• GoHome Professional
oglasi.rs parking lift do 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking lift do 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking lift do 70 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking lift do 70 m2" pronađeno 5 705 nekretnina - prosečna cena 2.316 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.200 €, 70,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 360 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 70m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta u blizini DIF-a. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, tri spavaće sobe, kupatila i tri terase. Grejanje je na struju /norveški radijatori/. Komplet je opremljen nameštajem i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!!! Trosoban stan, lepo organizovan,prodaje se kompletno namesten, bez ulaganja, na Novoj detelinari. Stan se nalazi u zgradi jednog renomiranog investitora, odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Odličan za porodicu, gradskim prevozom povezan sa svim delovima grada, u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking lift do 70 m2'
103.950 €
160.000 €
56.000 €
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 247.200 €, 70,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Trosoban dupleks, Nova Detelinara, 70 m² + garaža 17 m2 U ponudi imamo kvalitetan i kompletno namešten trosoban dupleks stan na odličnoj lokaciji – Nova Detelinara, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Osnovne informacije: Površina stana: 70 m² Struktura: dupleks,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.570 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan na Limanu 3, na uglu Balzakove u Bul. Despota Stefana. Zgrada ima izlaz na obe ulice. Prvi i jedini vlasnici. Stan je dobro očuvan i sa svih strana okružen drugim stanovima. Ima prostranu terasu koja nije uračunata u kvadraturu. U neposrednoj je blizini osnovne škole,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 164.800 €, 70,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina, na izuzetno mirnoj lokaciji sa parkom i igralištem u dvorištu. U neposrednoj blizini je autobuska stanica, velike prodavnice, škole i vrtići. Ispred zgrade veliki parking van zone koji je na raspolaganju Vašim gostima i Vama. Ovaj stan je kompletno renoviran i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 258.390 €, 70,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambeno -poslovni objekat spratnosti 2Po+P+M+3+Pk. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti, otpornosti na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje Vracar, Kalenic-Lux stan, parking, cena sa svim troskovima 1500Eura Luksuzno namešten stan na odličnoj lokaciji u kvalitetnom objektu. Objekat je obezbeđen video nadzorom. Struktura stana je sledeća: antre, dnevno-trpezarijski deo sa kuhinjom, toalet, terasa, predsoblje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 107.120 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1099982 Na prodaju uknjižen troiposoban stan na Sajmu, SA PARKING MESTOM U CENI, u neposrednoj blizini Master Centra. Stan je uknjižen kao garaža. Sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri komotne spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep stan na odličnoj poziciji u Novom Sadu. Radi se o Novoj Deterinari. Naravno parking kao i svugde može predstavljati problem, ali ne i u ovom slučaju. Postoji mogućnost kupovine garaže od 17m2 pod šifrom 545676. Odličan trosoban stan. PVC stolarija, parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200.850 €, 70,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 226.600 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten i izuzetno osvetljen trosoban stan, površine 70 m², koji uključuje prostranu dnevnu sobu, hodnik, spavaću sobu i dečiju sobu. Stan je smešten na četvrtom spratu uređenog stambenog objekta. Sve prostorije su pažljivo raspoređene tako da pružaju udobnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 70,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Lide nekretnine Vam sa zadovoljstvom predstavlja prelep renoviran stan na Bulevaru preko puta Taša! Retko u ponudi, savršena mirko lokacija Taša, samog centra grada i ušuškanost sa druge strane. Savršen spoj svih pratećih sadržaja kao i zelene oaze samog centra grada! Sam stan je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, neto korisne površine70,25m2, u mirnom delu grada, na Paliluli, u blizini palilulske pijace, obdaništa, crkve Sv. Nikole. Stan se nalazi na devetom spratu (od deset), starije zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene trpezarije sa sopstvenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.900 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan na izuzetnoj lokaciji u blizini Delte. Površina stana je 64 m2+ 2 terase, ukupno 70m2. Stan se sastoji iz hodnika sa ugradnim garderoberom, dnevnog boravka sa izlazom na veću terasu, trpezarije i kuhinje sa ostavom, dve spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo komforan, lepo opremljen, troiposoban stan u Jastrebačkoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora i dve terase. Centralno grejanje (kalorimetri),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 180.770 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.000 €, 70,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 63m2 plus dve terase i ostava još oko 7m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta. Nalazi se na odličnoj lokacji gde su u blizni osnovne škole mnoge srednje škole, ali zaštićen od buke i galame. Stan je komforan i svetao. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 210.000 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem prelep stan na odličnoj poziciji u Novom Sadu. Radi se o Novoj Detelinari.Odličan trosoban stan. PVC stolarija, parket, sigurnosna ulazna vrata i odlična keramika. Stan sadrži dva sanitarna čvora. Na donjoj etaži se nalazi velika dnevna soba sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 236.220 €, 70,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepsih objekata i simbola grada. Zahvaljujući položaju kompleksa stanari ovih stanova imaće veličanstven panoramski pogled na ceo grad, reku Dunav i Frušku goru. U sklopu kompleksa nalaziće se najsavremenija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, troiposoban, lepo opremljen stan u Puškinovoj ulici. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 2 spavaće sobe, terase, dva sanitarna čvora i ostave. Plava zona u okolini, moguća stanarska parking karta uz prijavu na adresu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 70m2 na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban komforan i svetao stan u ulici Danila Kiša, na 5 do 10 min. hoda do Spensa, Promenade, Futoškog parka, bulevara, pijace, osnovne škole, vrtića. Stan je visokokvalitetno građen i opremljen, u novijoj zgradi sa liftom. Ima predsoblje sa garderoberom, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 70,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100294 - Prodaje se renoviran, komforan trosoban stan na pet minuta od Futoške pijace, pozorišta i centa grada. Ovaj stan pruža prostor, svetlost i udobnost koji su vam potrebni za savršen život. Čine ga velika dnevna soba sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.800 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju prelepog dupleks stana sa garažom(u ceni),na Novoj Detelinari. U zgradi novijeg datuma gradnje,pvc stolarija,parket,sigurnosna ulazna vrata,vrhunska keramika. Na donjoj etaži se nalazi velika dnevna soba sa odvojenom kuhinjom,trpezarija i toalet. Na gornjoj etaži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 112.000 €, 70,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107018, IX/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je stan u novoizgrađenom elitnom naselju Beograd na vodi. Nalazi se u zgradi koja se izdvaja od ostalih, a odlikuju je prefinjeni dizajn, funkcionalni raspored i dobra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 252.000 €, 70,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude odlican dvosoban stan povrsine 69,90m2 na Novom Beogradu u Bloku 65 - Savada, na odlicnoj lokaciji na pešačkoj udaljenosti od više škola i centara sa velikim izborom sportskih i rekreativnih aktivnosti. Nadomak ovog kompleksa nalaze se više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 70,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam trosoban komforan stan novije gradnje na atraktivnoj i traženoj lokaciji. Stan je odličnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom sa ostavom i degažmanom odvojenog dela sa dve spavaće sobe. Ima dva kupatila. Odličan kvalitet gradnje i....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 138.800 €, 70,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u samom centru grada, a nadomak prirode i samog epicentra dešavanja. Stanovi su urađeni po najvišim standardima i normativima u građevinarstvu. Površina od 70 m2, otvara puno prostora za usklađivanje enterijera sa Vašim potrebama. Stan je po strukturi trosoban i sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.600 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.500 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno vam predstavljam jedan fenomenalan stan na potezu Podbare. U odličnoj mirnoj ulici Pavla Stamatovića, veoma komforan stan u novijoj zgradi, sa dve spavace sobe, dnevim boravkom. trpezarijom i kuhinjom, kao i sa dve prelepe terase. Veoma osvetljen i praktičan za porodicu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 70.19....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 166.980 €, 70,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu sa rokom završetka - jun 2026. godine. Pouzdan investitor koji već dugi niz godina gradi stambene jedinice i koji je prepoznatljiv po kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, prvoklasna keramika i tarket. Stanovi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Stan je svetao, odličnog rasporeda prostorija, sa dve spavaće sobe, na idealnom drugom spratu, u zgradi bez lifta. - Uknjižen je na 69.5m2, (63.5m2 + terasa 6m2). - Zgrada je kvalitetne stare gradnje, sa atomskim, betonskim skloništem, što daje dodatnu stabilnost i sigurnost. -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOOP LOKACIJA !!! GRBAVICA !!! BULEVAR CARA LAZARA , KOD PALAČINKARNICE " DIZNI " ALEKSANDAR ZGRADA USELJIV ODMAH !!! SASTOJI SE OD HODNIKA, DNEVNE SOBE SA KUHINJOM I IZLAZ NA TERASU , DVE SPAVAĆE SOBE ( JEDNA IMA BRAČNI KREVET I IMA IZLAZ NA TERASU, A DRUGA JE DEČIJA SA SINGL....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX stan na jednoj od najlepših lokacija na Voždovcu, u Bulevaru oslobođenja. Stan je trosoban sa kvadraturom od 70m2. Struktura: dnevna soba koja je dvostrano orijentisana, dve spavaće sobe sa ugaonim plakarima, potuno opremljena ugaona kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 70,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1073205 Prodaje se komforan stan na Novom Naselju. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dve sobe, kuhinje, ostava, vešerajterasa i kupatilo. Stan je kompletno renoviran.Kosine ne smetaju pri hodanju i nisu puno izražene. U zgradi je centralno grejanje, lift. Ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95149, III/, lift, terasa, uknjižen, nov, parking. Nov dvoiposoban stan sa stvarima, sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom, feydom ugaona, side by side frizider sa ledomatom, spusteni plafoni sa rgb i led rasvetom, LG televizor, Gree inverter klima. Visina sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 569)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>