• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura interfon što skup - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 190000 eura interfon što skup - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura interfon što skuplji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura interfon što skuplji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Banjica, 209.000 €, 84,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo četvorosoban stan na Banjici, u ulici Paunova, ozelenjena ulica, okružena parkovima, igralištima i svim potrebnim sadržajem za obezbeđen život. Zgrada je vojna od fasadne cigle- projektovao ju je profesor Arhitektonskog fakulteta, Aca Stjepanović. Završena je 1983.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Za razliku od standardnih stanova koji su samo za stanovanje, ovaj Duplex je Idealan i planiran za California Mini Hostel, Stan na Dan, ili Rentiranje Apartmana: Uradjeno u California Stilu sa Klima Uredjajem, mini bazenom, i mogucnost....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 207.380 €, 87,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se se nov stan u luksuznom kompleksu zatvorenog tipa na lepoj lokaciji. Popovica, kao deo naselja idealan za porodično stanovanje, sem mira, pruža i pogled na Dunav. Kompleks zatvorenog tipa - ograđen i samo stanari će imati pristup. Svaki stan poseduje numerisano parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 207.000 €, 70,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 70m2, terasa, 5/10, dva lifta, CG, podrum, interfon, telefon. Uknjižen bez kvadrature. Na preknjižbi. Izuzetno svetao, dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban. Nalazi se na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hale Pionir. U blizini se nalaze još i dva vrtića, dve Osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 203.237 €, 68,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Zeleno brdo, Ilindenska, 68.43m2 ---------------------------------------------------------- 68.43m2, 2.5, 1/4, EG, lift, lođa, garaža, interfon, telefon, novogradnja Sendvič zid, alu stolarija, hrastov parket I klase, uvozna keramika I klase. U ponudi i stan iste strukture....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 202.200 €, 51,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Crvenom krstu nadomak svih važnih gradskih tačaka nastaje zgrada sa karakterom, spoj modernog dizajna i vrhunskih materijala namenjena onima koji žele više od proseka. Svaki stan nudi maksimalnu funkcionalnost i osećaj privatnosti uz detalje koji prave razliku: cg sa kalorimetrima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.000 €, 79,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila je namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno s kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe sa prirodnom svetlošću, terasa, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 201.600 €, 72,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan stambeno-poslovni objekat u izgradnji na odličnoj lokaciji, u ulici Živka Davidovića koja je paralelna sa ulicom Bulevar kralja Aleksandra. Objekat se nalazi u blizini dva tržna centra TC „Beo Shopping Centar“ i TC „Aviv Park“, blizu je i Dom zdravlja Zvezdara,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 74,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban duplex od 74m2 na lokaciji Podbara, sa mnogobrojnim potencijalima. Idealno za Mini Hostel, izdavanje na dan ili apartmane, kao i za višečlanu porodicu Urađeno u "California" stilu. Poseduje na obe etaže dva u mermeru uradjena kupatila. Zgrada poseduje lift,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 200.700 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 57,34m2, terasa, EG, 2/4, lift, interfon, video nadzor, mogućnost garažnog mesta. Građevinska dozvola U ponudi moderni stanovi u novoj, luksuznoj zgradi smeštenoj u mirnoj a atraktivnoj Karpoševoj ulici.Odlična povezanost sa svim delovima grada. Nalazi se na 200m od Ada moll-a....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs parking do 190000 eura interfon što skuplji (403)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>