• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura interfon - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs parking do 190000 eura interfon - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura interfon

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura interfon" pronađeno 316 nekretnina - prosečna cena 2.014 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAKOVO, 130.000 €, 69,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Surcin, Jakovo, Novogradnja, 69,79M2 Odmah useljivo Energetski pasos Spratnost 1/1 EG sa kontrolom utroska Trosoban stan, terasa,klima,topla voda, WiFi, telefon,internet, interfon, video nadzor, parking, sa bastom. Smart home sistem, daljinsko: grejanje, svetlo, roletne, topla voda.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prlici da vam odličan troiposoban stan površine 66m2 na par minuta od Banjice u Jajincima ispod netaknute prirode šuma "Jajinci", kao i Spomen - Parka Jajinci U blizini se nalazi O.Š Jajinci, super marketi, apoteke na 100 m od Doma zdravlja i poste i svi ostali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117239, III/V, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se stan, 52m2, na Detelinari. STAN ZA MLADE KREDIT. Dvorišno orijentisan. Pruza savrsen mir i tisinu. Plan stana: prelepo predsoblje iz kojeg se ulazi u kuhinju, posebno u dnevnu sobu sa koje je izlaz na terasu i na veliku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.415 €, 45,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122585, II/III, klima, lift, novogradnja, parking, stambena zgrada. U prodaji kvalitetan dvosoban stan u novogradnji, na severnom Telepu. Mirna zgrada sa samo 6 stanova. Stan se nalazi na drugom spratu, zgrada ima lift. Stan je svetao i prostran. Prozori su kvalitetni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.400 €, 52,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u samom centru garda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini suda. Stanovi kvadratura od 36m2, do 104m2. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva lifta. Projektovani Stanovi odlicnog rasporeda sa jednom, dve ili tri spavace sobe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miodraga Ibrovca, 41m2 41m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, parking, interfon, video nadzor, telefon, kablovska, lux Dokumentacija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 200.400 €, 76,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana u izgradnji u modernom stambenom objektu u neposrednoj blizini Bulevara. Zgrada od ukupno 18 modernih stambenih jedinica, opremljena premium ugradnim elementima, na veoma poželjnoj lokaciji za miran i porodičan život. Svaki stan će uključivati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 200.500 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

cena stana je sa izrazenim pdv-om Lux novogradnja, u sistemu PDVa, na odlicnoj poziciji u naselju Braće Jerkovic, moguca kupovina na kredit. Dvostrano orjentisan, sa dosta prirodne svetlosti, osuncan. Odlican raspored, maksimalno iskoriscena kvadratura. Prostorije dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 127.000 €, 31,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 31m2, lođa 2m2, EG, III/III, telefon, interfon,parking mesto. Uknjiženo 31m2 Lep , svetao stan na odličnoj lokaciji u blizini Cvetkove pijace i Beo šoping centra. Stan se prodaje sa stvarima i parking mestom. U blizini se nalazi, škola, obdanište, prodavnice. Kontakt 060/34 11....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 126.900 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3km od Aerodroma Nikola Tesla, na par minuta od Novog Beograda. Savršena lokacija za miran porodični život van grada. U blizini budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Izlaz na dva auto puta Miloš Veliki i E75. Prodajemo 3.0 stan izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan i moderan stan u energetski efikasnom objektu! Idealno za život ili investiciju, nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju sa brzim pristupom glavnim saobraćajnicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i dve terase. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 475 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 200.568 €, 65,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 65.76m2(terasa 3.40m2), CG sa kalorimetrima, dva lifta,V/VI, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Moderan stambeni kompleks u Zemunu. Ovaj projekat obuhvata modernu arhitekturu, zelene površine i različite sadržaje koji poboljšavaju kvalitet života. Fokusira se na održivost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 126.070 €, 51,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan u prizemlju zgrade. Rok za završetak radova je oktobar 2025. Visok kvalitet gradnje,interfon,video nadzor,centralni usisivač. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 200.690 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 57,34m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, drugom i trećem spratu. Po strukturi je trosoban. Sastoj se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 200.700 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 57,34m2, terasa, EG, 2/4, lift, interfon, video nadzor, mogućnost garažnog mesta. Građevinska dozvola U ponudi moderni stanovi u novoj, luksuznoj zgradi smeštenoj u mirnoj a atraktivnoj Karpoševoj ulici.Odlična povezanost sa svim delovima grada. Nalazi se na 200m od Ada moll-a....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Batajnica, Klisina nova 9, 60m2 . 60m2, 2.5, 3/3, EG, klima, terasa, parking, interfon, telefon, renoviran. Prodaje se dvoiposoban moderno opremljen stan u novijoj zgradi, staroj desetak....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 73m2 , dvorište 0,9 ara , EG, VPR/II, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 63m2. Trosoban stan u novogradnji u mirnoj ulici u blizini centra naselja. Dvostrano orijentisan, sa izrazito funkcionalnim rasporedom prostorija. Stanu pripada parking mesto kao i dvorište površine 1....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 74,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban duplex od 74m2 na lokaciji Podbara, sa mnogobrojnim potencijalima. Idealno za Mini Hostel, izdavanje na dan ili apartmane, kao i za višečlanu porodicu Urađeno u "California" stilu. Poseduje na obe etaže dva u mermeru uradjena kupatila. Zgrada poseduje lift,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 124.000 €, 60,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 60m2, terasa 5m2, CG, NPR/IV, telefon, interfon, parking. Uknjižemo 60m2. Stan na odličnoj lokaciji, izuzetno svetao sa odličnim rasporedom prostorija. Mogućnost dogovora da se stan uzme sa stvarima. Ispred zgrade se nalazi veliki parking. Stan za svaku preporuku! Kontakt 064/8132137....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 123.500 €, 95,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo posebnu priliku da vam predstavimo izuzetan poslovni prostor, idealan za sve koji traže funkcionalno, moderno i pristupačno mesto za svoju delatnost. Smešten u kući sa privatnim dvorištem, ovaj prostor obuhvata tri odvojene prostorije koje pružaju maksimalnu fleksibilnost u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.300 €, 57,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam uknjižen trosoban stan. Nov, interfon, kablovska, parking. , odlična izolacija, mali troškovi. Blizina autobuske stanice (6, 12, 7) za cenar, Kej, fakultete. Na 5 min od stana OŠ "Jožef Atila", državni i privatni vrtić, hitna pomoć, ambulanta, apoteke, pošte, supermarketi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 201.600 €, 72,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan stambeno-poslovni objekat u izgradnji na odličnoj lokaciji, u ulici Živka Davidovića koja je paralelna sa ulicom Bulevar kralja Aleksandra. Objekat se nalazi u blizini dva tržna centra TC „Beo Shopping Centar“ i TC „Aviv Park“, blizu je i Dom zdravlja Zvezdara,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.290 €, 43,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u izgradnji u modernom stambenom objektu u neposrednoj blizini Bulevara. Zgrada od ukupno 18 modernih stambenih jedinica, opremljena premium ugradnim elementima, na veoma poželjnoj lokaciji za miran i porodičan život. Svaki stan će uključivati pripremu....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 120.000 €, 90,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 90m2 .. 90m2, 3.0, 3/3, EG+klima, terasa, lođa, 2 parking mesta, interfon, telefon, izvorno Prodaje se udoban dupleks od 90 m2 u Krnjači, u mirnom delu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 120.000 €, 78,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u izgradnji GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice i svih drugih sadržaja neophodnih za....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 120.000 €, 72,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stara Pazova, Novi Banovci, Pilota Milenka Pavlovića, 72,63m2 -------------------------------------------------------------------------------- 72.63m2, 2.5, I/V, podno grejanje, lift, terasa, parking, interfon, nov, uknjižen. Garden Residence, novi stambeni-poslovni kompleks u Novim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 120.000 €, 36,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo izuzetnu nekretninu smeštenu u naselju Banjica, na teritoriji opštine Voždovac u crvenim fasadnim ciglama. Stan je površine je 38m2. Stan je smešten na prvom spratu uredno održavane stambene zgrade sa devet spratova. Zgrada poseduje i dva lifta što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 51,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan koji se knjizi kao garaza u prizemlju zgrade.Stan poseduje 2 spavaće sobe elekto roletne podno grejanje podesivo na telefon Centralni usisivac....Zgrada poseduje zajednicko dvoriste interfon video nadzor.... Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 119.000 €, 52,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u blizini crkve Svetog Nikole, nedaleko od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život ili izdavanje. Stan je kvadrature 52m2, nalazi se na III spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi. Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.000 €, 79,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila je namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno s kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe sa prirodnom svetlošću, terasa, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.000 €, 44,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini centra Ledina, u najurbanijem delu naselja Novi Surčin, kraj crkve Sv. Apostola Mateja, nalazi se stambeni kompleks u izgradnji, izuzetne uređenosti i planiranih sadržaja (Expo centar). Renomirani investitor opravdava poverenje interesenata i kupaca, izgradnjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 1.0 stan, 39 m² – Julino Brdo Odličan jednoiposoban potencijal! Stan je lako adaptibilan u 1.5, uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita za mlade. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa 6 spratova, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Stan ima centralno grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 202.200 €, 51,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Crvenom krstu nadomak svih važnih gradskih tačaka nastaje zgrada sa karakterom, spoj modernog dizajna i vrhunskih materijala namenjena onima koji žele više od proseka. Svaki stan nudi maksimalnu funkcionalnost i osećaj privatnosti uz detalje koji prave razliku: cg sa kalorimetrima,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 116.460 €, 65,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jdvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, u blizini Pantelejske crkve. Stan je površine 64,70m2, nalazi se na II spratu u objektu visoko kvalitetne gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada je spratnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 116.325 €, 77,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji, površine 77.55m2, na prizemlju nove zgrade spratnosti P+3 u blizini restorana Verige na 1.5 km od centra grada. Zgrada će posedovati odličnu termoizolaciju, interfon, video nadzor i posebno parking mesto. Stan sadrži veliki ulazni hodnik koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 116.000 €, 51,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život ili izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 51m2, nalazi se na trećem spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 115.000 €, 83,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na lokaciji Novi Banovci. Stan je površine 83m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban i sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 114.840 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3km od Aerodroma Nikola Tesla, na par minuta od Novog Beograda. Savršena lokacija za miran porodični život van grada. U blizini budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Izlaz na dva auto puta Miloš Veliki i E75. Prodajemo 2.0 stan izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 114.000 €, 74,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, trosoban stan, istočno orijentisan. Nalazi se na 3.spratu, u novijoj zgradi sa liftom, interfonom i sopstvenim parkingom, Žitni trg. Sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve sobe, ostava, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 113.977 €, 43,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 405 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 316)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>