• GoHome Professional
oglasi.rs parking lift 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking lift 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking lift 50 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking lift 50 m2" pronađeno 952 nekretnina - prosečna cena 2.181 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 50,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, komforan dvosoban stan u srcu Nove Detelinare. Prodaje se kompletno opremljen sa svim stvarima i elektro-uređajima pa prilikom kupovine treba da unesete samo Vaše lične stvari jer je stan bez ulaganja. Dvorišno je orijentisan, sklonjen od buke. U dvorištu zgrade je parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 68.000 €, 50,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan, površine 50m2. Nalazi se na III spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Na podu je parket, stolarija je PVC, grejanje je na struju. Uknjižen, vlasništvo 1/1.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 50m2 na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. U blizini je vrtić, pijaca, škola....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking lift 50 m2'
107.120 €
85.000 €
85.544 €
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 195.000 €, 50,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Sanja Miloševski (licenca br. 2939) 060/88-00-171 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Komforan i svetao, trostrano orijentisan, uknjižen dvosoban stan na drugom spratu kvalitetne gradjene, uredne zgrade sa liftom, iz 2022. godine.....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115235, PK/, klima, nov luks, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Stan sa galerijom. Sve etaže u objektu su rešene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje još skijašnicu,ostavu i tehničku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i noćne zone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV namešten stan u NOVOJ ZGRADI za zaposlen par, na samo 1min.od LIMANA IV, BUL.EVROPE, GRBAVICE. Svetao, dvosoban stan sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM.I NOVOM BELOM TEHNIKOM U KUHINJI, VEŠ MAŠINA u kupatilu. Odličnog rasporeda, iz pretsoblja se ide....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.200 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Ekstra stan u Sremskoj Kamenici u jednoj od najboljih zgrada. Stan je po strukturi Jednoiposoban. Veoma lepog rasporeda i veoma kvalitetna zgrada. Stan se nalazi na II spartu. iz hodnika se ide u sve prostorije, Dnevni borevak, spavaču sobu, i kupatilo. Iz dnevnog boravka se izlazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.320 €, 50,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na veoma urbanoj lokaciji - Telep. Izgradnja porodično stambenog objekta sa rokom izgradnje P+2+Pk. Stanovi su građeni i projektovani po najnovijim standardima. Oprema je prepoznatljiva i veoma kvalitetna, pvc stolarija, podne obloge su parket i keramika prve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u epicentru grada, sa parking mestom obezbeđenim rampom. Stan se nalazi u zgradi starije ali dobre gradnje, na drugom spratu bez lifta, površine 50m2 i sastoji se iz ulaznog hodnika, kupatila sa smart bojlerom, mašinama za sušenje i pranje veša, dnevnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 139.050 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi funkcionalan dvoiposoban stan na Avijaciji. Stan se nalazi u mirnoj ulici, u zgradi sa urednim ulazom i dovoljno parking mesta. Stan se sastoji iz dve sobe, odvojenom kuhinjom sa dve ostave i kupatilom. Stan je uknjižen 1/1 i odmah je spreman za useljenje. Ako je ovo nekretnina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pametno dizajnirani parapeti omogućavaju maksimalno iskorišćenje dnevnog svetla u svim stanovima, dok je objekat slobodno stojeći, tako da nijedan stan nije zaklonjen drugim zgradama. Tipovi stanova: Jednoiposobni Dvosobni Dvoiposobni Trosobni Svi stanovi su funkcionalno organizovani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 64.500 €, 50,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje stan u okviru Beograda na vodi Stan se nalazi u BW Metropolitan zgradi na početku bulevara Vudroa Vilsona Odlična pozicija u blizini Savskog trga i Promenade, ali i ostalih Stan ima 50,42 m2 (od čega 45m2 čini unutrašnja površina stana, a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.550 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno i kvalitetno opremljen dvosoban stan u centru grada, u ulici Augusta Cesarca. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, velike spavaće sobe, zastakljene terase i kupatila. U dvorištu zgrade nalazi se parking za stanare. Kućni ljubimci su dobrodošli.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 soban stan, potpuno renoviran i namešten. Izdaje se na duže, mesečno plaćanje + depozit 1 kirija. Prednost stana: Centralno grejanje sa TOPLOM VODOM (infostan 9.800 din.; el.energija 2.000 din; TV 2.000 din.). Dodatna prostorija pored stana idealna za odlaganje 2-3 bicikla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dupleks dvoiposoban stan površine 50 m², smešten na odličnoj lokaciji – u blizini Sajma i železničke stanice, sa odličnom povezanošću ka svim delovima grada. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, i kupatilo, dok se na gornjoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.680 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 151.830 €, 50,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na svega nekoliko koraka od TC Aviv Parka gradi se moderan stambeni objekat koji spaja arhitektonsku eleganciju i duh savremenog gradskog života. Projekat je osmišljen za porodice koje ne žele da prave kompromise kada je reč o kvalitetu, estetici i funkcionalnosti. Lokacija je pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan na traženoj lokaciji! Stan se nalazi u blizini Bulevara ali ipak u mirnom delu, okružen zelenilom i sa dosta parking mesta u okolini. Delimično je renoviran i nisu potrebna veća ulaganja. Uknjižen je na 50m2 ali u prirodi ima 57m2 zbog toga što je terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 165.430 €, 50,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam visokokvalitetan stan u izgradnji, na pažljivo odabranoj lokaciji u blizini Centra grada, vrića, škola i svih bitnih sadržaja za normalni život. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine i kupovine putem stambenog kredita. Grejanje na gas sa kalorimetrom.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban, funkcionalan, ušuškan, svetao stan na četvrtom spratu stambenog objekta u izgradnji na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, malog degažmana, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan će biti opremljen najsavremenijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Djordja Servickog. Kirija se placa zajedno sa troskovima unapred, ukupno 850 eura. Parking oko zgrade je besplatan. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 350€ jednokratno. Depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 50,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Prodaje se stan na Detelinari – 50 m², 2.5-soban Na prodaju stan površine 50 m² , strukturno dvojiposoban , smešten u mirnom delu Detelinare . Stan je kompletno renoviran i odmah useljiv. ✨ Karakteristike: Struktura: dnevna soba, spavaća soba, manja soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.000 €, 50,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan ima uknjiženih 50m2 gde terasa i ostava nisu u to uračunati (dodatnih 10m2). Potpuno je renoviran. Nalazi se na 3 spratu od 4 sprata bez lifta (iznad stana je potkrovlje). Svetao i miran, dvorišno orijentisan. U cenu je uračunato: - kuhinja bez električnih uređaja - ormarići....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 99.150 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji, idealni za porodičan život ili investiciju, na odličnoj lokaciji na granici Adica, Telepa i Kamenjara, u mirnom i prirodnom okruženju. U ponudi su dva tipa stanova: - **Dvosobni stanovi** od 44-45 m², - **Dvoiposobni stanovi** od 49-51 m². Stanovi su....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, dvosoban stan u centru Niša, kod Filozofskog fakulteta. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 50 m2 i odlične je strukture.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 98.000 €, 50,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvoiposoban stan u Petrovaradinu, sa parking mestom koji ulazi u cenu. Stan je dvorišno orijentisan. Dobro je povezan sa gradskim prevozom. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt 064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 50,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75332, XII/XVII, klima, lift(3), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno namešten svetao stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tuš kabinom, hodnikom, sigurnosnim vratima i video nadzorom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 132.610 €, 50,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan 50 m² na Avijatičarskom naselju, Novi Sad. Stan je kompletno renoviran pre par godina — sve sekundarne instalacije, keramika i sanitarije u odličnom stanju, useljiv odmah bez dodatnih ulaganja. U cenu su uključeni ugradni plakari i kuhinja po meri, izrađeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 50m2, CG, inverter klima, tri lifta, 12/19, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 39m2 (mereno 50m2) U prilici smo da Vam ponudimo adaptiran stan na lepoj lokaciji. Svetao, južno orijentisan, neposredna blizina svih objekata neophodnih za udoban život. Stan je izvorno bio jednosoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 221.400 €, 50,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja na prestižnoj lokaciji, na 50m od Bulevara kralja Aleksandra. U blizini Đeram pijace, Vukovog spomenika, opštine Zvezdara, pozorišta, škole. Na 200m od novoizgrađenog Sportskog kompleksa Radnički. Rok završetka kraj 2026. Za izgradnju stanova koriste se visokokvalitetni....

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 162.500 €, 50,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan od 50m2, nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa ukupno pet spratova. Zgrada je održavana i ima lift. Stan je orijentisan ka dvorišnoj strani, što obezbeđuje potpunu tišinu i prelep pogled na Frušku goru - savršen izbor za one koji žele beg od gradske buke,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.250 €, 50,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji od renomiranog investitora sa dugogodisnjim iskustvom u gradnji stambenih zgrada. Visok nivo opreme i materijala koji se koriste za izgradnju. Uredna dokumentacija. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a. Parking i garazna mesta u ponudi. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 235.870 €, 50,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098760 - Uknjižen dvosoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna boravak, komforne spavaće soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 82.400 €, 50,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novo Naselje. Dvosoban useljiv uknjižen stan po isplati odmah useljiv. U ceni stana kuhinjski elementi. Kosine ne remete funkcionalnost stana. Izuzetno svetao-bez ulaganja. U blizini gradskog prevoza, mega marketa "LIDL", veliki parking ispred zgrade, gde se uvek možete parkirati.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvosoban stan na prelepoj lokaciji na 2 minita hoda od Savskog šetališta. Stan se nalazi na 3.spratu od 6 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Stan poseduje jedan klima uređaj. Oko zgrade je slobodan parking, stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Veselina Masleše. Kompletno namešten komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121419, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, pogodan za pp. Izdaje se svetao i funkcionalan, dvosoban stan od 50m2 u Surduličkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji kod Autokomande. Stan se nalazi u luksuznoj novogradnji- useljenje u zgradu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.500 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorista. Stan na 3. spratu zgrade, po strukturi jednoiposoban povrsine 50m2, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se zasebno ide u spavacu sobu, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Centralno grejanje. Odlicna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.000 €, 50,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski objekti koji olakšavaju svakodnevnicu. Idealna nekretnina za porodično stanovanje, kao i izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 29.500 €, 50,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi jednoj od najlepših zgrada u Novom Sadu, na samo nekoliko minuta od centra grada i železničke stanice, u blizini svih atraktivnih delova grada, izdaje se kompletno namešten stan u jednoj od najkvalitetnijih i najbolje održavanih zgrada u ovom delu grada. Fenomenalna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Staroj Detelinari nudi idealnu lokaciju za udoban život. Okružen je parkom sa visokim drvećem, marketima u prizemlju i blizinom dečjih igrališta. Dobro je povezan sa ostatkom grada, a parking je obezbeđen za sve stanare. Zgrada je kvalitetno građena sa fasadom od....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 75.705 €, 50,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 50,47m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog dela sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, toaleta....