• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 do 2000 eur - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 do 2000 eur - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 do 2000 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 do 2000 eura/m2" pronađeno 904 nekretnina - prosečna cena 1.274 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 96.310 €, 55,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban komforan stan na samom početku Adica, u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, komotne spavaće sobe, odvojene kuhinje sa ostavom, kupatila, hodnika i 2 terase. Grejanje je na gas, veoma povoljno, sami regulišete potrošnju. Oko zgrade....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 98.060 €, 56,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, trosoban Alibegovac Win Nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770, 064/8222-154, 064/8222-155 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 98.060 €, 56,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u mirnom delu Alibegovca, na svega 5 minuta od grada. Rok izgradnje će biti oktobar 2026. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje na 021/221-5500 Agencijska šifra: 552152 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 110.310 €, 63,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji na atraktivnoj lokaciji – Veternička rampa, na samom ulazu u Veternik. Lokacija je mirna, idealna za porodični život, a ujedno odlično povezana sa svim delovima grada. Stanovi se grade po visokim standardima, sa pažljivo biranim materijalima i završnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 96.300 €, 55,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno! Predstavlajmo Vam fantastične stanove koji su u završnoj fazi izgradnje u mirnom delu Novog Sada - Klisa. Rok useljenja je za 2 mesec. Svaka stambena jedinic poseduje obezbeđeno parking mesto. Topla voda i grejanje na gas, svaki stan ima svoj kotao. Stanovi su projektovani....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 96.300 €, 55,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 106.800 €, 61,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trazite konfor i mir? Ovo je prava nekretnina za vas! U ulici koja je siroka, a ne prometna, u blizini novosadskog puta, prevoza. Sve sto je potrebno za jednu porodicu. Moguca kupovina putem stambenog kredita! Informacije na broj 0611436777 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj Po+P+4, projektovane površine 59,53m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stanu pripadaju i podrumska prostorija i parking mesto. Rok završetka je oktobar 2026. godine. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Komforan apartman od 60m² u blizini Kraljevih Čardaka, Kopaonik – dve spavaće sobe, etažno grejanje, parking mesto Prodaje se funkcionalan i lepo uređen apartman površine 60m², koji se nalazi pored kompleksa Kraljevi Čardaci , na odličnoj lokaciji koja nudi mir, ali i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Veterniku sa rokom useljenja jul 2025. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni kotao, izuzetna ušteda. Parking u dvorištu zgrade. PDV za kupce I stana. Za više informacija i gledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.700 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je troiposoban namešten stan uknjižen na 57 kvadrata a korisne površine 70 m2 na drugom spratu na Telepu u blizini limana IV,.Atraktivan , praktičan dupleks ima na donjem nivou hodnik predsoblje, kupatilo, dnevni boravak, kuhinju, terasu 6 m2, spavaću sobu, stepenice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 113.300 €, 65,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan porodičan stan u Veterniku. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, blizu Novosadskog puta koji pruža direktnu vezu sa gradom kao i autobuske stanice udaljene 150m od stana. U njegovoj okolini nalaze se i vrtić, osnovna škola, teratana kao i supermarket. Sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 111.520 €, 64,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji. Rok izgradnje je jun 2026. godine. PVC stolarija, na podu je keramika zbog podnog grejanja na gas. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Parking mesto u ceni. Odlična lokacija u mirnom delu naselja, a u blizini svih važnih sadržaja (autobuskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 101.020 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, podno grejanje, svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 100.830 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na Adicama! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, podno grejanje, svaki stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.480 €, 55,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan na traženoj lokaciji u gradu, na bulevaru a opet zavučen. Stan uknjižen na 29m2 u prirodi ima 55m2 galeriju dodatno. Stan se prodaje namešten, ostavlja odličan utisak, vredi videti! Dvorišno orijentisan. Za više informacija i zakazivanje gledanja kontaktirajte naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 65,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

064/8222146 - Odličan četvorosoban dupleks na izuzetno atraktivnom delu Nove Detelinare. U donjoj etaži stana nalazi se komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, glavna spavaća soba, kupatilo kao i terasa koja u svom sastavu ima i ostavu, dok se na spratu nalaze dve....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Savršen četvorosoban dupleks smješten je na izuzetno privlačnoj lokaciji Nove Detelinare. U prizemlju stana nalazi se prostrani dnevni boravak s kuhinjom i trpezarijskim prostorom, glavna spavaća soba, kupatilo te terasa koja uključuje i dodatnu ostavu. Na gornjem katu su dvije dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.720 €, 64,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 100.000 €, 58,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji u centru grada na prodaju stan od 58.3 m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim boravkom, spavaćom sobom, ostavom i kupatilom. Stan je izdat kao poslovni prostor, te postoji mogućnost i te namene nakon kupovine. Vlasnik....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.000 €, 61,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na Paliluli, u blizini pijace, vrtića, pošte, osnovne škole i supermarketa. Odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je površine 61m2 nalazi se na 6. spratu u novijoj stambenoj zgradi od 7 spratova, sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 110.000 €, 64,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan od 64m2 na samom ulazu u Futog. Troiposoban stan na ulazu u Futog , novogradnja . Tri spavace sobe , dnevna sa kuhinjom terasa i ostava.Zgrada ima tri stana ukupno na svakom spratu je samo jedan stan ,sto obezbedjuje maksimalnu privatnost. Blizu autuboske stanice ,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 111.710 €, 65,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.71m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je dvoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.600 €, 64,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja smeštena u mirnijem delu Pantelja koja ispunjava sve zahteve energetske efikasnosti i prilagođena je savremenom načinu života jedne porodice. Prodaje se dvoiposoban stan površine 64,46m2,na V spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 106.090 €, 62,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u centru Kovilja na istom placu, idealno za porodice sa decom. Bez značajnih ulaganja, obe kuće spremne za useljenje. Preko puta kuća se nalazi igralište za decu te svi neophodni sadržaji za život. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ove nekretnine po izuzetno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 107.530 €, 63,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na novoj lokaciji novo urbano naselje! Vise vila sa stanovima razlicitih struktura. Do Promenade za 5 minuta voznje. Odlican kvalitet gradnje. Trosobni stanovi razlicitih kvadratura i i na prvom spratu u zgradi.iStanovi imaju PDV i mogu da se prometuju putem stambenog kredita. 63....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.900 €, 65,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se gradi prema najvišim i modernim standardima, koristeći samo najkvalitetnije materijale i savremene tehnike gradnje. Svaki detalj je pažljivo osmišljen kako bi stanovi pružili maksimalnu udobnost, funkcionalnost i sigurnost budućim stanarima. Karakteristike i oprema stanova:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.830 €, 65,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji na lepoj lokaciji na Panteleju. Površine je 65m2, nalazi se na III spratu, stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste kvalitetni materijala,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.825 €, 65,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.19m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je dvoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 103.990 €, 61,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 61.07 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 110.640 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux izgradnja u Futogu, od proverenog i renomiranog investitora. Svaki stan poseduje svoj kotao za grejanje/gas, spoljna stolarija će biti izvedena kao šestokomorna PVC stolarija. Svaki stan poseduje velike portale,koji vam daju dodatnu svetlost i uživanje u vašoj budućoj nekretnini.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.600 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se gradi prema najvišim modernim standardima, koristeći samo najkvalitetnije materijale i savremene tehnike gradnje. Svaki detalj je pažljivo osmišljen da pruži maksimalnu udobnost, funkcionalnost i bezbednost budućim stanarima. Karakteristike i oprema stanova: Podovi: Tarket....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.570 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.04m2 i nalazi se na prizemlju. Po strukturi je dvoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija u stanu, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.570 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 65,04m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beautiful and sunny one bedroom apartment over looking the Sava River. The complex has all the amenities you need such as an indoor swimming pool, gym & children's playground. The best location in town! Call to schedule your appointment today. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 93.500 €, 55,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Ovaj poslovni apartman se nalazi na prizemlju i koncipiran jej tako da se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 96.900 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Borča, opština Palilula. Stan je površine 57m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Zgrada je kvalitetne gradnje iz 2015e godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 107.070 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u urbanoj vili od 3 stana Odlično organizovan prostor, svaki kvadrat je na svom mestu. Dnevna soba sa kuhinjom iz koje se izlazi na terasu sa ostavom plus tri spavaće sobe. svaki stan ima svoj gasni kotao što pruža mogućnost ušteda tokom grejne sezone. Tarket podovi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Altina, Ugrinovački put 32. deo, 56m2 .. 56m2, 2.0, 1/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, izvorno. Stan se nalazi na prvom spratu novije, uredne i dobro održavane....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 110.210 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 508779 - kon.tel. 069/2244173 *** Prodaje se trosobna kuća na Telepu. Nekretnina je uknjižena. Odlično održavana, u odličnom delu Telepa. Na par koraka od Bulevara patrijarha Pavla, škole, vrtića, marketa.. Za više informacija možete pozvati naše agente. Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban, neuseljavan stan, odmah useljiv. Komforan, svetao, dvostrano orijentisan. Kvalitetna novija gradnja sa maksimalnom izolacijom. Pripadajuće obeleženo parking mesto sa rampom, uračunato u cenu. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 99.900 €, 59,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo duplex kuću u nizu na Zlatiboru u naselju Jelena Anžujska. Kuća je ukupne kvadrature od 59m2 takođe joj pripada i veoma uredjeno dvorište od 32m2. Struktura: na donjem nivou se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i dvorište, a na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 515)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>