• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano što ve - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano što ve - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano što veći

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano što veći" pronađeno 740 nekretnina - prosečna cena 1.794 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 600 €, 58,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor u centru Niša. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade. Površina stana je 58m2. Stan je kompletno renoviran, još uvek su radovi u toku. Prostor čine tri prostorije, kuhinja i dva kupatila. Grejanje je na struju inverter klima. Nalazi se na idealnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 550 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX STAN KOD SPENSA U ULICI DIMITRIJA TUCOVICA NA PRVOM SPRATU USELJIV OD 20.09. INFORMATIKA OKO 8.000-11.000 din RENOVIRAN STAN SA TERASOM O PODRUMSKOM OSTAVOM PARKING U DVORISTU ZGRADE CENA 550eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 170.000 €, 57,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kompletno renoviran i opremljen stan 200m od Trgovačke ulice koja pruža razvijenu infrastrukturu. Linije gradskog prevoza vode ka svim delovima grada a na Adi ili Košutnjaku ste za nekoliko minuta. Stan se nalazi na visokom prizemlju u manjoj zgradi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula. Karaburma, Pera Ćetkovića, 57m2 . 57m2, 2.0, PR/4, na struju, podrum, interfon, parking, lux, renoviran Prodaje se stan bez ulaganja sa nameštajem, odmah useljiv. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117269, PR/IV, telefon, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. Stan je kompletno renoviran ( vodovodna i elektro instalacija ). PVC stolarija(Veka) sa stopsol staklima i roletnama i sa Komarnicima . Ugrađene su i sigurnosne rešetke koje se mogu otkljucati po potrebi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.500 €, 57,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121567, V/, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Na prodaju luksuzno renoviran trosoban stan od 57 m² u jednoj od najlepših i najširih ulica u naselju – Piva Karamatijeviča, okruženoj zelenilom i sa velikim parking prostorom ispred zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 157.000 €, 57,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, SAJMIŠTE površine 57m2. Stan je komplet renoviran i prodaje se namešten. Prelepa ugradna kuhinja, korišćeni vrhunski materijali i oprema. Iz stana se pruža prelep i otvoren pogled na grad. Komotan dnevni boravak pravilnog oblika, hodnik iskorišten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 143.070 €, 57,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Labudovo brdo, ulica Sretena Mladenovića Mike. Dvosoban stan, površine 57m² na prvom spratu. Stan poseduje veliku kombinovanu sobu iz koje se izlazi na lođu, malu sobu iz koje se izlazi na zastakljenu terasu, kupatilo, kuhinju, trpezariju, dva hodnika, vešernicu i podrum. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 135.000 €, 57,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118979, IV/. Na prodaju odličan renoviran stan. Bez ulaganja, na traženoj lokaciji, u okolini mir I zelenilo, uvek slobodno mesto za parking. Stan ima pripadajući podrum. Za više informacija pozovite nas. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121253, III/III, dupleks, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Nalazi se u gornjem delu,početak Mirijeva,blizu Kliza u Mite Ružića i bul.Kralja Aleksandra oko 400 m. U blizini kiselih voda. Kupljeno je delom iz stambenog....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 113.000 €, 57,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 1.5 stan, renoviran, bez ulaganja. Prazan, odmah useljiv. Uknjižen na 55m2 grejne površine, mereno ima 57m2. Svetao, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. U lepo održavanoj zgradi sa centralnim grejanjem. Javni parking ispred zgrade. Odlično pozicioniran u naselju, kompletna....

 
 
 
  Stan, BANJA, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju se nudi stan u izuzetnoj lokaciji, u samom centru Niške Banje, u blizini pešačke zone. Idealna nekretnina za sve koji žele miran život u blizini svih važnih sadržaja, sa neposrednom dostupnošću prodavnica, restorana i javnog prevoza. Karakteristike stana: Površina: 57 m²....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan stan na najtraženijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 57m2, nalazi se na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan je veoma komforan, kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 159.900 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan, renoviran stan u Ustaničkoj ulici na Konjarniku. Sa odličnim rasporedom prostorija, ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, ostava, lođa. Stan je uknjižen, kompletno renoviran 2023. godine: struja, voda, kanalizacija, zamenjena je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 149.900 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118579, I/XIII, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. U ponudi stan na extra lokaciji,u centru Rakovice, odnosno jednu stanicu od Vidikovca. Stan se nalazi u urednoj i odrzavanoj zgradi, na prvom spratu,u zgradi sa dva lifta.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 148.000 €, 56,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121276, I/V, terasa, uknjižen, luks renoviran, stambena zgrada. Prodaje se stan površine 56m², na prvom spratu, Novo naselje – na granici sa Satelitom. Stan je kompletno i kvalitetno adaptiran – PVC stolarija, blindirana vrata, novo kupatilo. Veoma je prostran, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 147.080 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je Odličan trosoban stan uz Bulevar oslobodjenja i u blizini železničke stanice, nalazi se na 4. spratu od ukupno 8. Potpuno renoviran, menjane sve električne, vodovodne i grejne instalacije. Stan je dvostrano orjentisan, sever - istok. Prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 133.900 €, 56,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji nudimo vam dvosoban,konforan i uknjižen stan. Stan je renoviran i prodaje se komplet namešten. Za više informacija pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog i nameštenog dvoiposobnog stana na traženoj lokaciji. Veoma svetao stan, funkcionalnog rasporeda. Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i dve terase koje nisu ušle u kvadraturu stana. Uknjižen na 56m2....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma+++Agencijska oznaka 1064160 - Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma. Dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101008- Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma. Dnevni boravak sa kuhinjom i terasom, dve spavaće sobe iz kojih se izlazi na drugu terasu, kupatilo, hodnik, ostava. Podrumska ostava ide uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 120.000 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je renoviran dvosoban stan u Novom Zelezniku na odlicnoj lokaciji ,udaljen 100m od Postanske stedionice,Lidla,Maksija,osnovne skole,vrtica,prevoza Sastoji se od hodnika,kuhinje,trpezarije,dnevne sobe,spavace sobe i zastakljene terase. Uknjizen na 55m2 sa terasom od 7m2.....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 105.000 €, 56,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121950, V/V, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan površine 57 m², na 5. spratu zgrade bez lifta. Stan je svetao i funkcionalan, a sastoji se od: • dve spavaće sobe sa dograđenim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 83.700 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan u blizini Difa, fakulteta Zaštite na radu i gimnazije Svetozar Marković. Stan je po strukturi dvosoban, 56m2 . Sastoji se od hodnika, kupatila, izdvojene trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe sa izlazom na terasu i spavaće sobe. Nalazi se na 5 spratu,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Prozivka, 62.000 €, 56,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvojna kuća-stan, kompletno renoviran sa kompletnim nameštajem. Odlična lokacija, blizu bazena, prodavnice, škole... Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan, kompletno, luksuzno renoviran i kompletno opremljen novim nameštajem i novom tehnikom. Veoma svetao i prijatan, za udoban i opušten život. Fizičko obezbeđenje zgrade 24/7. Izdaje se sa parking mestom u podzemnoj garaži zgrade. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović Tel....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvodoban namešten stan useljiv odmah, kompletno opremljen, osim posteljine i pribora za jelo. Stan je renoviran prošle godine što se može videti sa slika. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 36.400 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

590 EUR10,54 €/m² 56 m² Kvadratura: 56 m² Sobe: - Grejanje: - Parking: Ne Sprat: 2 / - Opremljenost: Namešten sa uređajima KONTAKT SLIKE DETALJI OPIS LOKACIJA Detalji Podaci o nekretnini Transakcija: Izdavanje Kategorija: Dvosoban stan Kvadratura: 56 m² Uknjiženo: Da Stanje nekretnine:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan u blizini OŠ ´Mika Antić´. Površine je 56m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terase. Grejanje je podno. Stan je veoma lepo uređen....

 
 
 
  Poslovni prostor, BATAJNICA, 30.800 €, 56,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo potpuno renoviran lokal u zoni šetališta Batajnice. Prostire se na 56m2, sa izlogom i sa mogućnošću korišćenja bašte. Idealno za otvaranje kafića, restorana, kancelarijskog prostora, butika, prodavnice obuće. Grejanje u lokalu je na inverter klima uređaju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje – Gundulićev venac, luksuzan stan Izdaje se potpuno renoviran, luksuzan stan u srcu Beograda, u mirnoj i urednoj zgradi. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je ka unutrašnjem dvorištu, što obezbeđuje potpunu tišinu i pogled na zelenilo. Stan poseduje dve odvojene spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 55,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na dobroj lokaciji, sređen komforan stan na prvom spratu u dobro održavanoj zgradi. Renoviran stan, bez posebnih ulaganja. Prostorije: iz širokog hodnika se ulazi u sve prostorije. Dve komforne spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo sa prirodnom ventilacijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.800 €, 55,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan trosoban stan u samom Centru grada! Strukturno fantastičan i renoviran pre par godina sa kompletnim vodo i elektro instalacijama, po principu ključ u ruke. Stan je pozicioniran u jako mirnoj ulici a opet blizu svega, sastoji se od komfornog dnevnog boravka, fizički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 4, 195.000 €, 55,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u blok 4, Novi Beograd. Stan je površine 55m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na desetom spratu stambene zgrade od dvadeset spratova sa liftom. Stan je kompletno renoviran i spreman za useljenje. Prelep panoramski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 159.650 €, 55,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka: 1064096 Prodaje se dvosoban, renoviran, dvorišno orjentisan, odmah useljiv stan u blizini Master centra. U okolini se nalaze dom zdravlja, vrtići, škole i igralište za decu sto ga cini idealnim za porodični zivot. Velika dostupnost parking mesta. Za dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 159.650 €, 55,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan od 55m², smešten u srcu jednog od najtraženijih delova Novog Sada – Sajmište! Stan je kompletno renoviran i opremljen, do najsitnijeg detalja – samo unesite svoje stvari i uživajte. Bez trunke dodatnog ulaganja! Prostor je savršeno iskorišćen – komforan dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.600 €, 55,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan od 55m2 sa dnevnim boravkom i dve spavaće sobe na top lokaciji u Novom Sadu. Stan ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju fizički odvojenu sa prirodnom ventilacijom, kupatilo, terasu, ostavu-garderober. Izuzetno funkcionalan raspored sa dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 65.150 €, 55,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvorišni stan u lepom delu Petrovaradina. Delimično je renoviran, poseduje kuhinju, dnevni boravak i dve spavaće sobe. Nazovite nas već danas. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, ŽABALJ, 61.800 €, 55,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom centru Žablja, uknjižen, dvostrano orijentisan. Odlican pogled na glavnu ulicu i na dvoriste. Grejanje na gas. Uradjena termoizolacija spoljnih zidova i plafonа. Novi prozori u sobama sa roletnama i komarnicima. Stan je delimično renoviran i prodaje se polunamešten. Pozovite....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 45.000 €, 55,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvorišni stan u mirnom delu Vršca, stan se nalazi u prizemnoj zgradi. Veličina stana je 55kvm, stan poseduje odvojenu kuhinju od trpezarije, dve sobe, hodnik i wc. Pre dve godine je renoviran , uradjeno novo kupatilo sa kanalizacijom i vodom, postavljena pvc stolarija i uradjena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN – GRBAVICA, 55m² 🏡✨ U ponudi je potpuno nov, luksuzno renoviran trosoban stan u mirnom dvorišnom delu na odličnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara , Grbavica. Budite prvi stanari u stanu koji nikada nije bio useljavan! 👌 🔹 Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U pitanju je stan koji je potpuno nov, renoviran u predhodnoj godini od poda do plafona. Nikada nije useljavan tako da bi podstanari bili prvi stanari. Sve je rađeno po meri od nameštaja. Stan se nalazi na Bulevaru cara Lazara 54. Dvorišno je orjentisan, svi prozori i balkonska vrata....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 579)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>