• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano" pronađeno 749 nekretnina - prosečna cena 1.794 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 149.350 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran i namešten dvosoban stan na TOP lokaciji! Zamenjene su električne instalacije i postavljene table sa novim osiguračima, bezbednosnom sklopkom kako u stanu tako kod sata, zamenjene su vodovodne i kanalizacione instalacije u kuhinji i kupatilu, takođe je urađena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 149.350 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je fantastičan, kompletno renoviran duplex stan od 59m², smešten na izuzetnoj lokaciji – samo 10 minuta pešice od centra grada! Stan je troiposoban, odlično organizovanog rasporeda, svetao i prostran, idealan za udoban i moderan život. Renoviran sa puno pažnje i stila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 149.350 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cara Dušana, 43m2, namešten, dvosoban, bez ulaganja, sa parkingom! +++ Agencijska oznaka 1064175 Na prodaju kompletno namešten i temeljno renoviran dvosoban stan od 43m² u mirnom i uređenom delu grada, idealan za život bez dodatnih ulaganja. Stan se sastoji od hodnika sa velikim ugradnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.350 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan na Adamovićevom naselju. Kompletno namešten i opremljen. Nalazi se na 2. spratu u starogradnji, kvalitetnoj zgradi sa odličnom izolacijom, kompletno renoviran. Poseduje podrumsku prostoriju kao i ograđen parking u dvorištu zgrade. Na krovu zgrade je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.350 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renoviran, moderno opremljen dvosoban stan u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Adamovićevom naselju. Stan površine 43m², uknjižen 1/1, nalazi se u kvalitetnoj zgradi starije gradnje, u mirnoj i uređenoj ulici sa svim važnim sadržajima u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, AVIJATIČARSKO NASELJE površine 64m2. Nalazi se u jednoj od najtraženiji zgrada na lokaciji. Fasadna cigla. Komplet je renoviran i izuzetno je funkcionalan. Odlična komunikacija sa svim delovima grada. Svi potrebni sadržaji u blizini. Zavređuje pažnju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj namešten trosoban stan u novijoj zgradi na Novoj Detelinari nudi udobnost i praktičnost života u samom centru grada. Stan je kompletno renoviran pre dve godine, što znači da je opremljen modernim sadržajima i da je spreman za useljenje. Dodatna prednost ovog stana je što ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- renoviran-Avijatičarsko naselje Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju, nalazi se na drugom spratu sa liftom u zgradi kvalitetne gradnje. Nekretnina je okružena zelenilom, ispred zgrade se nalazi parking koji nije zoniran. Poseduje 64m2, dvoiposobne je strukture,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen Lux dupleks , odmah useljiv i bez ikakvih dodatnih ulaganja, smešten u mirnom i uređenom kraju Karaburme. Struktura stana: Ulazni hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba i terasa Na gornjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 75m2, na jednoj od najlepših lokacija u gradu, u centru sa pogledom na Sabornu crkvu, u neposrednoj blizini parka Čair. Stan je jugoistočne orjentacije. Stan se nalazi u kvalitetnoj starogradnji na petom spratu sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 149.000 €, 35,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Knez Mihailove. Stan se nalazi u suterenu stambene zgrade, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe. Stan poseduje terasu koja je više privatno dvorište. Kupatilo je renovirano, promenjene....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 149.000 €, 140,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K735 Na prodaju prostrana i funkcionalna porodična kuća površine 140 m², smeštena na placu od 5,41 ari, u mirnom i pitomom kraju na putu ka Kosmaju, nedaleko od Koraćičke banje. Ova nekretnina idealna je za porodični život ili adaptaciju u dve odvojene stambene jedinice. Struktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 148.500 €, 50,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan 50 m² na Avijatičarskom naselju, Novi Sad. Stan je kompletno renoviran pre par godina — sve sekundarne instalacije, keramika i sanitarije u odličnom stanju, useljiv odmah bez dodatnih ulaganja. U cenu su uključeni ugradni plakari i kuhinja po meri, izrađeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 148.500 €, 30,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Kompletno renoviran i opremljen jednosoban stan (30 m²) Prodaje se moderan jednosoban stan na odličnoj lokaciji, površine 30 m² (uknjiženih 21 m²). Stan je kompletno renoviran – zamenjene su elektro i vodovodne instalacije, završni radovi, nova unutrašnja i spoljna stolarija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 148.000 €, 56,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121276, I/V, terasa, uknjižen, luks renoviran, stambena zgrada. Prodaje se stan površine 56m², na prvom spratu, Novo naselje – na granici sa Satelitom. Stan je kompletno i kvalitetno adaptiran – PVC stolarija, blindirana vrata, novo kupatilo. Veoma je prostran, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 147.390 €, 54,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan na Bulevaru Cara Lazara. Kompletno renoviran, alu stolarija, elek. podizači roletni. Ulično orijentisan. Za više informacija pozvati agenta prodaje! Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 147.300 €, 52,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komlpetno renoviran dvosoban stan na Grbavici. Stan poseduje veliki dnevni boravak iz kog se izlazi na terasu, odvojenu trpezariju sa kuhinjom, kupatilo, veliku spavaću sobu, ostavu kao i podrumski prostor i biciklanu. Veoma mirna zgrada i okruženje sa puno parking mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 147.300 €, 52,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban kompletno renoviran stan na izuzetno mirnoj lokaciji -Grbavica . Agencijska oznaka 1100540. Prodaje se dvosoban stan od 52m2 plus terasa koja nije u knjiženoj kavdraturi. Smešten je u mirnoj i traženoj ulici na naselju Grbavica. Stan je nedavno kompletno renoviran i prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 147.080 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je Odličan trosoban stan uz Bulevar oslobodjenja i u blizini železničke stanice, nalazi se na 4. spratu od ukupno 8. Potpuno renoviran, menjane sve električne, vodovodne i grejne instalacije. Stan je dvostrano orjentisan, sever - istok. Prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 146.510 €, 49,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosoban stan površine 49 m2. Sastoji se od odvojene kuhinje, kupatila, zajedničke trpezarije i dnevne i prostrane spavaće sobe. Stan je u potpunosti renoviran tako da je moguće useljenje bez ikakvih dodatnih radova. Nalazi se na trećem spratu zgrade koja ima lift.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 146.260 €, 54,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan – Bulevar Jaše Tomića, 54 m² Prodaje se dvosoban stan površine 54 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi na samo 5 minuta hoda od Železničke stanice, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 146.000 €, 68,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u neposrednoj blizini Dušanovog bazara, na 3. spratu starije zgrade kvalitetne gradnje sa liftom, 68m2, 146.000e. stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka , trpezarije, kuhinje sa ostavom, toaleta , terase i odvojenog spavaćeg degažmana koji čine dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 146.000 €, 79,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u kući, površine 79m² u Petrovaradinu (ulica Čajkovskog). Stan je kompletno renoviran, uknjižen 1/1 i prodaje se direktno od vlasnika. Uz stan dolazi i deo tavanskog i podrumskog prostora, kao i pripadajući deo dvorišta na korišćenje. Nalazi se u mirnoj, jednosmernoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 145.500 €, 31,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119386, I/II, klima, salonski, telefon, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Senjaku, uknjizen na 31m2, ali mereno ima 38 kvadrata. Stan poseduje dve spavace sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, sto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 145.500 €, 38,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119346, I/III, klima, telefon, uknjižen, renoviran, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se renoviran dvosoban stan na Senjaku, uknjizen na 38 kvadrata. Stan poseduje jednu spavaću sobu, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju i kupatilo, stan je svetao ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun polje je jedno od Beogradskih naselja koje se najviše razvija, tome je doprinela odlična povezanost sa ostatkom grada, škole, vrtići i sve ostale institucije kojde su potrebne za urban život. U prilici smo da Vam ponudimo duplex u izuzetno mirnoj i tihoj ulici sa velikim parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 145.000 €, 38,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran jednosoban stan uspesno adaptiran u jednoiposoban.Nove instalacije,nova stolarija,sanitarija prazan odmah useljiv. Uknjzen 1/1 Kontakt Slavko 060 5685050 agencijska provizija 2% Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno renoviran jednoiposoban stan na Zvezdari, u Učiteljskom naselju, u ulici Mis Irbijeve. Nalazi se na trećem spratu uredne zgrade sa liftom, preko puta Beo Shopping centra, na atraktivnoj lokaciji koja povezuje mirno porodično okruženje i blizinu svih gradskih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 52,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan od 52m² smešten na drugom spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta, idealan za parove, porodice ili investiciju za izdavanje. Raspored stana: Ulazni hodnik Dnevni boravak sa trpezarijom Kuhinja Dve spavaće sobe Kupatilo + dodatni toalet Ostava Pripadajuća podrumska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122810, I/II, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Nudimo vam stan u Kumodražu,blizu Farmaceutskog fakulteta i Torlak. Sagrađeno je kao kuća sa tri stana,sva tri zaseban ulaz,svaki stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 145.000 €, 50,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo dvosoban stan na top lokaciji. U neposrednoj blizini se nalaze vrtic, skola, posta, prodavnice, autobuska stanica. Prostorije:hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja, spavaća soba, ostava, terasa. Stan je kompletno renoviran. Urađen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji. Potpuno renoviran stan. Stan u osnovi 50m2 sa terasom 56m2 i tavanski prostor sredjen 22m2 sa minimalnom visinom do 1.4m ukupno 40m2. Prodaje se sa namestajem. Pravi porodican stan. uknjizen. Posrednička naknada 2% Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 43,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kompletno namešten i renoviran dvosoban stan na Adamovićevom naselju, površine 43m2, koji se sastoji od hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostorije, u kome je nov veliki ugradni cipelarnik sa dodatnim policama za odlaganje stvari i velikim ogledalom, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 51,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju namešten dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, stan u potpunosti renoviran (instalacije, podovi,zidovi, stolarije). Nalazi se u mirnom delu Grbavice, poseduje podrumsku prostoriju. ŠIFRA 1011202 KONTAKT 0652813134 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća novije gradnje na mirnoj lokaciji. Pozicionirana na severnim padinama Fruške gore, ova nekretnina Vam pruža mirno utočište na svega tridesetak kilometara od Novog Sada. Idealna za one koji žele da se odvoje od gradske vreve i užurbanog života. Kuća se sastoji od dva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, dvosoban stan u blizini limanske pijace. Nalazi se na četvrtom spratu, ima lift. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ulazi iz predsoblja a čine ga prostrana dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja ima prozor, kupatilo isto ima prozor, terasa koja....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 144.200 €, 68,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. KOMPLETNO NAMEŠTEN duplex, na atraktivnoj lokaciji. Stan je pozicioniran na 3/3 spratu, kvalitetno uradjene zgrade sa liftom koja je završena 2016.godine. Na donjoj etaži nalazi se dnevni boravak sa trpezarijskim prostorom i terasom od 10m2, kuhinja i WC.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.600 €, 55,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan od 55m2 sa dnevnim boravkom i dve spavaće sobe na top lokaciji u Novom Sadu. Stan ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju fizički odvojenu sa prirodnom ventilacijom, kupatilo, terasu, ostavu-garderober. Izuzetno funkcionalan raspored sa dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 143.220 €, 58,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam delimično renoviran dvosoban stan površine 58m2 koji bi bez problema mogao da se prepravi u dvoiposoban. Ovaj komforan i funkcionalan stan se nalazi u ulici Stevana Hristića na Novom Naselju-Bistrica. Spratnost je visoko prizemlje izdignuto 3 stepenika. Ulično je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 143.070 €, 57,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Labudovo brdo, ulica Sretena Mladenovića Mike. Dvosoban stan, površine 57m² na prvom spratu. Stan poseduje veliku kombinovanu sobu iz koje se izlazi na lođu, malu sobu iz koje se izlazi na zastakljenu terasu, kupatilo, kuhinju, trpezariju, dva hodnika, vešernicu i podrum. Parking....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 142.500 €, 126,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća u Železničkom naselju, potpuno renovirana, stari deo kuće je od mešanog materijala renoviran kompletno(fasada, stolarija, oluci, opšiv, krov), novi deo kuće je potpuno nov. Velika lepa terasa sa zasebnim toaletom u zadnjem delu dvorišta, velika garaža, miran kraj. Vlasnik 1/1,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 588)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>