• GoHome Professional
oglasi.rs parking vrt barem 150 m2 porasla cena št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking vrt barem 150 m2 porasla cena št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking vrt barem 150 m2 porasla cena što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs parking vrt barem 150 m2 porasla cena što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 1.800.000 €, 400,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje - Ekskluzivna luksuzna kuća, najlepša u Srbiji - Zvezdara, kod BEO Shopping centra - Useljiva odmah Površina: 365 m2 + 30 m2 terasa Plac: 15 ari. Cena: Na upit Grejanje: Pelet/struja Struktura: PR + I + PTK Garaža: 41 m2 + više parking mesta Useljiva odmah Na izdavanje je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 1.730.000 €, 500,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna spratna vila, spoj moderne arhitekture i vrhunskog kvaliteta, sa savršenim panoramskim pogledom na Beograd i Avalu. Izuzetna, elegantna, luksuzno dizajnirana, kompetno opremljena i nameštena. Enterijer odiše prefinjenošću i toplinom zahvaljujući pažljivo biranim materijalima,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 928.000 €, 207,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imanje u Petrovaradinu, naselje Sirine. Nalazi se na ravnom placu od 1396 m2 izmedju Dunava i Fruske Gore. Imanje se sastoji od kuce 100 m2 koja ima tri spavaće sobe, dva sanitarna cvora, galeriju na spratu, ostavu, predsoblje, kuhinju sa trpezarijom i dnevni boravak. Na tremu koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 785.000 €, 157,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – luksuzan petosoban stan u srcu Vračara Bez agencijske provizije za kupca Na prodaju prostran i luksuzan stan površine 157 m², koji se nalazi na 2. spratu novogradnje u okviru ekskluzivnog stambenog kompleksa Loznička 7-9-11, u mirnoj ulici nadomak ulice Mileševske. Struktura....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dušanovac, 612.500 €, 700,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila White House je gostinska rezidencija zabave, luksuza i raskoši u neposrednoj blizini centra Beograda. Ovo velelepno i privatno zdanje nalazi se u lokalitetu Malog Mokrog Luga, a gostima nudi jednodnevni ili višednevni najam. Vila White House, u privatnosti svog imanja, nudi uslove....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 566.500 €, 210,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo novu , modernu uknjiženu kuću u Veterniku u lepoj ulici koja u blizini ima školu i vrtić. Kuća je kompletno završena i odmah useljiva. Osnova je 140m2, stambena površina 21o m2. Raspored je savršeno funkcionalan, sve prostorije su pravilnog oblika i izuzetno je svetla ,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 566.500 €, 238,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kvalitetno izgrađena, unikatna, porodična kuća, modernog dizajna. Nalazi se na udaljenosti 15minuta vožnje od centra grada, u mirnoj, širokoj ulici u neposrednoj blizini škole i vrtića. Nekretnina je potpuno nova, odmah useljiva i uknjižena. Izuzetno funkcionalnog je rasporeda sa....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 525.300 €, 238,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 513.970 €, 181,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka: 3046691 Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m² na svega 7 km od centra Novog Sada sa prelepim pogledom na Dunav i Petrovaradinsku tvrđavu. Raspored prostorija je pažljivo osmišljen: u prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, moderna kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 391.400 €, 380,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Zrenjanin, Centar. Predstavljamo ekskluzivnu, porodičnu, aristokratsku kuću od 380m2 spratnosti prizemlje i sprat, koja je pozicionirana na placu od 821m2. Kuća se prodaje kompletno nameštena (nameštaj prikazan na fotografijama). Nalazi se u mirnom delu grada u neposrednoj blizini....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs parking vrt barem 150 m2 što skuplji (28)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>