• GoHome Professional
oglasi.rs parking interfon do 1600 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking interfon do 1600 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking interfon do 1600 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs parking interfon do 1600 eura/m2" pronađeno 124 nekretnina - prosečna cena 1.056 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 192.000 €, 120,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo ekskluzivan poslovni prostor od 120m², kompletno adaptiran i dizajniran s fokusom na potrebe IT firmi, kreativnih agencija, startapa, dizajn studio, i srodnih delatnosti. Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Brankovoj ulici, u samom srcu grada. Prostor....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 57.536 €, 36,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 37,12m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na prvom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.926 €, 88,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 4 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking interfon do 1600 eura/m2'
99.000 €
470.710 €
139.050 €
  Stan, KRNJAČA, 61.900 €, 39,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Krnjača, Grge Andrijanovića, 39m2+6m2 . 39m2+6m2, 2.5, 3/3, TA, terasa, parking, interfon, renoviran. Lep dvoiposoban stan u mirnom delu Krnjače, blizu osnovne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Slana Bara, 355.000 €, 226,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Temerinski put, kod Najlon pijace površina placa: 458 m² širina fronta: 15,2 m ukupna površina objekta: 226 m² objekat je u tri nivoa – prizemlje: 43 m² + 25 m², sa dva toaleta sprat: ukupna površina: 77 m² sastoji se od dve prostorije (37 i 14 m²), kuhinje (10 m²) i kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 99.960 €, 64,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 64,49 m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 73.951 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 104.000 €, 67,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mali mokri lug, Nabukovljeva, 67m2 67m2, 2.5, 3/3, 2xterasa, parking, interfon, nov Stanje: nov. Stan se nalazi u novoj zgradi u mirnom delu Malog mokrog luga nedaleko....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s416 Prodaje se odmah useljiv predivan stan površine 87 m2, koji se nalazi na drugom spratu zgrade u najlepšem mladenovačkom naselju - Tozinom voću. Stan ima: veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, toalet, kupatilo, predsoblje, hodnik i 2 terase.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 114.000 €, 74,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, trosoban stan, istočno orijentisan. Nalazi se na 3.spratu, u novijoj zgradi sa liftom, interfonom i sopstvenim parkingom, Žitni trg. Sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve sobe, ostava, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 120.000 €, 78,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u izgradnji GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice i svih drugih sadržaja neophodnih za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300.000 €, 195,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97748, VI/VI, lift, terasa(2), uknjižen, garaza. Odlično je pozicioniran, dvostrano orijentisan - pogled na ceo grad, tvrđavu, Frušku goru. Lokacijski je dobro povezan sa gradskim saobraćajnim prevozom. Stan je izuzetno lep, specifičnog arhitektonskog rešenja; veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 86.000 €, 56,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grocka, Boleč, Osmog marta, 60m2 (49m2+11m2 terasa) ------------------------------------------------------------------------- 60m2 (49m2+11m2 terasa), 2.5, PR/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, telefon, uknjižen Stan se nalazi u prizemlju potpuno renorivarne zgrade....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.152 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71 m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 116.325 €, 77,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji, površine 77.55m2, na prizemlju nove zgrade spratnosti P+3 u blizini restorana Verige na 1.5 km od centra grada. Zgrada će posedovati odličnu termoizolaciju, interfon, video nadzor i posebno parking mesto. Stan sadrži veliki ulazni hodnik koji....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban namešten stan 63m2, kod Sportskog centra Pinki u Sremskoj Mitrovici. Stan se nalazi na prvom spratu, renoviran je 2014.godine, sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i terase. Grejanje je gradsko-toplifikacija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 216.500 €, 134,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, na podovima je polirani granit,a na zidovima komplet Sahara,2 spavaće sobe sa radnom sobom,veliko kupatilo sa Italijanskom sanitarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 171.000 €, 114,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Slavujev venac, Braće Ribnikar; 114m2, 5 kancelarija, PSUT, podno grejanje na struju, interfon, internet, 2 garažna, 3 parking mesta; U ponudi je kvalitetan poslovni prostor pogodan za veliki broj delatnosti u polusuterenu prelepe kuće u blizini Zire; Ulazni deo - prijem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
  Stan, ZAJEČAR, 73.500 €, 49,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA, ODMAH USELJIVA! Moderan dvosoban stan u potpuno novoj zgradi koja zadovoljava sve estetske kriterijume, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u centru Zaječara. Stan je nekorišćen. Zadovoljava sve potrebe savremenog načina života. Zgrada je izgrađena po redovnoj proceduri.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzni trosoban stan 95m2 u Resavskoj ulici u blizini Kliničkog centra i Slavije. Stan se nalazi u zgradi rezidencijalne gradnje sa portirom. Nalazi se na 4. spratu od 5 spratova. Dva lifta Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 157.500 €, 105,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.5, 105m2, EG, lift, III/V, telefon, interfon,parking. Uknjižen. Lep,svetao stan, salonskog tipa na odličnoj lokaciji u Bulevaru Kralja Aleksandra. Sastoji se od dve sobe, dnevnog boravka, antre, dva mokra čvora. Dvostrano orijentisan, pripadajuće parking mesto. Kontakt 060/559-3691....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 58.000 €, 39,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Krnjača, Dolovska, 39m2 -------------------------------------------- 39m2, 2.0, vpr/3, TA, francuski balkon, parking, interfon, telefon, izvorno Stan se nalazi u novijoj zgradi u mirnoj ulici u Krnjači, u blizini dve škole, vrtića, prodavnica, Zrenjaninskog puta, brojnih....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 350.000 €, 216,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu kuću na samom ulazu u Čelarevo, zajedno sa poslovnim prostorom na Novosadskom putu. Kuća realne kvadrature ima nešto ispod 300m2, a poslovni prostor je veličine 200m2. Kuća poseduje 3 kompletne etaže, suteren, prizemlje i visoko podkrovlje. Na svakom....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 350.000 €, 216,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu kuću na samom ulazu u Čelarevo, zajedno sa poslovnim prostorom na Novosadskom putu. Kuća poseduje 3 kompletne etaže, suteren, prizemlje i visoko podkrovlje. Na svakom spratu kuće nalazi se kupatilo, suteren sa ostavom, vešerajem, garažom sa direktnim....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 88.000 €, 60,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izvanredan dvosoban stan smešten u srcu Sremske Mitrovice. Stan je površine 60m2 i po strukturi je dvosoban. Ova nekretnina se nalazi na šestom spratu stambene zgrade koja ima ukupno sedam spratova, pružajući izuzetan nivo privatnosti i udobnosti. Prostor je odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 185.000 €, 114,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno komforan stan na par minuta od Banjice površine 114m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od tri sprata. Po strukturi stan je četvorosoban, nalazi se u blizini spomen park Jajinci. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 313.795 €, 221,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108782, PR/, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking. Prodaje se useljiv stan u porodičnom stambenom objektu sa samo dva stana. Ukupno uknjiženih 221 m2 od čega stan od 157m2, garaza u suterenu od 20 m2, suterenske prostorije sa mokrim čvorom od 44 m2 i sopsteveno....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan, površine 60m2, dve terase ukupne površine 38m2, na odličnoj, mirnoj lokaciji, blizu Roda Centra, osnovne škole, vrtića, sportskih terena i parka. Nalazi se na III spratu, sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i dve....

 
 
 
  Stan, BANJA, 150.000 €, 106,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Višnjička banja, Stojana Stoleta Aranđevovića, 106.30m2 . 106.30m2, 3.0, 3/3, podno grejanje, terasa, interfon, telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan u izgradnji,cena od 1400e po m2 GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samom ulasku u Futog na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo odličanu ponudu stanova smeštenih u naselju Boleč. Sve u stanu je novo, nikad useljavano. Uknjiženo je, moguća je kupovina na kredit. Zgrada sa 8 stanova i 12 parking mesta, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Interfon, alarm, video nadzor i kolor video.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 98.690 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, površine 70,78m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je izrazito svetao sa dosta dnevne svetlosti. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 140.000 €, 101,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 101m2, TA, I/II, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 101m2 Na par kilometara od centra, u mirnom okruženju, nudimo Vam trosoban stan u sklopu zgrade sa tri stana. Uz stan ide i pripadajuće parking mesto. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 115.000 €, 83,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na lokaciji Novi Banovci. Stan je površine 83m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban i sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 120.000 €, 90,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 90m2 .. 90m2, 3.0, 3/3, EG+klima, terasa, lođa, 2 parking mesta, interfon, telefon, izvorno Prodaje se udoban dupleks od 90 m2 u Krnjači, u mirnom delu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 123.500 €, 95,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo posebnu priliku da vam predstavimo izuzetan poslovni prostor, idealan za sve koji traže funkcionalno, moderno i pristupačno mesto za svoju delatnost. Smešten u kući sa privatnim dvorištem, ovaj prostor obuhvata tri odvojene prostorije koje pružaju maksimalnu fleksibilnost u....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 42.900 €, 33,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor, Obudojevica, Viogorska, 33m2 . 33m2, 1.5, PTK/4, EG, interfon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Stan na odličnoj lokaciji u održavanoj zgradi bez lifta (Hidrogradnja).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Čukarica - Žarkovo Prodaje se 2.0-soban stan ukupne površine 58m2(36m2 + 22m2 terasa). Na odličnoj lokaciji, mirna ulica bez buke. Nalazi se u prizemlju zgrade novije gradnje! Stan je kompletno namešten NOVIM stvarima! Odvojena kuhinja sa trpezarijom. 2....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnji na lokaciji Stari Banovci. Stan je u novogradnji, površine 72m2 i nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 5 spratova. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 700.000 €, 554,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K684 Na prodaju je prelepa zgrada/kuća koja nudi sve što vam je potrebno za udoban i porodičan život, smeštena na održavanom placu od 6,3 ari u naselju 25. maj, udaljenom oko 1 km od centra grada. Ova impozantna kuća s ukupnom površinom od 554 m2 ima četiri potpuno nameštena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 124)

<< <1 2 3> >>