• GoHome Professional
oglasi.rs parking interfon 70 m2 do 1500 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking interfon 70 m2 do 1500 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking interfon 70 m2 do 1500 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs parking interfon 70 m2 do 1500 eura/m2" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 954 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 87000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 98.690 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, površine 70,78m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je izrazito svetao sa dosta dnevne svetlosti. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnji na lokaciji Stari Banovci. Stan je u novogradnji, površine 72m2 i nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 5 spratova. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 114.000 €, 74,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, trosoban stan, istočno orijentisan. Nalazi se na 3.spratu, u novijoj zgradi sa liftom, interfonom i sopstvenim parkingom, Žitni trg. Sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve sobe, ostava, kupatilo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking interfon 70 m2 do 1500 eura/m2'
99.960 €
68.000 €
63.000 €
  Stan, MALI MOKRI LUG, 104.000 €, 67,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mali mokri lug, Nabukovljeva, 67m2 67m2, 2.5, 3/3, 2xterasa, parking, interfon, nov Stanje: nov. Stan se nalazi u novoj zgradi u mirnom delu Malog mokrog luga nedaleko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 65m2(dve terase 10m2), CG. lift, VI/VI, telefon , interfon, garažno mesto. U prilici smo da Vam ponudimo stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu. Svetao, funkcionalan, sa nesvakidašnjim rasporedom prostoeija. Sastoji se od spavaće sobe, radne sobe (idealno za rad od kuće), velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 61.200 €, 72,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 72m2,terasa 4m2, CG, VPR/VI, lift, telefon, interfon. Uknjiženo 71m2. Izdaje se funkcionalan i svetao stan površine 72 m², na visokom prizemlju, u mirnoj ulici nadomak Vukovog spomenika. Struktura stana: • Dve spavaće sobe • Dnevni boravak • Kuhinja • Kupatilo • Terasa • Ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, komforan, dvosoban stan kod Katoličke porte. Odlična lokacija, u samom centru Novog Sada (pešačka zona). Stan je opremljen novim i modernim nameštajem. Sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, odvojene spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Pored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111374, I/IV, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u mirnom, elitnom porodičnom kraju. Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom i interfonom. Stan je šarmantnog enterijera, po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 56.250 €, 75,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i moderan stan u atraktivnom delu Zemuna, naselje Gornji grad. Sa ukupnom površinom od 75 m2, ovaj stan pruža udobnost i funkcionalnost, a dodatnu pogodnost predstavlja prostrano dvorište, idealno za opuštanje ili društvena okupljanja na svežem vazduhu. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u ulici Vojvode Stepe blizu Super Vera. Stan je površine 68m2 i po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0. 76m2(terasa 4m2), CG, lift, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 76m2. Izdaje se prostran i svetao trosoban stan u mirnom delu Bloka 61, površine 76 m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Nova stolarija i svuda postavljeni komarnici, zastakljena terasa,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan od 66m² Stan se nalazi na 5. spratu novije zgrade (2020. godište) sa liftom, interfon sistemom i video nadzorom. Struktura i raspored: Stan poseduje ulazni hodnik, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, prostranu terasu sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 650 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Košutnjaku – 70 m² Kompletno namešten stan u mirnom delu Košutnjaka. Stan ima tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, terasu i sve prostorije osim kupatila imaju prirodno osvetljenje. Opremljen je kablovskom, internetom, klimom, interfonom i mašinom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran namešten stan, Kumodraž 2, 75m² – 600€ Idealno za porodicu ili 3 studenta Na 1. spratu kvalitetne zgrade (crvena fasadna cigla), izdaje se svetao, trostrano orijentisan stan od 75m². Poseduje 3 sobe (2 spavaće + velika dnevna), kompletno opremljen: nova klima (Midea), novi....