• GoHome Professional
oglasi.rs potkrovlje renovirano do 180000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs potkrovlje renovirano do 180000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs potkrovlje renovirano do 180000 eura

  • Za upit "oglasi.rs potkrovlje renovirano do 180000 eura" pronađeno 59 nekretnina - prosečna cena 1.622 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RUMA, 180.000 €, 317,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajem veliku, sređenu kuću sa dve odvojene jedinice, na 10,52 ari placa. Kuća je funkcionalna, sastoji se od suterena u kome je kuhinja sa trpezarijom , kao i ostave, potom prvi nivo na kome je dnevna soba, sa kuhinjom i trpezarijom, a na drugom nivou su 4 spavaće sobe ( iz svake....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 179.900 €, 33,00 m2 cca 5450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU STAN U STROGOM CENTRU - SAVRŠENA LOKACIJA! Cena: 179900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Stari grad, Makedonska Površina: 33m2 Struktura: jednosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - kupatila - sobe - ostave - terase OPIS: Uknjižen stan, vlasništva 1/1,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 179.000 €, 33,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, vlasništva 1/1, upisan u Katastar sa svim čistim papirima, bez ikakvih zabeležbi i tereta. Moguća kupovina na kredit. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji u strogom centru Beograda, pored Doma Omladine, gde se pri izlasku iz zgrade nađete u samom jezgru grada. Na 8. je spratu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs potkrovlje renovirano do 180000 eura'
175.100 €
170.980 €
165.000 €
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 176.000 €, 62,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na Limanu. Nalazi se u ušuškanoj i održavanoj zgradi, stan se konkretno nalazi na spratu koji je nadograđen 2000.godine. Sastoji se od dnevnog boravka, prelepe i velike terase, odvojene kuhinje sa trpezarijom i ostavom, iz hodnika se ulazi u kupatilo i spavaću sobu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 164.800 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije trosoban stan na Limanu 3 u Balzakovoj ulici. Uknjižen na 62 kvadrata a u stvarnosti 77 m2 (napravljena spavaća soba u galeriji). Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, poluodvojene kuhinje sa trpezarijom koja ima i ostavu, dnevne sobe koja ima izlaz na veliku terasu....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 155.500 €, 203,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u Novom Slankamenu površina kuće 203 m2 površina placa 1086m2 spratna kuća/pd+pr+1 sp+po 5 soba Podovi: parket i pločice PVC stolarija u prizemlju/drvena na spratu i potkrovlju Prizemlje kompletno renovirano struja / gradska voda / kanalizacija /CG na gasne peći Garaža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 155.000 €, 88,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji! Petlovo brdo - Georgija Ostrogorskog, uknjižen dvosoban stan na prvom spratu površine 48m2 + terasa 24m2 + nezavršeno potkrovlje 48m2 + uknjižena garaža u dvorištu 24m2 + ostava 10m2 + dvorište sa parking mestom, cena:155000 Evra. U stanu je uvedeno podno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo Brdo, Vinodolska, komplet renoviran, cg, pvc .. / ul. Vinodolska, zgrada iz 1973g, uredan ulaz, svetao stan, funkcionalan, dvostran, komplet renoviran, pvc stolarija, roletne, komarnici, sigurnosna sef vrata, klime, nove vodovodne i elektro instalacije, novo kupatilo, 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 185.000 €, 163,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prijatan i tih stan, južne orjentacije (dnevna soba). Nacrt sprata: dnevna soba sadrži i trpezariju; spavaća soba oznake br.3 ima instalacije za kuhinju (bila bi praktična rotacija sa kuhinjom na potkrovlju); kupatilo je toalet. Nacrt potkrovlja: trpezarija može biti spavaća soba.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 150.000 €, 68,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121390, I/I, dupleks, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, Adaptibilanu u 3, dvorišna zgrada. Izuzetna prilika, stan sa garzom, zapocetim potkrovljem (grubi radovi: stolarija, struja,....

 
 
 
  Stan, RALJA, 150.000 €, 160,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111451, 3a, spratna, pr+1, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, cela. Nudimo vam u centru Ralje,blizu osnovne škole i vrtića, kuću ,prizemlje, sprat,u potkrovlje. Raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.000 €, 105,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121457, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. Moderno,zdravo,funkcionalno,udobno potkrovlje u stambenoj zgradi sa 4 sprata i liftom. Osim ​​​obilja dnevne ​svetlo​sti, ​zahvaljujući brojnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 185.400 €, 157,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična investicija, Atraktivna lokacija, Četvorosoban, 157m2, Socijalno +++ Agencijska oznaka 1057294, Četvorosoban, 157m2, Socijalno. Oglašavamo prodaju odlične investicije na atraktivnoj lokaciji. Trenutno se u prizemlju nalazi trosoban stan od 67m2 + potkrovlje koje je u sirovom....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća novije gradnje na mirnoj lokaciji. Pozicionirana na severnim padinama Fruške gore, ova nekretnina Vam pruža mirno utočište na svega tridesetak kilometara od Novog Sada. Idealna za one koji žele da se odvoje od gradske vreve i užurbanog života. Kuća se sastoji od dva....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 140.000 €, 220,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 71314, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, vertikala. Kuca vertikala sa zasebnim ulazom dvoriste tacnije sve je podeljeno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, možete ga kupiti putem stambenog kredita. Petlovo brdo - Mrakovička ulica, dvoetažni stan površine 84m2 na prvom spratu i potkrovlju u stambenoj zgradi sa 5 stanova. U donjem nivou je komforan dvosoban stan površine 58m2 (Predsoblje, dnevni boravak, kupatilo, hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 132.600 €, 44,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je 1/1 uknjižena nekretnina koja se nalazi se u ulici Kraljevića Marka, odlična lokacija kako za život tako i za iznajmljivanje. Strukturno savršen jednoiposoban stan, ulične orijentacije na petom spratu u zgradi sa liftom. Iznad stana su delovi dupleksa, tako da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.000 €, 50,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan ima uknjiženih 50m2 gde terasa i ostava nisu u to uračunati (dodatnih 10m2). Potpuno je renoviran. Nalazi se na 3 spratu od 4 sprata bez lifta (iznad stana je potkrovlje). Svetao i miran, dvorišno orijentisan. U cenu je uračunato: - kuhinja bez električnih uređaja - ormarići....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.000 €, 50,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RENOVIRAN STAN 50 m² + terasa i ostava / Mirna lokacija / 3. sprat bez lifta Na prodaju svetao i potpuno renoviran stan od 50 m² (uknjižen), na 3. spratu zgrade bez lifta. Terasa i ostava nisu uračunate u uknjiženu kvadraturu. Stan je dvorišno orijentisan, miran, iznad se nalazi potkrovlje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 188.180 €, 63,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan renoviran dvosoban stan - odmah useljiv, bez ulaganja, atraktivna lokacija preko puta Sajma. Poseduje: pripadajuću ostavu u potkrovlju, bicklanu u sklopu zgrade, komforna zastakljena terasa sa ugradnim plakarima i lođa, topla protočna voda, moderna kuhinja urađena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, lep jednoiposoban stan u urednoj i odlično održavanoj kući, u Rakovici, u ulici Majora Omera Mehića bivšoj Mile Dimić, na drugom od tri sprata, uknjižen na 40m² korisnog prostora sa mogućnošću proširenja na potkrovlje površine 23m².....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U potpunosti renoviran i opremljen stan, nameštajem po meri, na odličnoj lokaciji, u blizini centra Vidikovca i Košutnjaka. Infrastruktura je jako dobra, tako da su u neposrednom okruženju smešteni svi sadržaji neophodni za kvalitetan život: škole, vrtići, marketi, pošta, Dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 128.750 €, 72,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan dupleks površine 75 m2. Na prodaju komotan i funkcionalan četvorosoban dupleks stan u mirnom, porodičnom kraju okruženom zelenilom. Stan se prostire na dve etaže, nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta, a krov je nedavno menjan – bez krovnih prozora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.000 €, 69,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LIMAN IV, 69m2, TROSOBAN Prodaje se stan na Limanu IV, 69m2 + terasa, prilagođen osobama sa posebnim potrebama, u potpunosti renoviran; nove pločice, novi parket, PVC prozori sa ALU roletnama i komarnicima u svim prostorijama. Kupatilo sa novim sanitarijama i modernim kuhinjskim nameštajem,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u naselju Duvanište koji se nalazi u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. Nalazi se na drugom spratu (potkrovlju) kuće koja ima izolaciju i odredjenu fasadu. Površina stana je 75m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 300,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo. Na drugom spratu se nalazi takođe prostrani dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 189.500 €, 55,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep, nedavno renoviran dupleks na 5. spratu , smešten u jednom od najlepših delova grada – Limanu 1. Stan je idealan kako za život, tako i kao investicija. Dvosobne je strukture, sa funkcionalnim rasporedom i prijatnom atmosferom. Za više informacija pozovite:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 122.000 €, 55,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban renoviran stan na Novom Naselju u ulici Momčila Tapavice.Poseduje prostranu terasu sa ostavom i tavan u potkrovlju.U blizini autobuske linije 2,8,9,7a i 7b.Moguća kupovina na klasičan kredit. Na postignutu prodajnu cenu dodaje se agencijska provizija od 3%.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121253, III/III, dupleks, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Nalazi se u gornjem delu,početak Mirijeva,blizu Kliza u Mite Ružića i bul.Kralja Aleksandra oko 400 m. U blizini kiselih voda. Kupljeno je delom iz stambenog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 75,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 190.600 €, 96,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban/četvorosoban stan sa odvojenim spavaćim delom, kupatilom, toaletom, odvojenom kuhinjom, ostavom u stanu, na terasi i u potkrovlju.Kupatilo renovirano, parket urađen pre 4 godine, stan u odličnom stanju, parking ispred zgrade. Autobuska stajališta 2,7,8,9 u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 115.360 €, 119,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Odlična kuća u blizini centra, škole, autobuska stanica i pošta. Uknjiženo 119m2 osnove, a potkrovlje je u sirovom stanju i ima takođe 119m2 i nije ukniženo. Postoji mogućnost kupovine sa namešajem uz doplatu. Grejanje je na kotao na čvrsto govrivo i gas. Kupatilo je kompletno renovirano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 51,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstvaljamo Vam odličan dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi od crvene fasadne cigle na Novom naselju. Stan je u izvornom stanju, kupatilo je renovirano pre 10ak godina. U zgradi postoje 3 biciklane, a svaki stan ima pripadajuću ostavu u potkrovlju zgrade. Ceo stan gleda na dvorište,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119679, 2.32a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava. Odlična, ušuškana, prizeman kuća, na manjem i natkrivenom placu od 2,,32 m2 . Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.000 €, 63,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvorišni stan, duplex, renoviran, PVC stolarija, domaća keramika, laminat. U prizemlju kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, kupatilo. U potkrovlju dve spavaće sobe sa dekorativnim kosinama. Na 5 minuta od centra grada. Naša preporuka! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 100.790 €, 65,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 99.900 €, 160,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća čvrste gradnje sa potkrovljem na većoj parceli, zajedno sa pomoćnim objektom. Manji deo kuće je starije gradnje koji je kompletno renoviran, dok je veći deo kuće novogradnja sa nadograđenim potkrovljem. Ukupna površina objekata iznosi: 🔹 Objekat 1: prizemlje 160 m²....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 99.000 €, 150,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća, P+1, + Ptk, 150 netto m2, plus funkcionalno potkrovlje sa betonskom pločom. EG na struju, postoji i kotao na pelet. 5 spavaćih soba, 2 velike i 3 manje. 2 kompletna kupatila i jedno sa izvedenom instalacijom (koje trenutno služi kao ostava). U velikom dvorištu postoji....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 98.000 €, 98,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno atraktivnu kuću u neposrednoj blizini jezera Duboki potok u Barajevu. Kuća je uknjižena sa površinom od 49m2 u osnovi, mereno ima oko 80m2. U prizemlju je prostran dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom, u potkrovlju je smeštena....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 97.000 €, 203,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u blizini trgovine AS kod prvog kružnog toka.. Kuća je po strukturi po+p+pk, uknjižene bruto površine 203m2, neto 144m2, na placu od 120 m2. U prizemlju (89m2) je ulazni hodnik sa unutrašnjim stepeništem do potkrovlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 194.000 €, 74,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Predstavljamo vam elegantan, trosoban dupleks stan na izuzetnoj lokaciji – Stari Košutnjak, jednoj od najtraženijih i najlepših rezidencijalnih zona u Beogradu. Ova nekretnina je savršen spoj udobnosti, luksuza i mirnog okruženja, idealna za sve koji žele kvalitetan život daleko....