• GoHome Professional
oglasi.rs potkrovlje renovirano što manji Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs potkrovlje renovirano što manji Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs potkrovlje renovirano što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "oglasi.rs potkrovlje renovirano što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 152.000 €, 47,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Ledina��ka, 1/, ta, uknj.-Stvarna povr��ina-47m2 , ugovorna povr��ina-47.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo renoviran, kompletno name��ten stan u potkrovlju na Zvezdari, uknji��en, potpuno povu��en od gradske buke, a opet u neposrednoj blizini svih infra strukturnih sadr��aja....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 235.000 €, 62,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan troiposoban, funkcionalan, dvostrano orijentisan, potpuno renoviran, moderno namešten i opremljen stan u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno 73 m², uz dodatnu zastakljenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 320.000 €, 76,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je prelepo, šarmantno potkrovlje u samom srcu Vračara, smešteno u elegantnoj vili sa uređenim i reprezentativnim prilazom koji ostavlja poseban utisak već pri dolasku. Stan je trosoban, pažljivo renoviran i odiše toplinom i karakterom koji je teško pronaći u novogradnji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U samom centru poslovnog dela Novog Beograda, u zgradi YUBC-a, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na šestom spratu sa potkrovljem, dobro održavane i uredne zgrade iz 1990. godine. U neposrednoj blizini je deset vrtića na 15 minuta hoda, dve osnovne škole, gimnazija, marketi,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 635.000 €, 221,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dor��ol, Cara Du��ana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne povr��ine 221m2. Stambeno-poslovni objekat ��ine: suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Suteren i prizemlje su me��usobno povezani unutra��njim stepeni��tem i elektri��nim....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 299.900 €, 375,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u centru Niša, ukupne površine 375m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje kuće je kompletno renovirano i odmah useljivo. Ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. U dnevnoj sobi je funkcionalni kamin, koji upotpunjuje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • potkrovlje renovirano što manji zadnjih 14 dana (18)
  • oglasi.rs potkrovlje renovirano što manji (123)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>