• GoHome Professional
oglasi.rs potkrovlje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs potkrovlje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs potkrovlje

  • Za upit "oglasi.rs potkrovlje" pronađeno 1 849 nekretnina - prosečna cena 1.537 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • uknjižen
    • kablovska
    • luksuzan
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RAKOVAC, 329.600 €, 168,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća kvalitetne granje i lepog oblika, sa otvorenim pogledom na Novi Sad i Dunav. Nekretnina se sastoji od suterena, sprata i potkrovlja, ukupna kvadratura 380m2, na prelepo uredjenom placu površine 2145m2. Sprat i potkrovlje predviđeni za stanovanje: dva dnevna....

 
 
 
  Kuća, KAC, 247.200 €, 92,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sjajna spratna kuća nadomak Novog Sada, u centru Kaća. Nalazi se u blizini svih neophodnih sadržaja za život. Kuća poseduje prizemlje i potkrovlje, može da funkcioniše kao dve odvojene jedinice sa unutrašnjim stepeništem. Uz trem i terasu od po 25m2, koje pružaju pogled na prostrano....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 463.500 €, 126,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Plac sa frontom od preko 70m idealan je za bilo kakvu delatnost. Parcelacija bez problema na tri placa. Kuca sa prizemljem i visokim potkrovljem. Odlična lokacija u blizini novosadskog puta. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 170.000 €, 336,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Paliluli, ukupne površine 336m2, u osnovi 98m2 na placu od 504m2. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodičan život, u naselju koje je poslednjih godina u ekspanziji. Sastoji se od podruma, prizemlja, sprata i potkrovlja. U podrumu je opremljena stambena jedinica....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u naselju Duvanište koji se nalazi u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. Nalazi se na drugom spratu (potkrovlju) kuće koja ima izolaciju i odredjenu fasadu. Površina stana je 75m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 57.000 €, 170,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ifra nekretnine: 14426 Porodicno stambeni objekat je spratnosti prizemlje + potkrovlje. Prizemlje obuhvata ulaz,hodnik sa stepenistem,2 sobe,hodnik,terasu i trpezariju. Bruto povrsina prizemlja je 92m2. Potkrovlje obuhvata hodnik sa stepenistem,tri sobe,kupatilo(nije zavrseno),hodnik....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112569, II/II, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na samom Zrenjaninskom putu,sa prelepim pogledom sa visine balkona.2 Velike spavace sobe,komforan dnevni boravak sa prostranom kuhinjom.Svoje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 325.530 €, 147,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa i posebna nekretnina , blizina Jevrejske , zanimljivo potkrovlje u kuci+++Agencijska oznaka 1057448. Prodaje se prelepa mansarada u centru grada . Ko zeli zivot u centru a osećaj da je u kući dobiće u ovoj nekretnini. Stan je u kući sa dva vlasnika . Koristi se dvoriste zajedno.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 4.500 €, 750,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovna zgrada na Trošarini u dvorištu PMF-a površine 750m2 pogodna za privatne škole, fakultete, klinike ili IT kompanije. Prostor je kompletno renoviran i sastoji se od suterena, prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. Suteren je površine 139,13m2 i može se koristiti za....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRUŠEVAC, 1.470.000 €, 735,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovna zgrada u Kruševcu koja se nalazi na magistrali. Površina prostora je 735m2 i nalazi se na placu površine 5ara. Zgrada ima podrum, prizemlje, I sprat i potkrovlje. Zbog lokacije na kojoj se nalazi pogodna za razne delatnosti, za kancelarijski prostor, za firme, proizvodni....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 74.550 €, 45,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan apartmanskog tipa u izgradnji, u stambenom objektu P+II+PK, u Sokobanji. Stan je projektovane povšine 45.17m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dve sobe, kupatila i terase. Ova struktura nalazi se u potkrovlju. Zgrada ispunjava sve najnovije....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 68.600 €, 49,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 49m2 i nalazi se u potkrovlju spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 189.900 €, 317,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Čukarica, u naselju Sremčica, u ulici Porodice Jovanović, nalazi se ova kuća. Smeštena je u mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini lipovačke šume. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za udoban život. Saobraćajna povezanost sa ostalim....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa vikend - kuća u Prolom banji, osnova kuće je 68 m2, na parceli od 2813m2. Nalazi se na mirnom mestu, izolovanom od buke i gradske vreline. Kuća je po strukturi Pr+I+Po. U prizemlju kuće se nalazi letnja kuhinja sa dnevnim boravkom, dok se sprat kuće sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 28.000 €, 80,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa okućnicom u Starom Momčilovu, okolina Žitorađe, 80m2 na 39 ari placa. Kuća je novije, kvalitetne gradnje i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila, velike kuhinje, terase, dok je potkrovlje u sivoj fazi i moguće ga je urediti po sopstvenoj....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, DUVANIŠTE, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux stan u kući, u Duvaništu u blizini OŠ Dušan Radović. Stan je u potkrovlju kuće, novije gradnje sa izuzetno dobrom izolacijom, površine 45m2. Sastoji se iz ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i modernom kuhinjom, spavaće sobe sa francuskim ležajem,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 108.000 €, 270,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća pretvorena u poslovni prostor u niškom naselju Apelovac (preko puta Niške pivare). Pogodna je za obavljanje različitih delatnosti (neka manja proizvodnja, pekara, magacinski prostor), a moguće je i prepraviti u stambeni prostor. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 219.390 €, 98,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen četvorosoban dupleks na traženoj lokaciji. U prirodi ima oko 130m2, kosine koje ne remete funkcionalnost stana. Neposredna blizina Centra, Bulevara, Spensa, nekoliko škola, vrtića, pijaca. Za više informacija pozovite. Terasa, U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 267.800 €, 232,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Fantastična porodična kuća u Rumenci. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja. Kompletno sređena. U prizemlju kuće nalaze se dve spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ostavom. Kupatilo i zaseban toalet. U potkrovlju se nalaze četiri spavaće sobe i tuš kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 170.000 €, 291,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju polovina porodične kuće, sa odvojenim ulazom, sa pola placa sa izlazom na glavni asfaltni put. Prikljucak za vodu, prikljucak za trofaznu struju, prikljuceno na kanalizaciju a poseduje i septičku jamu, grejanje na čvrsto gorivo, telefon i interenet nisu uvedeni ali kablovi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 381.100 €, 125,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća sa potkrovljem u Futogu! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 118.960 €, 76,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

***NOVOGRADNJA-VETERNIK*** Ogalšavamo prodaju stana u novogradnji na lepoj lokaciji u Veterniku. Sastoji se od prostranog hodnika,kupatila i odvojenog wc-a,velike dnevne sobe sa kuhinjom,tri soavaće sobe i terase-površine 6m2. Grejanje na toplotne pumpe. Stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan dupleks stan, smešten na IV spratu i u potkrovlju stambene zgrade u Mladenovcu. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i idealan za porodičan život. Ukupna neto površina: 132,66 m² Prvi nivo (72,13 m²): dva hodnika, dnevna soba, terasa, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 156,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj lokaciji , udaljenoj svega 8 km od Novog Sada, prodaje se kvalitetno građena spratna kuća površine 156 m². Nekretnina je izgrađena 2004. godine i odlikuje se funkcionalnim rasporedom prostorija, urednim dvorištem i potpunom infrastrukturom. Struktura kuće: * Prizemlje: prostrana....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 123.000 €, 172,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – porodična kuća u Beški *Predstavljamo vam odličnu nekretninu u mirnom delu Beške, idealnu za porodičan život! *Osnovne informacije: *Površina kuće: 172 m² *Plac: 8 ari *Struktura: prizemlje + sprat + potkrovlje *3 kupatila – funkcionalno raspoređena *Etažno grejanje (gas),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 116.000 €, 37,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na najtraženijem delu Grbavice, nudimo vam odličan stan u potkrovlju. Stan je uknjižen, izuzetno funkcionalan. Podna površina stana je 65 m2. Šifra: 499501 .

 
 
 
  Poslovni prostor, INĐIJA, 1.150.510 €, 2000,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju višenamenski poslovni objekat (proizvodnja, trgovina, ugostiteljstvo) u osnovi 860m2 plus prvi sprat i potkrovlje, te suteren 60m2. objekat ima 4 hale, dva 4,0 stana završena, 2 stana u sirovom stanju, 3 kupatila, 10 opremljenih WC-a za radnike. Pored glavnog objekta, na....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 3.000 €, 417,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderna i potpuno nova kuća u mirnoj ulici u Jajincima, na samo 10 minuta vožnje od Autokomande, u neposrednoj blizini Spomen-parka Jajinci. Kuća se nalazi na placu od 6 ari i predstavlja idealan spoj privatnosti, komfora i prestižne lokacije. Struktura kuće (3 nivoa): Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem duplex - dvosoban stan od 77m2 u samom centru Novog Sada, iza Izvršnog veća, u blizini stana je vrtić, osnovna škola, fakulteti, Kej, centar. Stan se može pretvoriti u četvorosoban. Nalazi se na 4. spratu u pokrovlju, na prvom nivou se nalazi dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 275.000 €, 110,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju petosobnog stana 110m u izgradnji na III spratu u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Odličan raspored stana : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom izlazom na terasu, četiri spavaće sobe, dva kupatila. Gradi se moderni stambeni objekat Su+P+2+(3),....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 130,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, kvalitena kuća novije gradnje na ravnom delu (bez klizanja) Mramorskog brda. Ukupna površina kuće je 130 m2, prizemlje i potkrovlje, na ravnom pravougaonom placu od 698 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom oko 40 m2, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.029.100 €, 745,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Opis Nekretnine EKSKLUZIVNO u ponudi, prelepa kuća na Tatarskom brdu. Rađena je 2000-tih godina, najkvalitetnijim materijalima u to vreme. Kuća se sastoji od četiri etaže suteren (143m2), prizemlje (293m2), sprat (175m2), potkrovlje (137m2). U suterenu se nalazi garaža, sauna, tursko....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 226.600 €, 284,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veća kuća novije gradnje sa poslovnim objektom +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045535, Novi sad, Klisa . Oglašavamo prodaju veće porodične kuće novije gradnje , sa tri odvojena stana, 284m2. Tiha, mirna ulica, odlična lokacija, nadomak Bulevara Evrope.Prizemlje , sprat i potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 260.000 €, 156,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća spratnosti Prizemlje + Potkrovlje ukupne bruto površine 271m2 Plac površine 385m2.Odlična lokacija Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 432.000 €, 216,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Danijela 063/8138-064 (poziv, SMS, Viber, WhatsApp) Kuća za izdavanje idealna za stambeno/poslovni prostor u Novom Sadu, ulica Pere Popadića, naselje Salajka. Odlična lokacija, 10 min od centra grada. Miran i prijatan kraj idealan za porodičan život. Građena od izuzetno kvalitetnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.000 €, 108,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan salonski stan u samom centru, starom jezgru grada u pešačkoj zoni. Stan se nalazi na I spratu sa potkrovljem.Stan ima odvojen ulaz i veliku terasu, kao i parking u dvorištu.Stan je petosoban sa tri kupatila, kuhinjom i trpezarijom.Visina je u donjem delu sprata....

 
 
 
  Kuća, VLASOTINCE, 119.000 €, 268,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, u najlepšem delu Vlasotinca, u blizini hotela “Grozd”. Kuća je u osnovi 120m2, strukture Po+Pr+I+Pot, ukupne korisne površine 268m2 , na placu od 424m2. Unutrašnji prostor je organizovan na sledeći način: u prizemlju kuće se nalazi hodnik, veliki dnevni....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 399.900 €, 254,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća u Rakovcu na Salaksijama, na 10km od centra Novog Sada i 4km od novog mosta na Dunavu. Okružena zelenilom na uredjenom placu od 1305m2 sa izlazom na dve ulice, nalazi se kompletno renovirana porodična kuća od 254m2 uknjižena 1/1. Kuća ima struju, kanalizaciju, gradsku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 205.000 €, 100,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX RENOVIRAN 2025 god Duplex 64,49m2 u donjem nivou i potkrovlje 35,29m2 Rasveta ulayi u cenu nekrtnine PRODAJE SE RENOVIRAN STAN NA GRBAVICI 100m2 U CENU ULAZI I NOVA KUHINJA SA NOVIM UREDJAJIMA TV KAMIN NA STRUJU VES MASINA NOVE ROLETNE,SOBNA I ULAZNA VRATA , PARKET I KERAMIKA....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 150.000 €, 354,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 3002108 Na prodaju je kvalitetno građeno porodično domaćinstvo sa velikim i pravilno oblikovanim placem površine 20 ari, koje predstavlja idealan spoj udobnosti, funkcionalnosti i prostora za različite namene. Nekretnina se nalazi u mirnom i organizovanom delu naselja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan stan na Novoj Detelinari ali samom obodu i granici sa Bulevarom Evrope. Odlična lokacija pogodna zbog blizine bulevara. Stan se nalazi u odličnoj zgradi, vrhunskim kvalitetom izgrađena, opremljena tarket parketom, prvoklasnom stolarijom i keramikom. U stanu....