centru Novog Sada,sve je na 5 minuta peske i manje. Stan je komplet renoviran, uradena spoljna izolacija 20 cm, novi pvc prozori i vrata, kupatilo sve novo. Izdavao....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.850 € na 70.850 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 70.850 €, 31,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 83.000 €
13.10.2025 - 72.850 €
25.02.2026 - 70.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen luks apartman na Zlatiboru, u atraktivnom kompleksu Titova Vila. Apartman je odličnog rasporeda i iskorišćenosti za tu kvadraturu, sa odvojenom spavaćom sobom, dnevnom sobom sa kuhinjom, terasom koja gleda na bazen i kupatilom. Grejanje je na struju sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 72.000 € na 69.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 69.000 €, 35,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 72.000 €
25.03.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno opremljen stan na prestižnoj lokaciji, u blizini hotela Mona, u samom srcu Zlatibora. Stan je po strukturi jednoiposoban, a sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe i kupatila. Nalazi se na sedmom spratu. Dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 70.000 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BRUS, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 70.000 €
25.06.2025 - 67.000 €
10.09.2025 - 65.000 €
25.01.2026 - 70.000 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se opremljen jednosoban apartman površine 42 m², smešten u apart-hotelu Foka SPA u Brzeću. Gondola Bela reka udaljena je 600 metara, pomoću koje ste za 12 minuta vožnje na vrhu Kopaonika. Detalji apartmana: Struktura: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 75.000 € na 65.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, REKOVAC, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2023 - 70.000 €
07.04.2024 - 75.000 €
24.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovna zgrada u centru Rekovca. Na placu se nalaze 2 objekta, jedan objekat je poslovna zgrada pr+Sp1 opremljena sa inventarom za kafić/kafanu. Objekat dva je lokal za trgovačku delatnost, a na spratu je sala za ručavanje povezana sa objektom 1. Odlična investicija za sve koji nameravaju....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 64.000 € na 60.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 17,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.11.2025 - 65.000 €
27.01.2026 - 64.000 €
07.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 8081277, NOVI SAD - CENTAR, PRODAJA-VIŠENAMENSKI POSLOVNI PROSTOR, 17m2 U strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni u našoj ponudi , potpuno opremljen ženski-frizerski salon. Vlasnički papiri uredni, uknjižen 1/1. Salon se nalazi u suterenu i vlasnik je spreman na dogovor.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 62.850 € na 60.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 60.000 €, 32,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 62.850 €
08.03.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen stan sa pripadajućim parking mestom, na prizemlju u ulici Prote Veljka Mirosavljevića. Dnevna soba sa kuhinjom (televizor i frižider novi, pod garancijom), spavaća soba, kupatilo. Stan je uknjižen kao garaža, grejanje na toplotne pumpe, niski mesečni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 63.000 € na 60.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 60.000 €, 42,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 63.000 €
13.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja savršen spoj prestižne lokacije, funkcionalnog rasporeda i modernog enterijera, idealna kako za život tako i kao investicija. Stan je....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 63.000 € na 57.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 57.500 €, 34,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 63.000 €
17.04.2026 - 57.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma lep jednoiposoban stan na Telepu Nalazi se u polusuterenu u novijoj zgradi Stan je kompletno opremljen Niski troskovi informatike. Grejanje na gas placa se samo u sezoni po potrosnji Useljiv odma! ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 54.000 € na 52.500 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 52.500 €, 36,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 54.000 €
19.02.2026 - 52.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju izuzetno atraktivna garsonjera površine 36 m², smeštena u luksuznoj i savremeno projektovanoj zgradi sa bazenom na raspolaganju stanarima. Stan je kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i tehnikom, pažljivo biranim do poslednjeg detalja, i spreman za useljenje bez ikakvih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 52.800 € na 51.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 51.000 €, 33,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 52.800 €
26.04.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno opremljen jednoiposoban apartman površine 33 m2 u izuzetnom kompleksu JollyKop. Za svaku preporuku! Planinski kompleks JollyKop nalazi se na Kopaoniku, na nadmorskoj visini od 1.350 metara.U okviru kompleksa nalazi se restoran Džolijev Salaš,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.000 €, 32,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 52.000 €
01.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U centralnom delu Srbije, na obroncima planine Goč, nalazi se Vrnjačka banja, razvijena turistička destinacija. Veoma je popularna kako kod domaćih, tako i stranih turista koji žele da se relaksiraju, odmore i opuste. U neposrednoj blizini akva parka “Raj”, kao i svih ostalih neophodnih....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.900 € na 47.900 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 47.900 €, 16,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 49.900 €
07.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična garsonjera u lepoj zgradi koja je nekad bila samački hotel u Železniku, ulica Radnih akcija. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život, prodavnice, pijaca, dom zdravlja, gradski prevoz, skola, vrtići. Stan je kompletno renoviran pre godinu-dve.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 44.000 € na 42.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 44.000 €
26.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo na tržištu, ovaj šarmantni stan nalazi se u atraktivnom kompleksu apartmana Zlatiborski konaci. Stan površine 25 kvadratnih metara predstavlja idealnu priliku za one koji traže savršeno mesto za odmor ili kao investiciju na planini. Kao jedno prostrano potkrovlje, ovaj stan odiše....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 35.000 €, 100,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 43.000 €
06.02.2026 - 36.000 €
15.02.2026 - 40.000 €
11.03.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najprometnijih lokacija u gradu – Ćuprija, Slavija – prodaje se poslovni prostor koji predstavlja retku priliku za ozbiljne investitore i preduzetnike. Prostor je nekada bio restoran / pečenjara „Trsa“, ali svojim rasporedom i opremljenošću pruža ogromnu fleksibilnost.....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 39.999 € na 29.999 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, UŽICE, 29.999 €, 1223,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.05.2025 - 39.999 €
12.09.2025 - 33.000 €
20.03.2026 - 39.999 €
17.04.2026 - 29.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Netaknuta priroda i očaravajuća lepota Mokre Gore sve više privlače ljubitelje kvalitetnog života, prirode, šetnje, skijanja, mira i tišine. Posetioci obično budu toliko očarani lepotama predela da požele da tu i ostanu. U Mokroj Gori se nalazi najlepša železnička trasa na svetu koja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 25.000 € na 24.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 24.000 €, 18,00 m2 cca 1330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 25.000 €
01.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je funkcionalan poslovni prostor – apartman u Somboru, ukupne površine 18 m² + 7 m² galerije, idealan za kancelariju, izdavanje, apartmanski smeštaj ili tihu uslužnu delatnost. Prostor je kompletno renoviran 2025. godine i prodaje se sa kompletnim nameštajem, što omogućava....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 20.000 € na 15.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, UŽICE, 15.000 €, 2526,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 25.000 €
03.09.2025 - 20.000 €
22.04.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je plac površine 2526 m2 u selu Potočanje, udaljenom 8 km od centra Užica, uz reku Đetinju. Plac je kompletno infrastrukturno opremljen, s asfaltnim putem do samog placa, kao i dostupnošću gasa, vode i struje. Ulična rasveta je prisutna, a autobuska stanica i prodavnica....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-318 (od ukupno 319)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>