• GoHome Professional
oglasi.rs parking ekskluzivan što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking ekskluzivan što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking ekskluzivan što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking ekskluzivan što manji" pronađeno 147 nekretnina - prosečna cena 2.519 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 346.500 €, 77,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u BW Sensa – Vaš dom iz snova u Beogradu na vodi Predstavljamo vam jedan od najlepših stanova u Beogradu na vodi, smešten u prestižnoj zgradi BW Sensa, nadomak Galerije. Ova elegantna rezidencija pozicionirana je u četvrtom redu od reke Save, u mirnom zagrljaju Savskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 385.000 €, 77,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX salonac u centru – 77 m², 385.000 € Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran salonac od 77 m² u najstrožem centru grada, u prelepoj i reprezentativnoj zgradi pod zaštitom Republike Srbije. Zgrada je odlično održavana, sa novim liftom, i u njoj se nalaze kancelarije više ambasada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.400 €, 78,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121480, II/II, terasa, garaza, stambena zgrada. Trosoban stan u okviru moderne urbane vile sa 6 stambenih jedinica u ulici Gorana Kovačića. Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Somborskog bulevara. Stan ima ekskluzivan izlaz na prostranu krovnu terasu od oko 70m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 321.001 €, 78,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA ,SNIŽEN CENA -321001 EVRA-FIXNO-FIXNO-FIXNO MAXIS GROUP DOO BEOGRAD-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 CENA JE SNIŽENA (POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE CENE OD NAČINA ISPLATE) Mogućnost kupovine garažnog mesta uz ovaj stan-cena garaže je 25 000 evra 🏙️....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 104.000 €, 80,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je neuseljavan trosoban stan u Beogradu na vodi, smešten u prestižnoj zgradi BW Sensa. Stan se izdaje nenamešten, što ga čini idealnim kako za stambeni prostor, tako i za poslovne potrebe. Ono što ga posebno izdvaja jeste njegova pozicija – nalazi se u prizemlju i poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 263.250 €, 81,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude na prestižnoj lokaciji, nadomak Keja i starog jezgra Zemuna, savremeno dizajnirane stanove u zgradi visokog standarda i privatnosti. Stan na prvom spratu sadrži tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa kuhinjom, moderno kupatilo i dodatni toalet. Ekskluzivna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 131.200 €, 82,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Agencija z nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan stan u Beogradu na vodi – Zgrada Simfonija Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu priliku za zivot i uzivanje n najepšoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 338.870 €, 85,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan i prostran trosoban stan u samom srcu Novog Sada, idealan za one koji žele vrhunski komfor i prestižnu lokaciju. Smešten u mirnoj, boemskoj ulici u centru Novog Sada, ova nekretnina spaja komfor,eleganciju i spokoj. Dizajniran kao luksuzno urbano utočište,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 261.420 €, 87,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA STANA U IZGRADNJI – ZVEZDARA, BEOGRAD Ekskluzivna ponuda u mirnom delu Zvezdare, u blizini Građevinsko-tehničke škole „Branko Žeželj”. Na prodaju stan u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji sa svega 5 stambenih jedinica, što garantuje intimu, mir i komfor budućim stanarima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 356.700 €, 87,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 📌 Cena: 4100 €/m² -FIXNO ✨ EKSKLUZIVAN STAN U BW ECHO –ODMAH USELJIV ✨ 🏙️ Dvosobni stan sa dvostranom orijentacijom-POGLED NA ''TC GALERIJA'' Predstavljamo Vam moderan, luksuzan stan u jednoj od najtraženijih zgrada Belgrade Waterfront-a – BW ECHO.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 120.150 €, 89,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzan četvorosoban stan, smešten u novoizgrađenoj zgradi. Ovaj prostrani stan nudi vrhunski komfor, kvalitet i panoramski pogled na grad – idealan za savršen porodični život ili za one koji žele ekskluzivan životni prostor u centru Beograda. Struktura stana: Svetla....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 144.000 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s425 Otvorite vrata svog novog života u prelepom dupleks stanu površine 90 m2 na Zlatiboru - gde priroda, čist vazduh i nadmorska visina od oko 1.000 metara postaju deo vaše svakodnevice, pružajući osećaj mira i ravnoteže! Stan na drugom i trećem spratu zgrade sa liftom nudi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 144.000 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je ekskluzivna novogradnja na Panteleju koja će imati sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život jedne porodice. Stambeni objekat je spratnosti P+4 i odlikuje ga moderan dizajn i visoki kvalitet gradnje. Prodaje se troiposoban stan površine 89,8m2,na I spratu i čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 399.000 €, 90,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan površine 90 m² u prestižnoj zgradi BW Arcadia, u srcu Beograda na vodi – jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u gradu. Karakteristike stana: Moderno i kvalitetno opremljen Veoma svetao i funkcionalno raspoređen Kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 475.000 €, 92,00 m2 cca 5160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.5, 92m2, dve terase, podno grejanje, 8/8, lift, telefon, interfon, nogućnost garaže. Uknjižen na 92m2. 🏙️ Na prodaju luksuzan penthaus u ulici Luke Vukalovića – 83 m² 💰 Cena: 475.000 € Na prodaju je ekskluzivan penthaus od 83 m² u jednoj od najtraženijih ulica grada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 275.840 €, 94,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno! Na prodaju ekskluzivan duplex od 94m² na Bulevaru Patrijarha Pavla, u mirnom okruženju, blizu prodavnica i apoteke. Stan je opremljen troduplim argon staklima, duplom izolacijom, španskom tau keramikom, velux krovnim prozorima sa dodacima i nameštajem rađenim po meri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 460.888 €, 95,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ NA PRODAJU – NAJVEĆI TROSOBAN STAN U BEOGRADU NA VODI | BW ETERNA 📌 Lokacija: Beograd na vodi, zgrada BW Eterna 🏷️ Cena: Snižena (uz mogućnost dodatne korekcije u zavisnosti od načina isplate) 🚗....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 99,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Ova ekskluzivna ponuda predstavlja pravu oazu mira i prirode! Fantastična kuća smeštena na Popovici, u nacionalnom parku "Fruška gora", pruža jedinstvenu priliku za život u okruženju netaknute prirode. Nalazi se na nadmorskoj visini od 360 metara, na samo 11km od Novog Sada.Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 371.250 €, 99,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRAČARU – STAN 99 m² + TERASA 47 m² - Odmah useljivo Retko se pruža prilika da se na Vračaru pronađe ovakva ponuda – moderan stan u luksuznoj novogradnji, koji spaja udobnost, prostranost i prestižnu lokaciju. Stan se prostire na 99 m² neto stambene površine,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 600 €, 100,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje ordinacije- kancelarijskog prostora u glavnoj ulici preko puta KBC, u Kragujevcu, koja je smeštena na 1.spratu, zgrade koja je novogradnja. Površina prostora koji se izdaje je 72 m2, plus terasa 28m2, Sama spratna visina je 2,9 m. Prostor poseduje 6 mokrih čvorova, a još....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 400.000 €, 104,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo ekskluzivan četvorosoban stan od 104m² na 2. spratu novije zgrade (2009) u mirnom delu Dorćola. Stan je dvorišno orijentisan, u kompleksu sa obezbeđenjem 24/7 i privatnim dvorištem sa dečijim igralištem. Sastoji se od dnevnog boravka, zatvorene terase, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Topčider, 333.999 €, 106,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIŽENA CENA SPECIJALNA PONUDA po 3100 +PDV PRODAJA LUKSUZNIH STANOVA U BEOGRADU - TOPČIDER RESIDENCE Direktna prodaja: 060 0660-422, 060 0660-423, 060 0660-429 Ekskluzivna prilika za kupovinu luksuznih stanova u jednom od najprestižnijih delova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 318.000 €, 106,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan koji se nalazi na 4. spratu,od ukupno 5.spratova u stambenom objektu u izgradnji, između ulica Lazara Kujunčića i Karpoševe ulice na Banovom brdu,površine 106.50m2.Po strukturi je četvorosoban i poseduje:hodnik,dnevni boravak,trpezariju,kuhinju,tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 371.000 €, 107,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan u jednom od najtraženijih kompleksa u Novom Sadu, Avenija Garden Residence. Stan je dvostruko orijentisan i iz njega se pruža panoramski pogled na Frušku goru i Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka, tri spavaće sobe, od kojih je jedna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 1.100 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se ekskluzivan stan površine 108 m² na 2. spratu nove zgrade (2023), sa liftom i premium fasadom. Raspored obuhvata dnevni boravak, kuhinju, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet,ostavu i dve prostrane terase sa pogledom na dvorište. Stan je u potpunosti opremljen luksuznim nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.800 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan petosoban SmartHome stan u Petrovaradinu – luksuz, funkcionalnost i mir u jednoj adresi U mirnoj zoni Petrovaradina, na svega 3 kilometra od centra Novog Sada, izdaje se luksuzan petosoban stan površine 108m², smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 525.000 €, 109,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan luksuzan i 4.0 stan U ponudi je izuzetan, svetao i prostran četvorosoban stan vrhunskog kvaliteta, sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji pruža maksimalan komfor i funkcionalnost. Prostorije u stanu: ulazni hodnik, open space-dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, 3 velike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 356.950 €, 115,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je penthouse u novogradnji na Banovom brdu, smešten u prizemlju moderne stambene zgrade, sa privatnim dvorištem od 115 m² i dodatnih 120 m² koje će investitor kompletno urediti. Ovaj izuzetno prostran i funkcionalan stan osmišljen je za vrhunski komfor i pruža raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 235.000 €, 117,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***EKSKLUZIVNA PRODAJA*** Prodaje se dupleks od 117 m² (uknjižen), sa 20 m² krovne terase koja pruža fantastičan panoramski pogled na Frušku goru i grad. - Struktura stana: • Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom • 3 spavaće sobe • 2 kupatila • Velika terasa sa podnim grejanjem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 479.700 €, 117,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Luksuzan trosoban stan u zgradi Lumia, Beograd na vodi Predstavljamo vam ekskluzivan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada Lumia, koji pruža savršen spoj modernog dizajna, funkcionalnosti i izuzetne lokacije. Stan se prostire na izuzetno dobro organizovanoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 118,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi ELITE NEKRETNINE. Ekskluzivan stan na odlicnoj lokaciji u luksuznoj novogradnji, dobro pozicioniran. Stan je modernog enterijera. Visoki standardi gradnje i izvanredan kvalitet ugrađenih materijala. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 402.390 €, 118,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan penthouse na Lekinom brdu – spoj savremene arhitekture, vrhunske gradnje i porodične harmonije. U ponudi je ekskluzivan penthouse u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Lekino brdo. Ovaj stan predstavlja pravi primer moderne arhitekture i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 192.000 €, 120,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo ekskluzivan poslovni prostor od 120m², kompletno adaptiran i dizajniran s fokusom na potrebe IT firmi, kreativnih agencija, startapa, dizajn studio, i srodnih delatnosti. Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Brankovoj ulici, u samom srcu grada. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 479.000 €, 121,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan neuseljen penthaus u prestižnom naselju West 65 Na prodaju ekskluzivan neuseljen penthaus u jednom od najprestižnijih naselja u Beogradu – West 65. Ova nekretnina nudi savršen spoj vrhunskog dizajna, udobnosti i sigurnosti, namenjena onima koji traže kvalitetan životni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 520.000 €, 123,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118513, XIV/XIV, lift, terasa, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Prodaje se stan u zgradi ZepTerra, portirska sluzba 24h - video nadzor kompletnog kompleksa - higijena kompleksa na dnevnom nivou - ulaz u garazu sa prepoznavanjem tablica - ekskluzivna stolarija drvo-aluminijum....

 
 
 
  Kuća, KAC, 128.750 €, 124,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prodaja kuće u Kaću, površine 124m2. Kuća se nalazi na placu površine 482m2 i izlazi na dve ulice. Kuća ima priključak za gradsku vodu, samo treba sprovesti, do sada se koristio hidrofor. U cenu je uračunata agencijska provizija. Uknjiženo 1/1, bez tereta. Registar posrednika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 367.500 €, 126,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prilika – Luksuzan SMART stan sa panoramskim pogledom na Hram! U samom srcu Voždovca, nudimo vam jedinstven stan vrhunskog kvaliteta, trostrano orijentisan, sa prostranom terasom i spektakularnim pogledom na Vračar i Hram Svetog Save. Ovaj stan predstavlja spoj savremenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 318.800 €, 129,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Novi Sad, Novo naselje. Predstavljamo ekskluzivan projekat koji čine tri luksuzne vile sa po tri stambene jedinice. Pažljivo odabrana, mirna lokacija za stanovanje, izolovana od gradske buke. Vile su spratnosti suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, 25. Maj, 221.000 €, 130,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal 130 m² – najlepša lokacija, najluksuznija zgrada u gradu U ponudi je ekskluzivan lokal površine 130 m², smešten u najluksuznijoj stambeno-poslovnoj zgradi u celom gradu, na apsolutno najtraženijoj lokaciji. Ovaj prostor idealan je za restorane, kafiće, prestižne salone,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan Četvorosoban Stan na Vračaru, Blizu Hrama Tip: Četvorosoban stan, 131 m² Sprat: Drugi sprat u ekstra luksuznoj zgradi, odmah useljiv Izvanredna Lokacija i Moderni Dizajn: Lokacija: Najbolja lokacija na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 330.000 €, 132,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen i kompletno namešten penthouse površine 132m2 sa sopstvenom baštom i 2 garažna mesta. Ova ekskluzivna nekretnina nalazi se u mirnom delu grada, u čijoj neposrednoj blizini imaju sve sadržaje potrebne za život, a ujedino traže udobnost,eleganicju i privatnost.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 147)

<< <1 2 3 4> >>