• GoHome Professional
oglasi.rs parking vrt što manji do 190000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking vrt što manji do 190000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking vrt što manji do 190000 eura

  • Za upit "oglasi.rs parking vrt što manji do 190000 eura" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.293 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 167.000 €, 45,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo luksuzno opremljen stan sa parking mestom – kraj Vidikovačke šume sa izlazom ka naselju Vrtovi Ceraka. Ukupna površina stana 100m2 , od čega 75m2 korisne površine ( uknjiženo 45m2 ) i terasa 25m2 ( I terasa 20m2+ II terasa 5m2). Stan se nalazi u mirnom i ušuškanom kraju,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 206.000 €, 53,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju RAZRAĐEN BIZNIS na Zlatiboru u naselju Zova. U ponudi je kuća sa 3 zasebna apartmana, od kojih je jedan studio apartman, a dva jednoiposobna stana. Ne zahteva veća ulaganja, sve je lepo i prijatno namešteno za izdavanje. Nalazi se na vrhu brda, 2.5 km od Jezera. Dvorište....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 70.000 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Kikindi, površine 64m2. Stan je u prizemlju, sa sopstvenim ulazom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i hodnika. Stan ima centralno grejanje (na gas), inverter klima uređaj, pvc stolarijusa roletnama i zebra zavesama.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking vrt što manji do 190000 eura'
72.000 €
1.600 €
203.350 €
  Kuća, NOVI SAD, 67.980 €, 66,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

FANTASTIČNA LOKACIJA ZA LJUBITELJE PRIRODEKuća na idealnoj lokaciji. Kamenjar. Druga kuća od Dunava. Idealna za vikend odmor, skup sa porodicom. Kuća ima 66m2, prostrana, renovirana iznutra. Zajednički parking, podrum, zajednički vrt. Za one koji znaju da uzivaju ovo je idealna prilika!Ag.....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KRSNA, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K652 Prodaje se nameštena renovirana kuća površine 100 m2 smeštena u idiličnom okruženju Velike Krsne. Nalazi se na ravnom i besprekorno održavanom placu površine 17,5 ari, koji je kao stvoren za one koji žude za mirnom i opuštajućom sredinom. Kao pravi rajski vrt, ovaj prostor....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan, troiposoban stan površine 110m2 u divnoj porodičnoj kući, na Tatarskom brdu. Kuća je okružena zelenilom, praktično prelepo uređen vrt, u dvorištu parking mesto. Stan ima tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i nalazi se na spratu kuće. Dogovor....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 200.040 €, 121,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stanove u centru Temerina sa završetkom 2026. godine. Odlična čvrsta betonska gradnja sa blokovima, ALU stolarija, parket-tarket, keramika više klase. Grejanje na gas sa kalolimetrima sa daljinskim očitavanjem Na krovu zgrade nalaziće se vrt koji mogu da koriste....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelepa kuća od 140 m² sa prostranim placem od 22 ara – oaza mira i prirode bogate tujama i cetinarima sa dosta vocki iza i spred kuce! Opis nekretnine: U ponudi je predivna kuća površine 140 m², smeštena na prostranom placu od 22 ara, idealna za porodice i ljubitelje prirode.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 140.000 €, 176,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u centru Mužlje sa dve stambene jedinice, dve garaže, urednim dvorištem i parkom koji je okružuje. Prva stambena jedinica se sastoji od hodnika sa dva ulaza, kuhinje s trpezarijom, dnevne sobe, 2 spavaće sobe i kupatila. Drugu stambenu jedinicu čini kuhinja, dve sobe....

 
 
 
  Apartman, BEČEJ, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa velikim potencijalom – idealna za život, odmor ili biznis (etno kuća, restoran, apartmani) Lokacija: mirno selo u opštini Bečej, buduća blizina auto-puta „Vojvođanski osmeh“. U ponudi je kuća od 180 m², plus 100m² za gornji deo na placu od 585 m² , sa uređenim i....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 199.000 €, 240,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Stanovu, blizu Šumarica od 240m2 plus 30m2 pomoćni objekat na 10 ari. Kuća se sastoji od dva nivoa prizemlje i sprat sa posebnim ulazima. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i ostavom,dve sobe, kupatilo i hodnik. Sve je sređeno i održavano, a razvedeno....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 102.000 €, 435,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veliki plac u Žablju! Na placu postoji izgrađena kuća u tri etaže - podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje i potkrovlje poseduju po dve terase sa obe strane kuće, koja je dobro locirana u neposrednoj blizini centra Žablja. Kuća je okružena velikim dvorištem, koje ostavlja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>