• GoHome Professional
oglasi.rs parking interfon do 900 eura/m2 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking interfon do 900 eura/m2 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking interfon do 900 eura/m2 70 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking interfon do 900 eura/m2 70 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 663 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 855 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 945 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 75000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 650 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Košutnjaku – 70 m² Kompletno namešten stan u mirnom delu Košutnjaka. Stan ima tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, terasu i sve prostorije osim kupatila imaju prirodno osvetljenje. Opremljen je kablovskom, internetom, klimom, interfonom i mašinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 70m2+terasa 4m2, VPR/III, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking. Uknjižen. Stan salonskog tipa na odličnoj lokaciji u blizini Gazele, Skyline, Beograda na vodi, Kliničkog centar, tržnih centara , škola i vrtića. Sastoji se od predsoblja, 3 spavaće sobe,2 renovirana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, komforan, dvosoban stan kod Katoličke porte. Odlična lokacija, u samom centru Novog Sada (pešačka zona). Stan je opremljen novim i modernim nameštajem. Sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, odvojene spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Pored....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking interfon do 900 eura/m2 70 m2'
68.000 €
61.200 €
47.600 €
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan od 66m² Stan se nalazi na 5. spratu novije zgrade (2020. godište) sa liftom, interfon sistemom i video nadzorom. Struktura i raspored: Stan poseduje ulazni hodnik, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, prostranu terasu sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111374, I/IV, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u mirnom, elitnom porodičnom kraju. Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom i interfonom. Stan je šarmantnog enterijera, po....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran namešten stan, Kumodraž 2, 75m² – 600€ Idealno za porodicu ili 3 studenta Na 1. spratu kvalitetne zgrade (crvena fasadna cigla), izdaje se svetao, trostrano orijentisan stan od 75m². Poseduje 3 sobe (2 spavaće + velika dnevna), kompletno opremljen: nova klima (Midea), novi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 56.250 €, 75,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i moderan stan u atraktivnom delu Zemuna, naselje Gornji grad. Sa ukupnom površinom od 75 m2, ovaj stan pruža udobnost i funkcionalnost, a dodatnu pogodnost predstavlja prostrano dvorište, idealno za opuštanje ili društvena okupljanja na svežem vazduhu. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 65m2(dve terase 10m2), CG. lift, VI/VI, telefon , interfon, garažno mesto. U prilici smo da Vam ponudimo stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu. Svetao, funkcionalan, sa nesvakidašnjim rasporedom prostoeija. Sastoji se od spavaće sobe, radne sobe (idealno za rad od kuće), velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0. 76m2(terasa 4m2), CG, lift, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 76m2. Izdaje se prostran i svetao trosoban stan u mirnom delu Bloka 61, površine 76 m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Nova stolarija i svuda postavljeni komarnici, zastakljena terasa,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>