• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura interfon što skup - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs parking do 190000 eura interfon što skup - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura interfon što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura interfon što skuplji" pronađeno 316 nekretnina - prosečna cena 2.014 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 140.000 €, 144,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna salonska kuća u blizini centra grada površine 144 m2 na placu od 3,83 a. Sastoji se od hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, još jedne odvojene trpezarije, tri spavaće sobe od kojih je jedna u potkrovlju, dva kupatila i suterena u kom se nalazi kotlarnica....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan površine 72 m2 na II spratu u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, ostave, toaleta, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu, dve sobe i kupatila. Po podovima su granitne pločice, visokokvalitetna PVC stolarija sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 139.050 €, 89,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100519 Prodaje se moderno uređen dupleks stan na Adicama, u zgradi visokog kvaliteta, novogradnja, udaljenoj svega 50 metara od šetališta i autobuske stanice (linija 6). Nalazi se u mirnom kraju, bez saobraćajne buke. Uknjižen 1/1 na vlasnika, na 51m2 uz pravo korišćenja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 138.600 €, 46,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude stan u novogradnji u Bulevaru kralja Aleksandra. Mirno okruženje, odlična povezanost sa svim delovima grada. Podzemna garaža, pametni home sistem (rasveta, klima, spoljne roletne), bezbednost (interfon, obezbeđenje 24h, služba održavanja). Grejanje daljinsko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 138.190 €, 40,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo novu izgradnju na Grbavici, najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Lokacija je odlična za miran porodičan život, kao i za investiciju. U blizini sve što je neophodno, market, pijaca, autobuska stanica, osnovna, srednja škola, vrtić, centar. U pitanju je zgrada visokog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 137.170 €, 43,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

BULEVAR, 43m2, DVOSOBNI Predstavljamo Vam prodaju dvosobnih stanova u izgradnji sa rokom završetka kraj decembra 2024. godine. Zgrada je lokacijski odlično pozicionirana u blizini Sajma i Bulevara oslobođenja. Svi stanovi su identične strukture i rasporeda po vertikali. Prostorije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 135.300 €, 41,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 41 m2,terasa 3m2, podno grejanje, inverter klima,ALU-stolarija, II/V, lift, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi imamo novogradnju na odličnoj lokaciji. U izgradnji su korišćeni najsavremeniji materijali moderne gradnje. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Rok završetka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 135.000 €, 67,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvosoban stan, adaptabilan u trosoban, na frekventnoj lokaciji Žarkova. Zgrada je izgrađena 2000 godine. Stan se nalazi u prizemlju zgrade od četiri sprata. U osnovi ima trpezariju sa kuhinjom, dnevnu sobu, spavaću sobu, dečiju sobu, predsoblje, ostavu, prostrano kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 134.400 €, 48,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo dvosoban stan u izgradnji, u blizini stare okretnice tramvaja, Kluza Stan je površine 48,78m2, nalazi se na poslednjem spratu stambene zgrade od četiri spata sa liftom Po strukturi se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 134.000 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. 🏠 Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! 📍 Lokacija: Ul. Matice Srpske 📐 Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² 😍) 📞 Kontakt: 0628530990 Šta dobijate? •....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 133.931 €, 70,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Sterijina, 70.49m2 ------------------------------------- 70,49 m2, 3.0, 1/2, EG, parking, interfon Novogradnja na odličnoj lokaciji za miran porodični život van grada. U blizini aerodroma Nikola Tesla, budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Smart sistem gradnje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 51,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan na Adicama. Sve novo po meri radjeno. Stan se prodaje bez nameštaja, ukoliko neko želi može i sa nameštajem. Terasa pokrivena i poluzatvorena sigurnosnim zatamljenim staklom. Parketi,blind vrata,sobna vrata profesional s zvučnom zaštitom, 2 inverter....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 132.440 €, 43,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

BULEVAR, 43m2, DVOSOBAN Predstavljamo Vam prodaju dvosobnog stana u izgradnji sa rokom završetka kraj decembra 2024. godine. Zgrada je lokacijski odlično pozicionirana u blizini Sajma i Bulevara oslobođenja. Svi stanovi su identične strukture i rasporeda po vertikali. Prostorije koje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 132.000 €, 52,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Zemun,Banijska,2.0,52 m2 i parking mesto u garaži ,132 000eur,odličan Prodaja stana,Zemun,Banijska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu ,marketa,doma zdravlja,škole,vrtića,autobusa i restorana. Stan,2.0.5,52m2 se nalazi na I/III sprata u novoj zgradi sa liftom i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 131.239 €, 35,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji u samom srcu Lekinog brda Stan se nalazi na trećem spratu luksuzne i kvalitetne zgrade od tri sprata, iznad je povučeni sprat Površina stana je 35,47m2, open space koncept Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa mini kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 130.400 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stanovi u novogradnji na veoma dobroj lokaciji; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Odličan projekat, predviđena izgradnja 22 dvospratna objekta u nizu, sa ukupno 132 stambene jedinice; - Intimno stanovanje, na svakoj etaži po 2 stana, ukupno....

 
 
 
  Stan, JAKOVO, 130.000 €, 69,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Surcin, Jakovo, Novogradnja, 69,79M2 Odmah useljivo Energetski pasos Spratnost 1/1 EG sa kontrolom utroska Trosoban stan, terasa,klima,topla voda, WiFi, telefon,internet, interfon, video nadzor, parking, sa bastom. Smart home sistem, daljinsko: grejanje, svetlo, roletne, topla voda.....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep i funkcionalan dvoiposoban stan površine 65m2 na drugom spratu nove stambene zgrade u Rakovici u neposrednoj blizini prevoza, snabdevanja, škole 14. oktobar. Oprema: ulazna sigurnosna vrata, PVC stolarija, klasičan parket, sanitarije i pločice 1. klase, etažno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117239, III/V, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se stan, 52m2, na Detelinari. STAN ZA MLADE KREDIT. Dvorišno orijentisan. Pruza savrsen mir i tisinu. Plan stana: prelepo predsoblje iz kojeg se ulazi u kuhinju, posebno u dnevnu sobu sa koje je izlaz na terasu i na veliku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prlici da vam odličan troiposoban stan površine 66m2 na par minuta od Banjice u Jajincima ispod netaknute prirode šuma "Jajinci", kao i Spomen - Parka Jajinci U blizini se nalazi O.Š Jajinci, super marketi, apoteke na 100 m od Doma zdravlja i poste i svi ostali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.415 €, 45,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122585, II/III, klima, lift, novogradnja, parking, stambena zgrada. U prodaji kvalitetan dvosoban stan u novogradnji, na severnom Telepu. Mirna zgrada sa samo 6 stanova. Stan se nalazi na drugom spratu, zgrada ima lift. Stan je svetao i prostran. Prozori su kvalitetni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.400 €, 52,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u samom centru garda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini suda. Stanovi kvadratura od 36m2, do 104m2. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva lifta. Projektovani Stanovi odlicnog rasporeda sa jednom, dve ili tri spavace sobe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miodraga Ibrovca, 41m2 41m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, parking, interfon, video nadzor, telefon, kablovska, lux Dokumentacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 127.000 €, 31,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 31m2, lođa 2m2, EG, III/III, telefon, interfon,parking mesto. Uknjiženo 31m2 Lep , svetao stan na odličnoj lokaciji u blizini Cvetkove pijace i Beo šoping centra. Stan se prodaje sa stvarima i parking mestom. U blizini se nalazi, škola, obdanište, prodavnice. Kontakt 060/34 11....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 126.900 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3km od Aerodroma Nikola Tesla, na par minuta od Novog Beograda. Savršena lokacija za miran porodični život van grada. U blizini budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Izlaz na dva auto puta Miloš Veliki i E75. Prodajemo 3.0 stan izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan i moderan stan u energetski efikasnom objektu! Idealno za život ili investiciju, nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju sa brzim pristupom glavnim saobraćajnicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i dve terase. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 475 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 126.070 €, 51,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan u prizemlju zgrade. Rok za završetak radova je oktobar 2025. Visok kvalitet gradnje,interfon,video nadzor,centralni usisivač. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 73m2 , dvorište 0,9 ara , EG, VPR/II, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 63m2. Trosoban stan u novogradnji u mirnoj ulici u blizini centra naselja. Dvostrano orijentisan, sa izrazito funkcionalnim rasporedom prostorija. Stanu pripada parking mesto kao i dvorište površine 1....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Batajnica, Klisina nova 9, 60m2 . 60m2, 2.5, 3/3, EG, klima, terasa, parking, interfon, telefon, renoviran. Prodaje se dvoiposoban moderno opremljen stan u novijoj zgradi, staroj desetak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 124.000 €, 60,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 60m2, terasa 5m2, CG, NPR/IV, telefon, interfon, parking. Uknjižemo 60m2. Stan na odličnoj lokaciji, izuzetno svetao sa odličnim rasporedom prostorija. Mogućnost dogovora da se stan uzme sa stvarima. Ispred zgrade se nalazi veliki parking. Stan za svaku preporuku! Kontakt 064/8132137....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 123.500 €, 95,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo posebnu priliku da vam predstavimo izuzetan poslovni prostor, idealan za sve koji traže funkcionalno, moderno i pristupačno mesto za svoju delatnost. Smešten u kući sa privatnim dvorištem, ovaj prostor obuhvata tri odvojene prostorije koje pružaju maksimalnu fleksibilnost u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.300 €, 57,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam uknjižen trosoban stan. Nov, interfon, kablovska, parking. , odlična izolacija, mali troškovi. Blizina autobuske stanice (6, 12, 7) za cenar, Kej, fakultete. Na 5 min od stana OŠ "Jožef Atila", državni i privatni vrtić, hitna pomoć, ambulanta, apoteke, pošte, supermarketi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.290 €, 43,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u izgradnji u modernom stambenom objektu u neposrednoj blizini Bulevara. Zgrada od ukupno 18 modernih stambenih jedinica, opremljena premium ugradnim elementima, na veoma poželjnoj lokaciji za miran i porodičan život. Svaki stan će uključivati pripremu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 51,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan koji se knjizi kao garaza u prizemlju zgrade.Stan poseduje 2 spavaće sobe elekto roletne podno grejanje podesivo na telefon Centralni usisivac....Zgrada poseduje zajednicko dvoriste interfon video nadzor.... Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 120.000 €, 72,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stara Pazova, Novi Banovci, Pilota Milenka Pavlovića, 72,63m2 -------------------------------------------------------------------------------- 72.63m2, 2.5, I/V, podno grejanje, lift, terasa, parking, interfon, nov, uknjižen. Garden Residence, novi stambeni-poslovni kompleks u Novim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 120.000 €, 78,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u izgradnji GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice i svih drugih sadržaja neophodnih za....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 120.000 €, 90,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 90m2 .. 90m2, 3.0, 3/3, EG+klima, terasa, lođa, 2 parking mesta, interfon, telefon, izvorno Prodaje se udoban dupleks od 90 m2 u Krnjači, u mirnom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 120.000 €, 36,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo izuzetnu nekretninu smeštenu u naselju Banjica, na teritoriji opštine Voždovac u crvenim fasadnim ciglama. Stan je površine je 38m2. Stan je smešten na prvom spratu uredno održavane stambene zgrade sa devet spratova. Zgrada poseduje i dva lifta što....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 119.000 €, 52,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u blizini crkve Svetog Nikole, nedaleko od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život ili izdavanje. Stan je kvadrature 52m2, nalazi se na III spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi. Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.000 €, 44,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini centra Ledina, u najurbanijem delu naselja Novi Surčin, kraj crkve Sv. Apostola Mateja, nalazi se stambeni kompleks u izgradnji, izuzetne uređenosti i planiranih sadržaja (Expo centar). Renomirani investitor opravdava poverenje interesenata i kupaca, izgradnjom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 316)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>