• GoHome Professional
oglasi.rs potkrovlje 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs potkrovlje 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs potkrovlje 2.sprat

  • Za upit "oglasi.rs potkrovlje 2.sprat" pronađeno 65 nekretnina - prosečna cena 1.313 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 210 m2
    • 250 m2
  •  Po ceni
    • do 88000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 58,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107291, II/, lift, telefon, terasa, uknjižen, tavan, ostava. Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno četiri. Na petom spratu (potkrovlje) su šupe, za sve stanove. Stan poseduje terasu na kojoj se nalazi ostava. Centralno, gradsko grejanje, Protočna, topla voda, Biciklana,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 380,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Aleksincu, na lepoj, mirnoj lokaciji, na izlasku iz Aleksinca, put za Soko Banju. Kuća se nalazi na placu od 340m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Na prvom spratu su....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs potkrovlje 2.sprat'
344.430 €
200.000 €
80.000 €
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 134.000 €, 79,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan od 80m2, Veternik. Svetao i jako komforan, nalazi se na 2.spratu zgrade, nije potkrovlje. Odlična investicija ako želite da živite blizu grada, ali takodje da imate svoj mir. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 320.000 €, 273,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se predivna kuća u Sremčici na placu od preko 6ari. Kuća je potpuno sredjena, lux. Sastoji se od prizemlja i dve etaže i potkrovlje. Prizemlje zgrade se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, špajza, kupatila. U prizemlju je i garaža od 18m2 i prostorija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 214,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 170.000 €, 291,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju polovina porodične kuće, sa odvojenim ulazom, sa pola placa sa izlazom na glavni asfaltni put. Prikljucak za vodu, prikljucak za trofaznu struju, prikljuceno na kanalizaciju a poseduje i septičku jamu, grejanje na čvrsto gorivo, telefon i interenet nisu uvedeni ali kablovi....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BEZ AGENCIJA!!! Prodajem ili menjam za veći, uknjižen, dvosoban stan na Novom naselju (deo ŠONSI). Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno četiri. Na petom spratu (potkrovlje) su šupe, za sve stanove. Stan poseduje terasu na kojoj se nalazi ostava. Centralno, gradsko grejanje,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 290.000 €, 330,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Hotela Tami, na 15 minuta do samog centra grada, sa prelepim pogledom na grad. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i potkrovlja sa velikom terasom. U sastavu prizemlja su dve garaže sa kotlarnicom, sprat je u funkciji četvorosobnog stana,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 875.000 €, 250,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalna kuća u blizini Američke ambasade. U prizemlju se nalazi garaža i stan sa zasebnim ulazom, namenjen gostima ili kućnom osoblju. Na prvom spratu je organizovan prostor za dnevni boravak - dnevna soba sa kaminom, kuhinja, kupatilo i terasa. Na drugom spratu su dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 600.000 €, 112,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

SREMSKA KAMENICA,300m2,KUĆA Tražite savršen dom u Sremskoj Kamenici? Vaša potraga je završena! Predstavljamo Vam jedinstvenu kuću blizu centra u Sremskoj Kamenici. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici, idealnoj za porodično stanovanje. Kuća u osnovi iznosi 112m2....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 185.000 €, 312,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Deču, opstina Pećinci. Deč se nalazi na 35km od Beograda, 6km od Šimanovaca i industrijske zone. Kuća je na dva sprata(prizemlje,prvi i drugi sprat) povrsine 312m2 a pomocni objekti na placu 140m2. Nekretnina se nalazi u centru sela u blizini prodavnice,poste,skole,....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 197.000 €, 322,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća, ukupne površine 322m², na placu od 3,8 ara. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini stadiona FK Car Konstantin, okružena brojnim sadržajima poput prodavnica, mesara, marketa i obdaništa. Sa četiri nivoa, uključujući prizemlje, dva sprata i potkrovlje, ova kuća....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 267.800 €, 209,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetna porodična kuća u mirnom i zelenilom okruženom, u centru Sremske Kamenice, savršena za one koji traže kvalitetan i udoban dom. U pitanju je dvojna kuća sa potpuno odvojenim, lepo uređenim dvorištem , koja pruža potpunu privatnost i komfor. Prostire se na 172m² i....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 255.440 €, 248,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetna porodična kuća u mirnom i zelenilom okruženom delu Sremske Kamenice, savršena za one koji traže kvalitetan i udoban dom. U pitanju je dvojna kuća sa potpuno odvojenim, lepo uređenim dvorištem i kolskim ulazom, koja pruža potpunu privatnost i komfor. Prostire se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan od 43 m², u urbanoj vili novije gradnje (2025), na mirnoj lokaciji u Adicama, u blizini naselja Kamenjar i svega nekoliko stotina metara od Dunava. Stan se nalazi na drugom spratu (iznad su stanovi u potkrovlju), u okviru zatvorenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan 43 m2 na Adicama ,novogradnja (2025) u urbanoj vili koja se nalazi u mirnom delu Adica, blizu naselja Kamenjar, na nekoliko stotina metara od Dunava. Ovaj kompleks čine 6 urbanih vila sa 40 stambenih jedinica povezanih u jednu celinu. Na 200 m udaljenosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 78.000 €, 45,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118787, II/II, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se stan u novoizgradjenoj stambenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada. Zgrada je završena kroz mesec dana, sa savremenom fasadom, modernim balkonima i kvalitetnom gradnjom. Stan je veličine 45m2 , nalazi se na drugom....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u naselju Duvanište koji se nalazi u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. Nalazi se na drugom spratu (potkrovlju) kuće koja ima izolaciju i odredjenu fasadu. Površina stana je 75m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 108.150 €, 43,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 385.000 €, 350,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa četiri odvojene stambene jedinice, 350 m2,na placu od 161m2. U prizemlju se nalazi garaža površine 21 m2. Prvi sprat je 57 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom. spavaće sobe i kupatila. Drugi sprat je 105 m2 i sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 131.000 €, 71,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113772, II/II, terasa, u izgradnji. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, na drugom spratu u potkrovlju zgrade u Veterniku. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, terase i izlaza na krovnu terasu od 55m2. Završetak radova do kraja 2024.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 245.000 €, 88,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Đeram pijace u mirnom delu ulice, prodaje se očuvan i održavan stan. Predratna zgrada na kojoj je urađena nadogradnja 2003.godine. Stan je u dva nivoa, prvi nivo je drugi sprat, drugi nivo je potkrovlje sa galerijom koja je pretvorena u zasebnu sobu površine....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Lekino Brdo, 580.000 €, 266,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća površine 266m2, uknjižena, u vlasništvu fizičkog lica 1/1, bez tereta i bilo kakvih drugih opterećenja. Kuća se nalazi u najužem gradskom jezgru na teritoriji opštine Voždovac u ulici koja predstavlja graničnu liniju opština Voždovac i Vračar. Kuća se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 198.000 €, 125,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na Petlovom brdu od 125kvm, duplex po strukturi trosoban, na drugom spratu i potkrovlju. Na super lokaciji, u mirnom delu Petlovog brda a u blizini ima svu potrebnu infrastrukturu za udoban život. PROSTORIJE: I NIVO: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 206.415 €, 62,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux novogradnju. Objekat ima jednu podzemnu garazu ( podrum -1 ), prizemlje, dva sprata i potkrovlje. U prizemlju se nalazi jedan stan, zajednicke prostorije i komunikacije ( ulazni trem, vetrobran i stepenisni prostor sa liftom ). Na prvom i drugom spratu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 190.000 €, 350,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti i u funkciji poslovnog prostora, kuhinje i kupatila, na podu je postavljena keramika. Prvi sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova porodične kuće je 121m2. Prodaje se etaža na prizemlju, koja je 60m2 i poslednja etaža, na drugom spratu, koja je veličine 121m2. Ove dve....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 824.000 €, 486,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. Predstavljamo veoma komfornu, uknjiženu kuću veličine 624m2 u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. U mirnoj ulici izolovanoj od gradske gužve i buke. Ovaj stambeni prostor je organizovan u sledećih sedam etaža - podrum, prizemlje, visoko prizemlje, I sprat,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 2.100 €, 280,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzna kuća u naselju Čalije, površine 280m2 sa dvorištem od oko 3 ara. Kuća se sastoji iz pet etaža, na prvoj etaži je podrum od oko 100m2, na drugoj etaži, koja je ujedno visoko prizemlje, nalaze se dnevni boravak, kupatilo, kuhinja i trpezarija sa dva izlaza u dvorište....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 96,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks na Paliluli u neposrednoj blizini „Kule“ i hotela „Marica“. Stan ima ukupno 92m2 korisne površine, prva etaža ima 52m2, a druga (PK) 44m2. Uz stan ide i parking mesto ili garažno mesto. Nalazi se na drugom spratu i potkrovlju, manje porodične zgrade sa tri stana.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 199.000 €, 295,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se samostojeća kuća prizemelje, sprat i potkrovlje na parceli 382m2 u Donjoj Vrežini. Kuća je bruto uknjižene površine 295m2. Prizemlje se sastoji od garaže i stambenog dela koji čine velilka dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Ispod stepeništa....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 220.000 €, 230,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 3091380 - Prodaje se odlična, komforna dvojna kuća u blizini policijske škole u Sremskoj Kamenici. Kuća od 230 m2 stambenog prostora, 30m2 garaža u sklopu kuće. Dvorište sa puno zelenila i hladovine za uživanje. U potkrovlju je zasebna stambena jedinica od 60m2 spojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 57.700 €, 24,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Novom Sadu na Adicama Uknjiženu Garsonjeru 24 m2 na Odličnoj Lokaciji u Mirnom kraju stan se nalazi na Drugom spratu,ulične orijentacije,svetao je i funkcionalan,ima Lepu Terasu grejanje je centralnoStan je Odmah Useljiv.iznad stana je potkrovlje tako da nije....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 93.000 €, 84,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu. Stan je na drugom spratu porodicne kuce, koja ima ukupno dva sprata i potkrovlje u kome je još jedan stan koji je takođe na prodaju. Nalazi se u blizini osnovne i srednje škole, dečijeg vrtića, pijace, tržnog centara. Stan ima hodnik, izdvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 118.960 €, 76,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

***NOVOGRADNJA-VETERNIK*** Ogalšavamo prodaju stana u novogradnji na lepoj lokaciji u Veterniku. Sastoji se od prostranog hodnika,kupatila i odvojenog wc-a,velike dnevne sobe sa kuhinjom,tri soavaće sobe i terase-površine 6m2. Grejanje na toplotne pumpe. Stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 300,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo. Na drugom spratu se nalazi takođe prostrani dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 118,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Bresnica, površine 118 m2 u osnovi i pomoćni objekat. Na placu površine 403 m2, nalazi se sređena i useljiva kuća, čvrste novije gradnje, sa urađenom izolacijom. Kuća ima suturen, u kome se nalaze hodnik, kupatilo, kuhinja i dve sobe. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 144.200 €, 250,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 3090269 Prodaje se uknjižena kuća u Bukovcu. Kuća je spratna, opremljena. Kuca ima prizemlje ,dva sprata i potkrovlje koje se moze pretvoriti u jos jednu stambenu jedinicu.Ima veliko dvoriste sa malim jezercetom,3 velike terase i jos jednu veliku sa rostiljem ispod....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 71,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1099646 Na prodaju uknjižen trosoban stan u potkrovlju zgrade na Klisi, u neposrednoj blizini Roda šoping centra. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Stan je uknjižen 1/1 i može se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 78.000 €, 52,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 3.0 stan, imamo ukupno tri ovakva stana u ovom objektu, (prvi, drugi sprat i potkrovlje) 52 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 65)

<< <1 2> >>