• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 lift

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 lift" pronađeno 856 nekretnina - prosečna cena 1.950 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 60,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju komfornog dvosobnog stana na lokaciji sa puno zelenila. Strukturno dvosoban stan koji može da se prepravi u dvoiposoban. Dvostrano orjentisan jug i jugozapad, veoma svetao stan. Stan je idealnog rasporeda, iz hodnika u sve prostorije. Sastoji se komfornog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.800 €, 60,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je predvidjeno da zažive lokali tipa Banki, IT-centar,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 208.000 €, 60,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji. Bulbuder,Ljubljanska ulica. Blizu skola,vrtici,parkovi. Lux,dvostrano orjentisan. Spavaci blok i kupatilo odvojeni od dnevnog boravka. Od prostorija poseduje: hodnik,lodja,kupatilo,kuhinja,trpezarija,dve spavace sobe i dnevna soba. Posrednička....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 lift'
1.200 €
400 €
105.000 €
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, luksuzan dvoiposoban stan površine 60m², u samom centru Novog Sada, u mirnoj ulici Augusta Cesarca. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa ukupno 5 spratova i poseduje sopstveno parking mesto. Struktura stana: Prostran dnevni boravak Kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan, kompletno opremljen. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, spavaca soba, kupatilo, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade . Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 60m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom u blizini centra grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu. Ima klimu. Komplet je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 340 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 60m2 na prvom spratu u zgradi bez lifta u blizini hotela Tami. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu. Ima klimu. Komplet....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 95.000 €, 60,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novoj zgradi na Paliluli. Stan ima 60m2 (53m2 korisne, uknjižene površine). Nalazi se u potkrovlju manje trospratne zgrade bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan sa garažom u strogom centru grada na minut do glavnog šetališta (Pobedine). Površine je 60m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa ostavom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a nedaleko od pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 119.000 €, 60,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u samom centru grada, a nadomak prirode i samog epicentra dešavanja. Stanovi su urađeni po najvišim standardima i normativima u građevinarstvu. Površina od 60 m2, otvara puno prostora za usklađivanje enterijera sa Vašim potrebama. Stan je po strukturi trosoban i sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, dvoiposoban stan u novogradnji između Filozofskog fakulteta i Doma zdravlja. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 60 m2 i odlične je strukture.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U starijoj zgradi, ali odlicno odrzavanoj, prodaje se klasican dvosoban stan. Iz hodnika u sve prostorije se ulazi. Izdvojena kuhinja sa spajzom. Na terasu se moze izaci i iz kuhinje i iz dnevnog boravka. Grejanje je na gas, etazno sa novim aluminijumskim radijatorima. Sami regulisete....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvoiposoban stan u NOVOJ ZGRADI sa liftom, na samo 2min.od OŠ, TVRĐAVE, PARKA.. ODLIČAN I LUKSIZNO OPREMLJEN STAN sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM I UGRADNOM BELOM TEHNIKOM (sve u garanciji). Dodatno je opremljen i sitnim pokućstvom koje je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.800 €, 60,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična novogradnja, svaki stan ima terasu - Rok završetka septembar 2026. - Cena je bez PDV-a - Obavezna kupovina garažnog mesta - Odličan raspored - Podno grejanje na struju - Granitna keramika I plase - Uvozne sanitarije I klase - Lift koji ide u garažu PROSTORIJE: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 87.450 €, 60,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo novu stambenu oazu u centralnom delu Stare Pazove. Komforni, moderni i funkcionalni stanovi koji odgovaraju svakom životnom stilu, usklađeni načinom življenja modernog čoveka. Objekat od skoro 2000m2 ima 19 stanova sa dobrim odnosom strukture i kvadrature....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, duplex stan, kod Čaira. Nalazi se na prizemlju i visokom prizemlju u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim stvarima, kako nameštajem tako i električnim uređajima. Površina stana je 60 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.710 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 166.860 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam priliku da postanete vlasnik prelepog stana površine 60m², koji se nalazi u novoj, modernoj zgradi izuzetnog kvaliteta u prestižnom naselju Stari Majur, u srcu Petrovaradina. Ovaj luksuzno opremljeni stan ne samo da pruža udobnost, već i vrhunski estetski doživljaj, jer....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549327-Na prodaju funkcionalan trosoban stan smešten u izuzetnoj lokaciji – u neposrednoj blizini bulevara, a opet povučen od gradske buke, što omogućava mir i privatnost. Zgrada je kvalitetne gradnje, uredno održavana i sređena. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i maksimalno iskorišćenim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.700 €, 60,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 60,63....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na prvom spratu, površine 60m2 u novoj zgradi sa dva lifta od kojih jedan vodi u podzemnu garažu. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je centralno, na kaliometre. U svakoj sobi su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117432, I/III, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Stan na Lekinom Brdu, 60m2 - 2 spavace sobe Kompletno opremljen stan 1. Spavaca soba - Bračni krevet sa velikim garderoberom 2. Spavaca soba - Dečiji kreveti na sprat sa velikim garderoberom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 192.000 €, 60,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao,trosoban stan u neposrednoj blizini AVIV parka. Odlicna novogradnja sa samo dva stana na spratu.Zgrada je izgradjena od kvalitetnih materijala,termo blok,granitna keramika,tarket,roletne na prekidac,grejanje na norveske radijatore U blizini su skole,vrtic,maxi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ATRAKTIVNA LOKACIJA zgrada " PETICA"! Cena: 800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija:Novi Beograd, Blok 63 Površina: 60m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika, - dnevnog boravka, - trpezarije, - kuhinje, - spavaće sobe, - kupatila i - terase. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan smešten u izuzetnoj lokaciji – u neposrednoj blizini bulevara, a opet povučen od gradske buke, što omogućava mir i privatnost. Zgrada je kvalitetne gradnje, uredno održavana i sređena. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i maksimalno iskorišćenim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.300 €, 60,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sokobanji u neposrednoj blizini Bolnice, Borića i na samo 500m2 od pešačke zone. Renoviran i odmah useljiv, pogodan i za izdavanje. Stan ima 60m2 (uknjižen 58m2), po strukturi je dvosoban, nalazi se na III. spratu (potkrovlju) zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 159.900 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, po strukturi 2.0, adaptabilan u 2.5. 2 terase, centralno grejanje, u zgradi sa 2 lifta. Svetao, dvostrano orjentisan. Javni parking ispred zgrade. Kompletna infrastruktura, stan za svaku preporuku. Agent Jelena Cmiljanović, lic.br.280 Telefon: 064/5988-928 Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 60m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom u blizini srednje hemijske škole. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 128.750 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je kompletno namešten dupleks stan na Salajci, udaljen 1.4 km od centra. Donja kvadratura stana je 46.71 m^2, a gornja soba zauzima ~13 m^2. Kuhinja je kompletno renovirana prošle godine u maju. Kupljen je nov kupatilski nameštaj prošle godine u junu. Sav nameštaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan novije gradnje, na par koraka od Cvetkove pijace. Stan je površine 60m2 i karakteriše se sa prostranom terasom od dodatnih 40m2. Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade od sedam spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje sa liftom. Po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.800 €, 60,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.200 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića, na devetom spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Površina stana je 40 m2. Stan je kompletno opremljen, kako nameštajem tako i električnim uređajima. Sastoji od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten,komforan,svetao stan sa terasom u Kneza Miloša bliže Višegradskoj ulici. Funkcionalni raspored prostora obuhvata dve prostrane sobe, kupatilo, toalet, praktičnu ostavu i dve terase koje pružaju dodatni prostor za uživanje.Na raspolaganju su dve klima jedinice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 156.250 €, 60,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novogradnji u zgradi vrhunskog kvaliteta od pouzdanog investitora. Pogodan kako za zivot tako i za izdavanje. Prvoklasni materijali se koriste prilikom gradnje,a tako i zavrsna oprema koja se ugradjuje. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a. Postoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hitno se izdaje dvosoban stan u uzem centru Novog Sada u blizini Keja od 60m2 sa novim namestajem.Kuhinja izdvojena i veliki parking koji se ne plaća. Cena:600€ Magistrator 021 reg br:622 Telefon:0644950427 0631448223 Terasa, Lift.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan 2.5 stan u ulici Stjepana Filipovića, Savski Venac. Stan je okružen drvećem, parkovima..predivno okruženje za miran i obezbeđen život. Renoviran je i odmah useljiv. Parking se vrlo lako pronalazi oko zgrade. Blizina železničke stanice, autobuska stajališta za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan, moderno dizajniran i kvalitetno namešten dvoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu. Nadomak Novosadskog sajma, Kliničkog centra, Futoškog parka, restorana, teretane Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, dvosoban stan u blizini limanske pijace. Nalazi se na četvrtom spratu, ima lift. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ulazi iz predsoblja a čine ga prostrana dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja ima prozor, kupatilo isto ima prozor, terasa koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju namešten stan u Novom Sadu, na prelepoj lokaciji Liman 3. Stan se nalazi kod limanskog doma zdravlja, muzičko-baletske škole, limanske pijace. Blizu su vrtići, škole kao i fakulteti. U neposrednoj blizini je TC Promenada, Limanski park i Štrand. Ispred zgrade postoji veliki....